Інтернет-магазин Joom. Відгуки російськомовних клієнтів

358 0 Новини високих технологій

З деяких пір більшість людей, схильних здійснювати покупки через інтернет, зацікавилися інтернет-магазином Joom. Відгуки про цієї порівняно нової торгової майданчику в основному позитивні. Тут, кажуть користувачі Всесвітньої мережі, можна знайти практично будь-який товар.

Особливості Joom

Інтернет-магазин Joom. Відгуки російськомовних клієнтів
Беручи до уваги основну масу відгуків, інтернет-магазин Joom, можна сказати, змусив «потіснитися» таких маркетингових «монстрів», як AliExpress і Ebay. У всякому разі на їх тлі Joom вигідно виділяється:
 • вартістю самої першої покупки - ціна знижується на 10 відсотків;
 • можливістю купувати найбільш ходові товари за низькою ціною;
 • постійними акціями і привабливими знижками;
 • безкоштовною доставкою;
 • радує око асортиментом;
 • високоякісними товарами, повністю відповідають опису;
 • спрощеною схемою прийому замовлень;
 • тим, що повернення передоплати проводиться автоматично.
 • Найбільшим плюсом цього сайту російськомовні користувачі вважають можливість повернути товар, що не відповідає наданим ілюстрацій або опису. При цьому передоплата, взята при оформленні замовлення, повертається на рахунок клієнта.


  Ризик втратити і гроші, і товар, звичайно ж, є. Втім, те ж саме можна сказати і про інших аналогічних ресурсах.

  Каталог інтернет-магазину Joom. Відгуки російськомовних відвідувачів

  Зручний ілюстрований каталог – одна з «фішок» обговорюваної майданчики. Активні відвідувачі сайту зазначають, що з часом система підлаштовується під їх переваги і показує спочатку товари, що цікавлять їх в першу чергу. Не можна промовчати про те, що не так давно відкрився торговий проект вже здобув безліч парадоксальних коментарів. Ось один з найблискучіших прикладів найбільш інтригуючих протиріч:
 • доставка замовлення може затягнутися до трьох місяців, а його якість сильно поступається вітчизняним аналогам;
 • незважаючи на курйози, пов'язані з описом предметів продажу, характеристики останніх повністю відповідають їх опису, високоякісний товар, своєчасна доставка.
 • Яскравий приклад таких курйозів - оприлюднений в Мережі скріншот з текстом наступного змісту: «1х жінок м'якою району Snood волосся нетто гачком сітка для волосся Cap». Ця шапочка-сітка для волосся сподобалася всім, хто придбав її в інтернет-магазині Joom. Відгуки, залишені покупцями, характеризують цей товар як високоякісний і зручний.


  Інтернет-магазин Joom. Відгуки російськомовних клієнтів
  Плануючи зробити покупку, користувач повинен враховувати: у цій майданчики вже є безліч фальсифікованих копій. Простий інтерфейс, який, власне, і приваблює сюди покупців, зробив сайт легкою здобиччю для шахраїв. Щоб уникнути неприємностей, власникам смартфонів (саме ця категорія клієнтів піддається небезпеки) рекомендується знайти і викачати відповідне безкоштовний додаток. Покупці, які потрапляють на платформу магазину допомогою персональних комп'ютерів, ризикують менше. А що стосується суперечливості відгуків, це легко пояснити: продажі починаються з реклами.

  Привабливі сторони інтернет-магазину Joom.ru. Відгуки покупців

  Основна причина, що залучає на сайт російськомовних користувачів, – велика кількість знижок. Радує і той факт, що сама перша покупка обходиться клієнту на десять відсотків дешевше.
  Основна маса покупців облюбувала цю торговельну платформу через розділу «Дешевше не знайдеш». Таких низьких цін дійсно немає більше ніде. Всі товари, судячи по відгукам про інтернет-магазині Joom, якісні, а продавці надійні.

  Основні причини негативних відгуків

  Інтернет-магазин Joom. Відгуки російськомовних клієнтів
  Найбільш кричущі порушення – зникнення і товару, і грошей. Відгуки, опубліковані в інтернеті останнім часом, насправді є скаргами. Наприклад, одна з клієнток обговорюваної торгової площадки повідомляє, що її замовлення зник з корзини, а доставка так і не була здійснена. Противагою цим звинуваченням стали зауваження задоволених покупців. Зокрема, вони рекомендують своїм менш щасливим візаві ретельно перевіряти правильність відомостей, зазначених в особистому кабінеті. Невдоволення, пов'язане з некоректним перекладом лотів на російську мову, відходить на другий план, коли мова заходить про якість товару. Якість влаштовує далеко не всіх – це факт. Також неможливо промовчати про те, що людей, незадоволених роботою магазину, чимало. З коментарів ошуканих споживачів можна зробити наступні висновки:
 • якісний товар отримують не всі замовники;
  Інтернет-магазин Joom. Відгуки російськомовних клієнтів
 • зі слів деяких авторів негативних відгуків, інтернет-магазин Joom російською мовою – « обман як на доставці, якості і поверненні товару».
 • Популярі новини
  Загрузка...