Сайт знайомств Badoo: відгуки користувачів

741 0 Новини високих технологій

Всілякі сайти знайомств та оголошення про пошук своєї любові в газетах вже давно ні для кого не новина, адже за допомогою цих ресурсів спілкування для багатьох стало більш доступним і простим, ніж в реальному житті. Звичайно, час не стоїть на місці, і паперові оголошення поступово переросли в електронні, а потім з'явилися і спеціально призначені для таких цілей програми. У двадцять першому столітті прогрес зробив крок настільки далеко, що для того, щоб знайти другу половинку, не потрібно писати до газети, не потрібно постійно шукати джерела, переходячи за підозрілими посиланнями в мережі, постійно боячись наткнутися на маніяка, що видає себе за іншу людину. У наш час все легко і доступно, а знайти кохання всього свого життя можна навіть не встаючи з ліжка. У цьому і допоможе один з найпопулярніших російських сайтів знайомств Badoo, відгуки про який сьогодні у всіх на слуху.


Що це таке і як працює? У цій статті можна знайти відгуки про сайт знайомств Badoo, всю інформацію про нього і відповіді на найбільш часто задаються.

Сайт знайомств Badoo: відгуки користувачів

Історія сайту

Ідея його створення належить російському підприємцю Андрію Андрєєву. Бізнесмен запустив сайт в листопаді 2006 року в штаб-квартирі в Лондоні. Вже в листопаді 2010-го - рівно через чотири роки - одне відоме видання опублікувало слух, згідно з яким сайт знайомств Badoo міг вийти на IPO вже до 2011 року. До того часу додаток налічувало вже понад 125 мільйонів користувачів.

Що це за сайт?

Badoo - соціальна мережа для знайомств, підтримує безліч мов і призначена для використання бажаючими всіх країн світу. Найбільшою популярністю вона користується в країнах Латинської Америки, Італії, Іспанії та Франції. На даний момент ресурс займає сто сімнадцяте місце в рейтингу найбільш відвідуваних сайтів по всьому земній кулі, а кількість унікальних користувачів переступило поріг в 47 млн.


Сайт знайомств Badoo: відгуки користувачів

Як знайти?

Знайти сайт знайомств Badoo не складе рівним рахунком ніяких труднощів - потрібно лише вбити його назву в пошуковий рядок Google або будь-якого іншого браузера, після чого перейти по першій же посилання. Для більш зручного використання можна скачати мобільну версію з таким же широким функціоналом.

Як зареєструватися на сайті?

Реєстрація на сайті знайомств Badoo також абсолютно нескладна і не вимагає особливих зусиль. У соціальній мережі можна зареєструватися, використовуючи "Вконтаке" або ж "Фейсбук". Проте, якщо з якоїсь причини користувач бажає не прив'язувати свою сторінку до інших соціальних мереж робити це необов'язково. Для початку потрібно вибрати свою гендерну приналежність, після чого вказати ім'я, дату народження, нинішнє місцезнаходження, електронну пошту або телефон і створити пароль, бажано не збігається з паролями від інших сайтів соціальних мереж. Потім необхідно завантажити як мінімум одну фотографію (або ж вибрати її зі своєї "Інстаграма", "Вконтакте" або "Фейсбуку") і завершити реєстрацію, підтвердивши свою електронну пошту. Для цього потрібно зайти в папку "вхідні повідомлення" і перейти по надісланої посиланням.
Також потрібно верифікація, щоб убезпечити користувачів від фейкових сторінок і зловмисників. Для цього необхідно сфотографуватися в такій же позі, як людина на отриманому фото. Після завершення реєстрації можна оцінювати людей, при взаємній симпатії починати спілкування та користуватися іншими можливостями сайту.

Кому дозволено реєструватися на сайті?

Зареєструватися в соціальній мережі можна тільки при досягненні повноліття. Після реєстрації користувачам пропонують вибрати, з якою метою вони хочуть знайомитися з новими людьми: для простого спілкування, для пошуку друзів або ж пошуку другої половинки. Після цього можна починати спілкування, організовувати зустрічі з новонабутими знайомими і завантажувати відео і фотографії на сайт.
Сайт знайомств Badoo: відгуки користувачів

Якими функціями володіє?

