Як виграти аукціон на Ebay? Поради та рекомендації для початківців

130 0 Новини високих технологій

В інтернеті є чимало способів заробити або зекономити гроші. Віртуальний аукціон Ebay приваблює другу категорію користувачів. Тобто тих, хто бажає заощадити власні гроші. Інтернет-майданчик працює за типу аукціону. Бажаючи придбати лот, користувачі Ebay просто роблять ставки. Як відомо, товар дістається тому, що запропонував найбільш вигідну для продавця ціну. Стає цікаво, як виграти аукціон на Ebay, відгуки стверджують, що це не так вже просто. Користувачі йдуть на деякі хитрощі.

Прості правила

Перш ніж цікавитися, як виграти аукціон на Ebay, потрібно дізнатися особливості цього майданчика. Як і на інших інтернет-ресурсах, тут діють свої правила. Щоб придбати товар на Ebay, їх доведеться дотримуватися.


Як виграти аукціон на Ebay? Поради та рекомендації для початківців
 • Не можна задаватися питанням, як виграти аукціон на Ebay, якщо в профілі не заповнені контактні дані. Тому що в цьому випадку не можна навіть робити ставки. Те ж правило стосується тих, хто вказує неправдиву інформацію. У процесі аукціону продавцеві і покупцеві потрібно спілкуватися. Ось чому важливо вказувати достовірну інформацію профілі на Ebay.
 • Заборонено на Ebay виставляти лот і на нього робити ставки. Це суперечить правилам аукціону і навіть розглядається як дії підставних осіб
 • Навіть якщо ви цікавитеся, як виграти аукціон на Ebay, не варто інтересу робити ставки на кілька лотів. Не виключено, що доведеться викуповувати. Відкликати ставку можна, але це досить проблемна задача. Наприклад, помилкова дія можна скасувати, але при цьому користувач одно зобов'язаний зробити реальну ставку. Нехай навіть з меншою сумою.
 • Забороняється на Ebay купувати товари поза сайту. При такій хитрою схемою не можна розраховувати на захист від шахрайства. Адже продавець і покупець здійснюють операцію в обхід аукціону. Відповідно, ні той, ні інший не отримують ні яких-небудь гарантій, ні захисту з боку Ebay.
 • Поради та рекомендації для початківців

 • Не варто робити ставки просто так, з цікавості. Якщо ніхто не призначить на Ebay ціну вище, вам доведеться викупити річ. Навіть якщо вона вам не потрібна. У разі відмови від оплати доведеться готуватися до яких-небудь санкцій з боку адміністрації аукціону Ebay. Ось чому не варто робити ніяких ставок, якщо ви не плануєте купувати лот.
 • Перед тим як виграти аукціон на Ebay і просто зробити ставку, потрібно детально вивчити надану інформацію про лот. Деякі потенційні покупці діють помилково. Продавці у деяких випадках виставляють товар тільки для певних країн. Щоб уникнути недобросовісних ставок на Ebay, цю інформацію краще вивчити заздалегідь.
 • Якщо ви знайомі з продавцем особисто, не рекомендується робити ставки, штучно завищуючи ціну лота. В результаті можна стати єдиним, хто назвав високу ціну, і лот доведеться викуповувати. Або відмовлятися від оплати і мати проблеми з адміністрацією.
 • Як робити ставки правильно?

  Насправді немає нічого складного в тому, щоб зробити ставку на інтернет-аукціоні. Однак потрібно готуватися до досить високої конкуренції. Адже чимало користувачів цікавиться, як виграти аукціон на Ebay.


  Як виграти аукціон на Ebay? Поради та рекомендації для початківців
  Отже, весь процес розміщення ставки включає кілька нескладних дій:
 • вибір товару;
 • розміщення ставки і підтвердження.
 • Вибір товару

  Перш за все потрібно знайти бажаний лот. Встигнути уважно прочитати опис і вартість. Якщо всі умови вас влаштують, можна робити ставку. Не завжди варто довіряти виключно розміщених на Ebay фото. Деякі продавці намагаються вводити користувачів аукціону в оману. Ось чому рекомендують ознайомитися з характеристиками. Всі хочуть знати, як купувати і виграти на аукціоні Ebay. Але не менш важливо не робити помилкових ставок. Для цього треба ретельно вивчати не лише лот, але і самого продавця. Початківцям учасникам інтернет-аукціону Ebay рекомендують звертати увагу на рейтинг. Найбільш надійні партнери можуть похвалитися високим показником. Від дев'яноста п'яти відсотків і вище.

  Розміщення ставки

  Детально ознайомившись з лотом та продавцем, можна приймати рішення. Якщо всі умови влаштовують, досить просто розмістити ставку натисканням віртуальної кнопки з аналогічним написом.
  Як виграти аукціон на Ebay? Поради та рекомендації для початківців
  Далі слід вказати максимально допустиму для вас ціну, вище якої ви не готові заплатити за представлений на Ebay лот. Після вибору ціни потрібно натиснути «Підтвердження».

  Як робити ставки?

  Якщо не знати відповіді, неможливо зрозуміти, як виграти аукціон на Ebay. Поради досвідчених користувачів запевняють, що це важливо. Отже, аукціон Ebay використовує автоматичні ставки. Спочатку виставляється мінімальна ціна, яка відповідає тій, яку зазначив продавець. Далі Ebay замість потенційного покупця підвищує ставку. Поступово аукціон доводить її до максимальної планки. Ось чому покупцеві потрібно бути уважним, виставляючи максимальну ціну, яку він готовий заплатити за запропонований лот.

  Як виграти аукціон на Ebay?

  При встановленні максимально суми краще вказувати не ціле число. Наприклад, не 10 доларів, а 1005. В цьому випадку є ймовірність обійти конкурента, який зробить ставку лише на 5 центів нижче.
  Як виграти аукціон на Ebay? Поради та рекомендації для початківців
  Потрібно набратися терпіння і чекати закінчення аукціону. Статистика стверджує, що виграшні ставки на Ebay роблять всього за десять секунд до закінчення аукціону. Саме в цей період рекомендують призначати більш високу ставку, підвищуючи свої шанси виграти аукціон на Ebay. Однак потрібно розуміти, що навіть це не гарантує, що лот дістанеться саме вам. Деякі продавці на Ebay встановлюють приховану вартість. Якщо вона перевищує зроблену ставку, лот викупити не вдається.

  Програма

  Необов'язково діяти самому, щоб зрозуміти, як виграти аукціон на Ebay. Програма здатна зробити все за вас. Наприклад, на Ebay є ProxyBidding. Ця програма кожні п'ять хвилин відстежує аукціон і навіть робить ставки замість користувача. Достатньо лише заздалегідь вказати максимальну ставку. Далі в справу вступає програма, яка торгується не гірше будь-якого реального покупця.
  Як виграти аукціон на Ebay? Поради та рекомендації для початківців
  Однак при використанні програми лот обов'язково потрібно буде викупити у разі виграшу. Ось чому перед її застосуванням потрібно не тільки володіти певним наміром придбати лот, але і підготувати зазначену суму на випадок виграшу.

  Популярі новини
  Загрузка...