Як збільшити перегляди на "Ютубі" до 100000: всі дієві способи

423 0 Новини високих технологій

Кожен, хто має свій канал на "Ютуб", задає собі питання, як збільшити число переглядів на "Ютубі". Власники каналів хочуть, щоб їх відео переглянуло як можна більше людей. І цих людей можна зрозуміти, адже чим більше людина перегляне відео, тим популярнішим буде канал. З кількістю переглядів зростає дохід користувача – відомі рекламодавці звертають увагу на відео, у яких найбільше переглядів. У цій статті буде розглянуто кілька порад, які дадуть відповідь на питання, як збільшити перегляди на "Ютубі".

Короткий заголовок приверне увагу до відеоролика

Заголовок до відео повинен бути яскравим, привабливим і інтригуючим. У користувача має з'явитися сильне бажання переглянути цей ролик. Наприклад, якщо відео про те, як хтось, будучи дитиною, грав в калюжі, то назвати його можна "Катастрофа в калюжі".


Як збільшити перегляди на "Ютубі" до 100000: всі дієві способи
Назва привертає увагу і, в той же час, не розкриває подробиць відео.

Розгорнуте і грамотне опис до відео – запорука успіху

Перед тим як завантажити ролик на свій канал варто додати ефектне опис до відео, яке розповість про зміст. Якщо відео про те, як замаринувати рибу, то можна написати про те, що у відеоролику можна побачити, як зробити апетитну і смачну рибу. Слід написати, що у відео розкриваються всі найдрібніші деталі приготування, і необхідні інгредієнти вказані в точній кількості. Таке докладний опис не тільки дозволить користувачеві зрозуміти, про що відео, але і адаптує ролик для систем пошуку в інтернеті.

Використовуйте теги

Отже, як збільшити перегляди на "Ютубі"? В описі відеоролика напишіть всі можливі і найбільш популярні ключові слова і фрази. Повернемося до тієї ж маринованої риби. Для цього відео підійдуть теги: «риба», «маринувати», «скумбрія», «апетитна», «соковита» і так далі.
Як збільшити перегляди на "Ютубі" до 100000: всі дієві способи
Не обов'язково використовувати слова, які відносяться до цього відео. Можна використовувати теги, які описують аналогічні відео. Для відеоролика з прикладу можна додати такі теги: "окунь", "форель", "смажена" та інші.


Теги допоможуть просувається відео частіше відображатися в пошукових запитах, а значить, відеоролик буде набирати багато переглядів.

Поділіться відео з великою кількістю людей

Що ще можна зробити, щоб збільшити кількість переглядів на "Ютубі"? Як тільки відео додано на канал, слід поділитися ним з іншими. Чим раніше люди дізнаються про нове відео, тим більше людей його прогляне. В цій ситуації дуже важливо! Якщо почати розповідати про новому відеоролику тільки через тиждень після його появи, то, швидше за все, на нього просто не звернуть уваги. Новий ролик повинен бути протягом першого дня переглянутий максимальною кількістю людей. Це важливий етап у просуванні каналу, який потрібно зробити негайно.
Як збільшити перегляди на "Ютубі" до 100000: всі дієві способи
Але кому повідомляти про відео? Можна сказати про нього колегам, рідним і друзям. Надіслати їм посилання через смс повідомлення електронною поштою або в соціальних мережах. Написати цим людям, що потрібно знати їхню думку про відео, і що цей відеоролик буде для них корисним. Чим переконливіше буде складено повідомлення, тим більше шансів, що відеоролик переглянуть.
Так само можна додати відеоролик на власний сайт, якщо такий є.

Залишайте коментарі під усіма переглянутими відео на інших каналах YouTube

В інтернеті існує така ж конкуренція, як і в реальному бізнесі. Тільки у світовій павутині можна використовувати канали "Ютуб" один одного у взаємовигідних цілях. Слід залишати коментарі переважно під відео, які за тематикою схожі з роликами на певний каналі. Можна написати рекламу свого відео, яка приверне увагу користувачів.
Як збільшити перегляди на "Ютубі" до 100000: всі дієві способи
До залишеного коментарю варто ставитися з особливою увагою, адже господареві каналу, де зроблено запис, може не сподобатися реклама. Як результат, він поскаржиться на коментар і відсвяткує його як спам. Кращий варіант – це домовитися з власником каналу про те, щоб помістити його рекламу на своєму каналі.

