Курс Антона Муригіна: відгуки

254 0 Новини високих технологій

Інвестування в кріптовалюти – одна з останніх навчальних програм Антона Муригіна. Відгуки 2017 року сповнені суперечностей і мають одну цікаву особливість. Більшість авторів негативних коментарів визнають, що інформація, якою володіє Антон, гідна того, щоб оприлюднити її допомогою Інтернету.

Особистість Антона Муригіна

Згідно інформації, знайденої в Інтернет, знання, отримані від учителів – Роберта Кійосакі, Ігоря Манна і Олега Тинькова, Антон Мурыгин використовував, розвиваючись як професійний інвестор. Інвестування він розглядає як єдино вірний спосіб створення пасивного доходу.
Курс Антона Муригіна: відгуки
Вишукуючи нові можливості пасивного заробітку, в певний момент Антон Мурыгин звернув увагу і на кріптовалюти. Після всебічного вивчення блокчейна автор курсу поринув у зондування цієї теми інвестування.


«Криптовалютный» вебінар Антона Муригіна. Відгуки користувачів

Антон Мурыгин почав вебінар з розповіді про те, як важливо почати розвиватися в криптовалютном бізнесі як можна швидше. Повідомивши присутніх про те, що до 2030 року, на думку відомих мільярдерів, вартість bitcoin досягне п'ятисот тисяч доларів, Антон попросив слухачів уявити себе багатими людьми – власниками хоча б десяти біткоінів і запам'ятати цей стан. Перш ніж перейти безпосередньо до ведення вебінару, Мурыгин поділився зі слухачами радістю: в цей раз учасниками вебінару стали представники багатьох національностей, що живуть в різних куточках СНД. Тут і мінчани, і дніпряни, і краснодарці, і жителі Карелії, Рязані, Пітера, Львова, багатьох інших населених пунктів


«Технологія блокчейн – це лише вершина айсберга»

«Цифрова валюта і технологія блокчейн - це не просто цифри». Поділившись цією думкою з присутніми, Антон нагадав присутнім, що біткоін не має нічого спільного з банками і державами. Криптовалюта - це абсолютно нова технологія, абстрактна форма грошових знаків, система, дарована людству в потрібний час. У той самий час, коли світова валюта і банківська система зазнають ґрунтовні метаморфози.
Курс Антона Муригіна: відгуки
«Нова валюта хороша ще тим, що не вимагає втручання третіх осіб - представників банків і держав - і жодним чином від них не залежить. Криптовалюта, - продовжує Антон, - не прив'язана ні до однієї країни. Її можна відіслати з будь-якої точки земної кулі будь-яку іншу точку. Криптовалюту не можна скасувати або знищити. Всі заборони і намагання керівників багатьох держав знищити віртуальну валюту не увінчалися успіхом». Просунуті користувачі, що залишили відгуки про курс Антона Муригіна, називають навчання розлученням чистої води, проте визнають, що автор має досить цікавою інформацією.

«Вебінар – фігня»

Ця фраза як не можна краще відображає думку незадоволених користувачів, що купили навчальний курс Антона Муригіна за криптовалютам. Відгуки звучать приблизно однаково: Антон не виконав обіцянок, даних під час рекламної кампанії.
Дехто навіть звинувачує Муригіна у привласненні великої суми грошей, яку він зберігає в криптовалюте, щоб збити з толку судових приставів. На думку деяких авторів відгуків, «Інвестування в кріптовалюти» Антон Мурыгин проводив оффлайн. Це означає, що мільйонів користувачів, що заходили на вебінар з різних куточків планети, насправді не існувало.

«Чому криптовалюту неможливо знищити? Тому що вона нікому не належить»

Той факт, що кріптовалюти не піддаються державному регулюванню, на думку Антона Муригіна, говорить про початок глобальних змін, що очікують землян. Криптовалюту можна не тільки відібрати у кого б то не було. Більше того, відомості про кількість криптоденег, що зберігаються на віртуальних рахунках громадян, недоступні для третіх осіб.

Антон Мурыгин: «Інвестувати треба тільки в кріптовалюти»

Народження криптовалют - процес досить складний. Це результат роботи великої кількості комп'ютерів, розкиданих по містами, країнами і континентами. Комп'ютери вирішують складні математичні завдання, а в результаті цієї діяльності з'являється цифрова валюта. Масові інвестиції, на думку автора вебінару, приносять набагато більш високі заробітки, так як люди, об'єднані спільною справою, зацікавлені в успішності один одного. Вони допомагають і підказують один одному, разом приймають правильне рішення. На думку окремих авторів відгуків, Антон Мурыгин створив свій відеокліп (той самий, який він видає за вебінар), щоб знайти покупців на несодержательный навчальний курс.

Кому буде корисний курс про інвестування в кріптовалюти

Незважаючи на негативні відгуки, курс про криптовалюте Антона Муригіна активно рекламується в Мережі. Зокрема, Мурыгин повідомляє, що його «дітище» регулярно оновлюється і еволюціонує, як, втім, і сама ніша криптовалют. Зокрема, в рекламному відео йдеться про те, що програма навчання, присвячена крипто-інвестування, створена для осіб, що прагнуть до саморозвитку, охочих навчитися чомусь новому, примножити вже наявні капітали.
Курс Антона Муригіна: відгуки
Одна з основних завдань нової навчальної програми, яку, до речі, її творець вважає першорядною, - правильна постановка цілей. Антон Мурыгин запрошує всіх бажаючих повторити його особистий досвід і домогтися успіху. До речі, якщо вірити користувачам Мережі, які залишили негативні відгуки про Антона Мурыгине, криптовалюта стала його «коником» після низки невдач у сфері торгівлі нерухомістю.