Badoo володіє широким функціоналом і при цьому залишається зрозумілим і простим у використанні.
 • "Люди поруч" на сайті знайомств Badoo. Ця функція - одна з найбільш популярних і корисних на цьому сайті, оскільки вона допомагає користувачам заводити знайомства в реальному життя. Додаток показує людей, що проживають в одному районі або просто проходять повз, дозволяючи знайомитися в режимі реального часу.
 • Пошук. Ця функція дозволяє користувачам бачити людей, які проживають в іншому місті або країні.
 • Зустріч. Для більш зручного пошуку користувачів можна просто прокручувати віртуальну карусель вправо (що означає згоду) чи вліво (у разі, якщо людина з якихось причин нецікавий). При збіги обидві сторони будуть повідомлені і можуть почати знайомство, з високою ймовірністю перетікає в подальшому спілкування або навіть у щось більше.
 • Пошук двійників відомих людей. Для тих, хто мріє почати стосунки зі знаменитістю, але не має такої можливості, є спеціальна функція: пошук двійників. Тепер можна запросто закрутити роман з копією Кім Кардаш'ян або Бенедикта Камбербетча, просто завантаживши пошуку їх фотографію. Так само цей спосіб можна використовувати для знаходження двійників своїх друзів, знайомих і взагалі абсолютно будь-яких людей.
 • Крім того, Badoo володіє спеціальними функціями безпеки, щоб користувачі могли бути впевнені в тому, що спілкуються з реальними людьми. Одним з таких і є кнопка "selfie request" - через неї можна попросити людину, з якою на даний момент йде спілкування, вислати селфи, щоб переконатися в тому, що на фотографіях на сторінці дійсно саме він.
  Сайт знайомств Badoo: відгуки користувачів

  Як вийти з Badoo?

  Нерідко буває і таке, що сайт набридає і перестає приносити задоволення. Причин може бути безліч: зайву увагу або нав'язливість користувачів, банальний брак часу на спілкування, а також можлива навіть ревнощі з боку своєї другої половинки (у разі, якщо реєстрація в соціальній мережі була з метою пошуку друзів). У подібній ситуації необхідно знати, як вийти з сайту знайомств Badoo. Існує два варіанти розвитку подій - можна просто вийти з сайту і забути про свою анкету, а можна видалити. У першому разі сторінка все одно буде видно іншим користувачам, просто її власник буде, як це зараз називається, разлогинен. Перш ніж остаточно видаляти анкету, необхідно переконатися, що пароль і логін все ще не забуті. В іншому випадку доведеться їх відновлювати. Для видалення анкети, як і для реєстрації на сайті, особливих зусиль не потрібно. Це можна зробити як з мобільної версії, так і з комп'ютера. Для того, щоб видалити анкету з комп'ютера, потрібно зробити наступне:
 • Перейти на свій обліковий запис, натиснувши на кнопку в лівому верхньому кутку.
 • Вибрати значок шестерінки (настройки) в правому куті.
 • Прокрутити вниз до пункту "видалити профіль".
 • Після відкриття вікна з варіантами подальших дій (на зразок "прибрати профіль з пошуку в Google", "приховати профіль", "показувати профіль тільки певним людям" і так далі), вибрати рядок "видалити профіль" і натиснути "продовжити".
 • При відкритті вікна з пропозицією про "Суперсилі" знову вибрати "видалити профіль".
 • Вибрати причину видалення облікового запису (на зразок "не знайшов нікого цікавого", "надто багато повідомлень", "ніхто не відповідає" і так далі) або ж вказати її внизу самостійно.
 • Ввести пароль.
 • На електронну пошту прийде лист з посиланням, по якій в протягом тридцяти днів можна буде відновити обліковий запис, слідуючи інструкціям.
 • Перш ніж видаляти профіль, слід добре подумати - рівно тридцять днів можливість відновлення сторінки буде втрачена, та при виникненні повторного бажання спілкуватися в Badoo необхідно буде реєструвати новий аккаунт.

  Як вийти з Badoo з телефону?

