Онлайн-гаманець "Криптонатор": відгуки, виведення грошей на карту

241 0 Новини високих технологій

Наведена нижче стаття присвячена популярному онлайн-гаманцю, створеному спеціально для криптовалют. «Криптонатор» володіє рядом корисних властивостей, важливими перевагами і численними можливостями. «Криптонатор» синхронізований з найбільшими біржами і розраховує актуальні обмінні курси.

Онлайн-гаманець "Криптонатор": відгуки, виведення грошей на карту

Огляд мультивалютного гаманця

«Криптонатор» - онлайн-гаманець криптовалют, який дозволяє обмінювати і зберігати такі кріптовалюти, як Bitcoin, Blackcoin, Litecoin, Reddcoin, Ripple, Zcash і багато інших. Також його можна використовувати для звичайних валют - RUR, USD, EUR. Розробники вмістили в сервіс необхідні функції, які забезпечують максимальну зручність для користувачів. «Криптонатор» дозволяє не тільки зберігати валюти, але і конвертувати їх між собою і здійснювати моніторинг курсів. Для того щоб зареєструватися на сервісі, користувачам слід зайти на офіційний сайт. Після проходження процедури реєстрації користувачам буде доступна вкладка з балансом. Інтерфейс дозволяє вибрати тип гаманця і активувати його. Вибрані валюти відображаються в профілі користувача.


«Криптонатор» пропонує зрозумілу і просту реферальну програму. У ній можуть взяти участь зареєстровані користувачі. Суть програми полягає в тому, що користувачі запрошують інших учасників за своїм реферальним посиланням. При вчиненні знайомими і друзями певних операцій на суму 1000 доларів користувач отримує 10 доларів на свій рахунок.
Онлайн-гаманець "Криптонатор": відгуки, виведення грошей на карту

Переваги онлайн-гаманця

«Криптонатор» - онлайн-гаманець. Це зручний і простий в роботі русифікований сайт. Розробники гарантують високу ступінь безпеки. Однак користувачам слід дотримуватися обережності, оскільки можна потрапити на фішингові сайти. Тому необхідно уважно перевіряти назву сайту в адресному рядку. Користувачі можуть відкрити гаманець абсолютно безкоштовно. Додаткова комісія стягується при виведення грошових коштів, поповнення рахунку, і при здійсненні обмінних операцій. Існують спеціальні програми, адаптовані під Ipad, Iphone і Android. Користувачі звільняються від проходження процедури верифікації, тому їм не потрібно буде підтверджувати свою особистість і завантажувати скани документів. Онлайн-гаманець має внутрішній обмінник, що дозволяє придбати криптовалюту.

Використовуючи «Криптонатор», можна поповнити рахунок мобільного телефону, сплатити Інтернет і т. п. Платформа дозволяє здійснювати миттєвий і простий обмін підтримуваних криптовалют за привабливими курсів. Користувачі звільняються від необхідності використання незручних криптовалютных бірж. «Криптонатор» – зручний сервіс, який здійснює миттєвий переклад та обмін електронними грошима.
Онлайн-гаманець "Криптонатор": відгуки, виведення грошей на карту

Як поповнити рахунок і поміняти валюту?

Поповнення рахунку здійснюється через систему Payeer. Користувач може поповнити рахунок фиатными грошима в особистому кабінеті. Для цього досить вибрати спосіб поповнення і ввести загальну суму. Якщо онлайн-гаманець поповнюється з використанням кріптовалюти, необхідно вибрати назву поповнюється валюти. Здійснюючи переклад кріптовалюти, онлайн-гаманець стягує певну комісію. Негативні відгуки про «Криптонаторе» говорять про неможливість здійснити переклад на «Яндекс. Гроші та банківські картки. У «Криптонаторе» встановлено мінімальне значення суми транзакції в криптовалюте.
Для здійснення операції обміну валюти на криптовалюту необхідно зайти в особистий кабінет і вибрати відповідний напрям обміну. Система запропонує актуальний курс і миттєво зробить операцію. В розділі «Баланс» відображається придбана криптовалюта.
Онлайн-гаманець "Криптонатор": відгуки, виведення грошей на карту

Як вивести кошти?

Для виведення коштів з онлайн-гаманця слід перейти в розділ «Відправити» і вибрати відповідну валюту. Потім користувач вибирає спосіб відправки і вказує суму. Після скоєних маніпуляцій, необхідно натиснути на кнопку «Продовжити». Платформа «Криптонатор» виведення грошей на картку здійснює з комісією - 39 %. Операція проводиться моментально, тому користувачі можуть не турбуватися про те, що їх гроші зависнуть у системі. В окремих випадках тривалість перекладу може зайняти від декількох годин до декількох днів. Деякі відгуки про «Криптонаторе» відзначають тривалий виведення і введення грошових коштів на платформу.
Онлайн-гаманець "Криптонатор": відгуки, виведення грошей на карту

Відгуки про гаманці «Криптонатор»

За тривалий період часу роботи онлайн-гаманця від користувачів надійшли зовсім різні відгуки про нього. Для кріптовалюти, яка проста і надійна в роботі, превалюють позитивні відгуки. Багато негативні коментарі засновані на зроблені помилки користувачів. Частина з них не враховує мінімальні суми переказу та суму комісії. Інші потрапляють на фішингові сайти через свою неуважність і втрачають власні гроші. Позитивні відгуки про «Криптонаторе» говорять про те, що це одна з небагатьох платформ, підтримуюча російськомовний інтерфейс. Коментарі користувачів відзначають, що «Криптонатор» дуже зручний у використанні і підтримує велику кількість криптовалют. Деякі негативні відгуки про «Криптонаторе» говорять про те, що гаманець має певний ліміт на здійснення обмінних операцій.

Онлайн-гаманець "Криптонатор": відгуки, виведення грошей на карту

Висновок

«Криптонатор» являє собою зручну платформу, на якій можна здійснювати торгівлю криптовалютами. На ній можна проводити моніторинг падіння токенів і динаміку зростання курсів валют за певний проміжок часу. Однак керівництво платформи попереджає користувачів про існування шахрайських сайтів. Розробники серйозно підійшли до питання про безпеку заощаджень, тому створили дворівневу аутентифікацію і захист від входу з невідомих пристроїв. Сервіс володіє простим і зручним інтерфейсом, який зрозумілий кожному користувачеві. Учасники можуть безпечно зберігати, обмінювати, відправляти і отримувати цифрові валюти з використанням персонального рахунку. Користувачі мають цілодобовий доступ до мультивалютному рахунку з будь-якої точки планети. Розробникам вдалося створити універсальний онлайн-гаманець, що дозволяє здійснювати безліч операцій. Також функцію конвертера «Криптонатор» чудово виконує, оскільки є універсальним сервісом.

Популярі новини
Загрузка...