Антон Мурыгин про професії ріелтера

Дійсно, в попередньому своєму відеоролику Антон Мурыгин розповів про плюси і мінуси професії ріелтора. Головним плюсом цієї професії, на думку Антона, є можливість отримання солідних заробітків.
Курс Антона Муригіна: відгуки
Автор курсу запрошує всіх бажаючих осягнути ази цієї професії скористатися його покрокової системою навчання. Скориставшись останньою, новачок поступово стане професіоналом і зможе претендувати на збільшення свого чека в десять, а то і в двадцять разів.

«Ще один плюс даної професії. Ріелтор планує свій час на свій розсуд і ні перед ким не зобов'язаний звітувати. Скільки йому працювати, він вирішує сам. Але, зловживаючи цією можливістю, індивід, який обрав цю професію, може «піти в мінус». Не віддаючись роботі, як це роблять наймані працівники, багато професіонали з часом втрачають хватку. Тому людям, які обрали таку стезю, необхідно самим себе виховувати – не забувати про самодисципліну. Тільки так вони можуть розраховувати на успіх».
Курс Антона Муригіна: відгуки
Серйозною перевагою професії автор навчального курсу вважає можливість різко змінити коло спілкування. Далі Мурыгин призводить події зі свого минулого. Коли Антон тільки починав працювати в інтернеті, коло його знайомих став змінюватися, поки не перетворився до невпізнання. В його оточенні стали з'являтися власники і мільйонери – люди, які мають можливість купувати квартири і без коливань розлучатися з мільйонами. Середовище, в якому тепер обертається Антон, відриває перед ним все нові і нові можливості. У його житті почали з'являтися досить великі грошові суми, а після деякого часу Антон настільки до них звик, що 100200300 500700 тисяч перестали викликати у нього захват. До речі, в Інтернеті знайдені відгуки користувачів, які вважають себе причетними до формування фінансового «фонду» Муригіна Антона. Відгуки цих людей можна охарактеризувати як «вкрай негативні». Тема присвоєння Мурыгиным чужих грошей спливає у стрічці обговорення практично всіх його повчальних відео.
«Але це, - підсумовує автор курсу, - далеко не межа»
Курс Антона Муригіна: відгуки
Антон ставить слухачам в приклад своїх нових знайомих - ріелторів, які заробляють по кілька мільйонів євро за одну операцію. У меншості користувачів, які переглянули це відео, був тільки одне питання до Антона Мурыгину. Відгуки цих людей напевно зацікавлять багатьох. Їм цікаво, чи були у Антона друзі до того, як він став онлайн-підприємцем, а якщо були, спілкуються вони з Антоном зараз? «коли ви починаєте обертатися в цьому середовищі (середовищі товстосумів), великі суми стають для вас нормальними Вам легше їх приймати, і тим самим, крім того, що розвивається ваш фінансовий стелю, розвивається і ваше оточення».
Курс Антона Муригіна: відгуки
Далі Антон повідомляє, що його оточення змінилося на сто відсотків з тих пір, як він став займатися нерухомістю. З'явилися солідні друзі, зв'язку. З'явилася величезна кількість можливостей, було проведено безліч вдалих угод, що стосуються не тільки продажу або оренди нерухомості, але і будівництва та перепродажу. Робота ріелтора, вважає Антон Мурыгин, це не тільки різноманітні варіанти заробітку. Це ще і спосіб «прокачати» себе як спеціаліста, експерта і бізнесмена.

Мінус повинен стати плюсом

Мінусами будь-якої професії Антон називає всі ті аспекти, які підприємцю не вдалося звести в плюс. «Робота ріелтора, - продовжує лектор, - підходить далеко не для всіх. Наприклад, людина, який вважає, що, отримавши цю роботу, зможе цілими днями лежати на дивані, почитувати газету і час від часу відриватися від цього заняття, щоб поговорити з клієнтом за телефоном, навряд чи доб'ється успіху на цьому терені». У цій професії, на думку Антона, процвітають люди організовані та активні, а потім наводить ще один приклад, коли очевидний мінус з часом переходить в плюс. Автор відео має на увазі необхідність багато і наполегливо працювати на самому початку трудового шляху. Тільки після напрацювання власної клієнтської бази та створення навколо себе якогось «циклону» (клієнтів, рекламних кампаній і отриманого досвіду) підприємець зможе знизити трудову активність і працювати рівно стільки часу, скільки він сам хоче приділяти роботі. Антон Мурыгин порівнює придбання професійної майстерності з їздою на велосипеді: щоб розігнатися, необхідно докласти зусилля і набрати потрібну швидкість. Коли швидкість набрана, її потрібно просто підтримувати. «Де гроші?» - запитують автори негативних відгуків. Антон Мурыгин в їх очах – звичайний аферист, який привласнив кошти, що повірили йому інвесторів. Не можна не відзначити, що свою правоту коментатори підтвердити не можуть і, схоже, не збираються цього робити.

Популярі новини
Загрузка...