Реальні відгуки про Ummy Video Downloader

174 0 Новини високих технологій

Зрозуміло, що багато користувачів комп'ютерів, які намагаються хоч якось прискорити завантаження всілякого контенту з інтернету у вигляді аудіо і відео, досить часто йдуть на поводу у рекламників і встановлюють собі спеціально орієнтовані на додатки, які нібито дозволяють підвищити швидкість скачування. Однією з таких утиліт можна назвати програму Ummy Video Downloader. Далі пропонується розглянути деякі її переваги і недоліки, виходячи з відгуків і посад усіх тих користувачів, які застосовують її для власних потреб. При цьому постараємося підійти до даного питання неупереджено, оскільки думки про це додатку, які можна зустріти у Всесвітній павутині, розділилися самим кардинальним чином. Одні користувачі програму хвалять, інші висловлюють різко протилежні думки. Але хто ж з них прав?


Ummy Video Downloader: що це за програма?

Отже, почнемо з того, що собою представляє цей додаток. Як вже зрозуміло з назви, воно є спеціалізованим і, судячи з усього, вузьконаправленим завантажувачем відео. Так вважає більшість користувачів, і це помилкова думка, оскільки застосування призначене для скачування аудіо, хоча прямо це в назві і не афішується. Як зазначається у відгуках про програму Ummy Video Downloader з боку багатьох користувачів, основною перевагою цього програмного продукту є можливість скачування відео з такої популярної платформи, як YouTube. Якщо хто не знає, по прямой ссылке через браузер відео з цього хостингу завантажити неможливо, і застосовувати для цього потрібно спеціальні програми-випрямлячі, як це раніше було необхідно для тих же файлообмінних мереж на кшталт Letitbit.

Як користуватися Ummy Video Downloader?

Що ж стосується роботи з цим додатком, все дуже просто. Інтерфейс програми максимально спрощений, і ніякі настройки особливо змінювати не потрібно.
Реальні відгуки про Ummy Video Downloader
Користувачеві потрібно просто скопіювати посилання в браузері з необхідного ресурсу, потім вставити в одне-єдине поле в головному вікні програми і натиснути кнопку завантаження. Справді, начебто б нічого особливого, і проблем, як правило, не повинно виникати. Але вони проявляються досить часто, і це стосується в основному останніх версій програмного забезпечення.

Проблеми з останньою модифікацією програми

Що ж не так у останньої модифікації, адже судячи з відгуків про Ummy Video Downloader, багато хто користується цим додатком вже досить довго, а зазвичай все працювало, як годинник. Тепер складається така ситуація, що програма робить тільки одну закачування, а потім пропонує її купити. Купівля, власне, зводиться до придбання спеціального коду активації Ummy Video Downloader. Без його обов'язкового введення працездатність програми порушується, а та ж кнопка старту завантаження стає неактивною.

Швидкість завантаження контенту

Крім усього іншого, зазначається, що і зі швидкістю завантаження щось стало не так. В останній версії Ummy Video Downloader, як зазначається у всіляких постах в інтернеті, завантаження кількох файлів мінімального розміру проводиться вже дуже довго. Так, наприклад, один з користувачів пише, що у нього п'ять файлів завантажувалося близько вісімнадцятої години, причому не одночасно, а по черзі. Чи є в цьому частка закономірності? Здається, так.

На що слід звернути увагу перед встановленням програми?

Тепер варто окремо поговорити про відгуках про Ummy Video Downloader, в яких багато звертають особливу увагу навіть не на працездатність самого додатка, а на інформацію про нього і процес установки. Як зазначається, у відомостях про програму відсутня яка б то не була юридична інформація про розробника, що вже можна назвати вагомою причиною програмне забезпечення такого типу обходити стороною. Крім того, при установці досить часто рекомендується на час деактивувати штатний антивірус і брандмауер, а це вже привід замислитися. По всій видимості, додаток не має навіть сертифікатів автентичності і безпеки, не кажучи вже про цифрових підписах, які повинні бути присутніми в обов'язковому порядку.
Реальні відгуки про Ummy Video Downloader
Нарешті, при виборі повної (рекомендованої) інсталяції, до того ж користувач встановлює деякі додаткові компоненти «Яндекса». Yandex, звичайно, є шанованою компанією, але постійне впровадження її непотрібних компонентів на комп'ютери викликає непідробне обурення. Втім, від їх інсталяції можна відмовитися, вибравши власну інсталяцію зі зняттям галочок з усіх додаткових пунктів.

Звідки програма викачує файли?