  Для видалення з телефону потрібно виконати наступні дії:
 • Спочатку потрібно перейти в свою анкету.
 • Потім вибрати в налаштуваннях пункт "аккаунт".
 • Знайти параметр "видалити профіль".
 • Після відкриття вікна з різними діями на кшталт "заморозити сторінку", "зробити запис невидимкою" вибрати пункт "видалити".
 • Після видалення на електронну пошту, також прийде посилання, активна протягом тридцяти днів.
 • Тепер питання про те, як вийти з сайту знайомств Badoo, буде сущою дрібницею. Як бачите, нічого складного.
  Сайт знайомств Badoo: відгуки користувачів

  Як відкрити сайт знайомств Badoo російською мовою?

  Звичайно, незважаючи на те, що користування додатками іноземною мовою є однією з найкращих практик для удосконалення своєї розмовної мови, більшість все ж воліють свою рідну мову.
  Щоб відкрити сайт російською мовою, існує кілька способів.
 • Перейти за посиланням сайту "Пеклі" з додаванням приставки "signup" через правий слеш.
 • Змінити адресу в рядку браузера.
 • При попаданні на англійську версію сайту можна змінити її на російську, просто помінявши "en" "ru".

  Відгуки

  Відгуки про сайт знайомств Badoo можна чути найрізноманітніші. Багато хто дійсно знаходять тут любов всього свого життя, а деякі не можуть підібрати собі навіть адекватного співрозмовника. Після реєстрації подальший розвиток подій - це вже просто лотерея, комусь щастить, а комусь не дуже. Вибір залишається за самим користувачем сайту: залишатися і продовжувати пошуки або припинити марні спроби і видалити власний профіль за вказаною вище методикою. Крім усього іншого, більшості людей не подобається величезна кількість платних функцій на зразок можливості подивитися, хто поставив тобі "лайк" або написати повідомлення вподобаному користувачеві. Також декому не до душі велику кількість спаму - мова йде про постійно спливаючих вікнах з пропозицією оцінити роботу сайту, або запросити сюди друзів, а також отримати "голд статус". Багато користувачі обурюються з приводу того, що не працюють деякі платні функції, а гроші за них так і не повертають. Знаходяться і такі люди, які звинувачують сайт у використанні фейкових анкет, стверджуючи, що настільки красиві дівчата і хлопці не потребують подібних програмах. Але є і користувачі, які залишилися досить абсолютно всім - і публікою сайту, і його функціоналом, і його безпекою. Для багатьох цей ресурс - це не тільки сайт з самою простою реєстрацією, зручним інтерфейсом, а також привабливим дизайном. Це також можливість знайти собі співрозмовника, приятеля, друга, людину для відносин. Тут можна познайомитися з багатьма цікавими людьми, адже в цьому додатку зареєстровані представники різних сфер діяльності та інтересів. Словом, відгуки користувачів про сайт знайомств Badoo можна знайти найрізноманітніші, адже, як мовиться, на смак і колір товаришів немає. Завжди краще перевірити самому, ніж у всьому прислухатися до думки інших.
  Сайт знайомств Badoo: відгуки користувачів

  Badoo - сайт знайомств для серйозних цілей?

  Незважаючи на те що більшість користувачів хочуть тільки інтиму, багато реєструються на сайті в пошуках тривалих і серйозних відносин, а бути може, навіть дружини або чоловіка. У зв'язку з цим у других постає питання: а чи можливо знайти на цьому сайті людини, який в майбутньому стане для них супутником життя? Відповідь однозначна - так! Звичайно, це справа довга і непроста, проте, хто сказав, що знайти свою любов буде легко? Є безліч історій про те, як люди в дійсності знайшли на цьому сайті свою другу половинку, з якою вони вже багато років живуть душа в душу. Так чому б не спробувати щастя? В іншому випадку користувачі цього додатка все одно нічого не втрачають. Саме це і рухає молодими людьми, яким цікаво віртуальне спілкування і його можливості. Тому сайт знайомств Badoo для серйозних відносин можна вважати дійсно актуальним, зважаючи чого багато реєструються там саме для цього.
  Сайт знайомств Badoo: відгуки користувачів

  Підсумок

  Додаток нараховує мільйони користувачів, більшість з яких цілком задоволені його роботою. Так, відгуки про сайт знайомств Badoo зустрічаються суперечливі, але ж він не може догодити всім. Як і в будь-якому ресурсі, в ньому мають місце певні похибки, але зі своїм основним завданням - знайомити людей зі всього світу - він однозначно справляється.

  Популярі новини
  Загрузка...