Не приходить СМС від «Ківі»: причини і варіанти вирішення проблеми

46 0 Новини високих технологій

Платіжний сервіс «Ківі» вже давно здобув собі чималу популярність як в Росії, так і в інших країнах. І однією з причин, по якій користувачі віддають перевагу саме цій компанії, є простота проведення фінансових операцій. У якості «гаманця» тут використовується номер мобільного телефону, а для підтвердження платежу досить просто вказати код з СМС-повідомлення на сайті «Ківі».

Не приходить СМС від «Ківі»: причини і варіанти вирішення проблеми
Однак, незважаючи на всі старання служби технічної підтримки, користувачі іноді виникають проблеми з сервісом. Буває так, що вам просто не приходить СМС від «Ківі» і, як наслідок, ви не можете заплатити за чергову покупку. Прочитавши статтю, ви дізнаєтеся, з яких причин виникає ця проблема, а також познайомитеся з методами її вирішення.


Людський фактор

Людям властиво помилятися, тому причину того, що не приходить СМС з "Ківі"-гаманця, в першу чергу слід шукати саме в цьому. Уважно перевірте, чи правильно ви заповнили всі поля у формі оплати, працює інтернет на вашому пристрої, а також переконайтеся в наявності хорошого сигналу стільникової мережі на вашому телефоні. Не зайвим також буде переконатися в тому, що у вас достатньо грошей на рахунку для здійснення покупки. Крім того, проблема могла виникнути з вини співробітників сервісного центру QIWI. Вони могли неправильно провести оновлення програмного забезпечення або ж зробити якусь іншу помилку. Тому, якщо не приходить СМС від «Ківі», негайно повідомте про проблему в службу технічної підтримки.


Неполадки на сервері

Компанія QIWI постійно удосконалює своє обладнання. Оскільки кількість користувачів сервісу постійно зростає, то це просто необхідно для того, щоб впоратися з великими навантаженнями. Але трапляється так, що охочих перевести гроші занадто багато, сервери не витримують цього і йдуть на перезавантаження. Природно, що в такі моменти система дає збій і не приходить СМС від «Ківі». У цьому випадку вирішити проблему самостійно ви не зможете, так що вам доведеться просто дочекатися відновлення нормальної роботи сервісу.
Не приходить СМС від «Ківі»: причини і варіанти вирішення проблеми
Ще одна часта причина того, що не приходить СМС від «Ківі – це технічні роботи на серверах компанії. Зазвичай про таких профілактичних заходах повідомляється заздалегідь, так що спробуйте пошукати інформацію про них на офіційному сайті QIWI.

Проблеми у мобільного оператора

Причиною того, що вам не приходять повідомлення від платіжного сервісу, може служити і перевантаження мережі вашого мобільно оператора. Щоб перевірити, чи так це, попросіть кого-небудь зі своїх знайомих відправити СМС. Якщо повідомлення не буде доставлено через кілька хвилин, значить проблема виникла саме на стороні оператора. У такому випадку спробуйте подзвонити в службу підтримки користувачів і проконсультуватися з ними з приводу проблеми.
Не приходить СМС від «Ківі»: причини і варіанти вирішення проблеми
Повідомлення від QIWI можуть бути прийняті вашим мобільним оператором за спам і занесені в чорний список. Інформацію з цього питання ви можете отримати у все тих же працівників call-центру. Просто зателефонуйте їм, запитайте, чому не приходить СМС від «Ківі», і попросіть виправити дану проблему.