Що ж стосується думок про те, звідки саме здійснюється завантаження файлів, відгуки про Ummy Video Downloader теж абсолютно нерівнозначні між собою. Деякі цілком справедливо стверджують, що у разі завантаження вмісту з хостингу YouTube, в інтерфейсі повинна була б бути саме кнопка з такою назвою. Але головне не це! В основному спори виникають з приводу того, а чи завантаження (нехай навіть з можливістю вибору якості відео) проводиться саме з «Ютуба»? На жаль, однозначно відповісти на це питання неможливо. Не секрет, що сьогодні можна зустріти досить багато вірусів, які перенаправляють пошукові або завантажувальні запити на сайти-дзеркала, які є самими звичайними копіями оригінальних ресурсів, однак можуть містити всілякі віруси, шкідливі коди, шпигунські аплети і рекламні модулі. Чи Не тому падає швидкість завантаження? І взагалі, де гарантія, що посилання на відео не перехоплюється, а сама програма не перенаправляє користувача на підроблений ресурс? На жаль, такої гарантії немає! А ось фахівці сходяться на думці, що програма завантажує інформацію в кеш-системи, і саме такий принцип відповідає поведінці більшості відомих рекламних і шпигунських аплетів.

Реальні відгуки про Ummy Video Downloader
Крім того, не варто виключати і те, що ролик може бути заблокований для показу або завантаження самим хостингом.

Проблеми працездатності завантажувача

Нарешті, і сама програма, особливо в останньому виконанні, що називається, «глючить» досить сильно і часто.
Реальні відгуки про Ummy Video Downloader
Абсолютна більшість користувачів скаржиться навіть не на вимогу коду активації, а на те, що і після його введення один день програма працює ніби нормально, а на другий просто «вилітає». З чим пов'язана така поведінка програми, достеменно невідомо, однак багатьма зазначається, що воно не працює навіть після повної переустановки. Природно, з цим можна посперечатися, оскільки видаляти програму потрібно за допомогою дєїнсталлятор, щоб не займатися ручного чищення реєстру і видалення залишкового сміття. По всій видимості, саме ці «хвости» і перешкоджають нормальній роботі знову инсталлированного програми.

Реакція антивірусів

Реакція штатних і портативних антивірусів на це додаток теж виглядає досить неоднозначним. Найпростіші безкоштовні антивіруси здебільшого негативної реакції не проявляють.
Реальні відгуки про Ummy Video Downloader
А ось більш серйозні захисні засоби начебто KIS блокують цю утиліту моментально. Деякі користувачі відзначають, що відбуватися це може навіть не з першого разу, але з другого або третього запуску завантажувального програми – точно! Можливо, саме тому після нейтралізації чогось, що перебуває усередині самої програми, Ummy Video Downloader і не працює (файли виявляються заблокованими або навіть просто віддаленими).

Наскільки небезпечно це додаток?

Якщо ж подивитися на поведінку антивірусів, розпізнавання цієї програми, як рекламного ПО, можна назвати далеко не найгіршим проявом захисної реакції.
Реальні відгуки про Ummy Video Downloader
Сканування портативними утилітами дуже часто видає звіти (і це підтверджує більшість відгуків про Ummy Video Downloader), в яких чітко сказано, що в самому програмному продукті спочатку присутні загрози класу Suspicious_GEN.F47V1020 і BtcMine.1996 (друга загроза зазвичай представлена у вигляді двох файлів, які проявляють найбільшу активність). Можна було б, звичайно, говорити про те, що спочатку програма завантажена із сумнівного джерела, але ж такі пости публікують навіть ті, хто завантажив програму з нібито офіційного ресурсу розробника!

Загальний підсумок

Таким чином, стає зрозуміло, що при всій повазі і до розробників і користувачів, які категорично не приймають гнівних відгуків в адресу будь-якого програмного забезпечення, встановлювати це додаток для прискорення завантаження фахівці не рекомендують.
Реальні відгуки про Ummy Video Downloader
Якщо хочете, краще скористатися чим-небудь на зразок YouTube Downloader HD або якимось іншим перевіреним завантажувачем. На жаль, але самі за себе говорять і результати антивірусних перевірок. І, звичайно ж, далеко не найкращим рішенням стало введення обов'язкової активації програми. Користувачами зазначається, що розробник міг би й подбати не стільки про витягу вигоди з власного проекту, скільки про залучення потенційних клієнтів, зробивши процедуру переходу на оновлену версію більш гнучкою. Ну, і розділилися думки з приводу джерел і швидкості завантаження вибраного користувачем контенту теж явно свідчать не на користь цього аплету. Проте (і це визнається всіма) задумка є вельми цікавою і могла б стати перспективною, якщо б не вищезазначені недоліки. Виходячи з того, що використовувати це додаток у вигляді інструменту «все-в-одному» можна і для закачувань з «Ютуба», і з торрент-трекерів, та з інших ресурсів, сама програми виглядає вельми вражаюче, а багатьом користувачам подобається ще й за мінімалістичний інтерфейс, і за простоту використання. Якщо ви є затятим прихильником цього програмного забезпечення і хочете його використовувати без проблем, для початку перевіряйте завантажений дистрибутив програми антивірусом, не використовуйте нові версії додатку або відключайте модуль спостереження за виходом оновлень в автозавантаженні системи, оскільки апдейти встановлюються без бажання користувача. На крайній випадок, заблокуйте апдейтер в файрвол або в антивірусі, залишивши працездатним тільки основний аплет.

Популярі новини
Загрузка...