Використовуйте анотації

Анотації дозволяють розміщувати на відеоролику невелику рекламу у вигляді напису. Натиснувши на анотацію, можна перейти до потрібного ролика. Не варто використовувати анотації занадто часто, адже вони можуть закрити зображення і перешкодити перегляду. Ідеальним варіантом буде використання анотації на початку і в кінці відеоролика.

Відредагуйте відео

Отже, як збільшити перегляди на "Ютубі"? Зробити відео динамічним! Необхідно відкрити редактор відеороликів і прибрати непотрібні і нецікаві моменти з відео. Люди люблять, коли зображення на відео постійно змінюється.
Як збільшити перегляди на "Ютубі" до 100000: всі дієві способи
Додати до відео звук. Для цього можна використовувати спеціальну бібліотеку, яка знаходиться на YouTube.

Використовуйте сторонні сайти

Знайдіть сайти, які за тематикою схожі з відео. Поговоріть з власником сайту про можливості розміщення відео на цьому ресурсі. Можете запропонувати господареві сайту партнерство: взамін на розміщення відео, будете рекламувати його ресурс на своєму каналі.

Збільшуйте кількість підписників каналу

Кожному передплатнику приходить повідомлення про те, що власник каналу додав нове відео. Просіть людей підписатися на канал в кінці відео або створіть анотацію, яка закликає зробити підписку.

Просіть людей "лайкати відео та ділитися ними в соціальних мережах

На початку і в кінці відео попросіть користувачів поставити "лайк" під відео і поділиться ним.
Як збільшити перегляди на "Ютубі" до 100000: всі дієві способи
Нагадайте, що це не забере багато часу, і автору контенту буде приємно.

Купіть перегляди відео

До цього було розглянуто, як збільшити перегляди на "Ютубі" безкоштовно. Зараз опишемо, як це можна зробити за певну суму грошей. Тільки зверніть увагу, що покупка може призвести до порушення правил користування "Ютубом", що призведе до блокування вашого аккаунта. До того ж є ризик зв'язатися з шахраями. Варто уважніше поставитися до сервісу, на якому купуєте перегляди. Хороший сервіс гарантує, що:
 • ролики будуть переглянуті від початку до кінця;
 • відеоролики будуть дивитися з персонального комп'ютера, а не з мобільних пристроїв;
 • перегляди будуть рости повільно і поступово (тобто збільшення кількості переглядів повинно виглядати природно);
 • після деяких переглядів користувачі будуть залишати коментарі, лайки і дислайки.
 • Як збільшити швидкість перегляду відео на "Ютубі"?

  У пункті вище було написано, що небажано, щоб користувачі дивилися відео з мобільного пристрою. І у цього є обґрунтована причина. Той, хто дивиться відео з пристрою Android 5.0 (і вище) може змінити швидкість відтворення відео.

  Як збільшити швидкість перегляду на "Ютубі":
 • Відкрити відео.
 • Натиснути на меню у вікні програвача.
 • Вибрати "Швидкість відтворення".
 • Поміняти швидкість.
 • На закінчення

  Підводячи підсумок на тему "Як збільшити перегляди на "Ютубі"?" варто відзначити кілька важливих моментів:
 • у відео має бути коротке і ефектне назва;
 • все відео мають бути цікавими для людей;
 • треба розповідати про своєму каналі скрізь, де тільки можна;
 • залишати коментарі на "Ютуб" (бажано цікаві і цепляющие);
 • шанобливо ставитися до всіх користувачів YouTube.
 • При збільшенні кількості переглядів не варто думати виключно про це. Основна мета – залучити аудиторію і розважати її цікавими відео. Як тільки народ буде зацікавлений, перегляди будуть збільшуватися в геометричній прогресії.

  Популярі новини
  Загрузка...