Інтернет-магазин Lamoda: відгуки, огляд товарів, замовлення, доставка, пункти видачі

477 0 Новини високих технологій

Найбільш палких обговорень удостоїлися неналежна робота служби доставки Lamoda і небачена плинність кадрів усередині компанії. Причина частого оновлення обслуговуючого персоналу, на думку колишніх співробітників компанії «Ламода», криється в обманних дій працівників відділу кадрів, точніше в приховуванні достовірної інформації. Золоті гори, запропоновані претендентам на співбесіді, обертаються 12-13-годинним робочим днем і безпричинними, грабіжницькими штрафами.

Клієнти компанії «Ламода» про хвилюючі їх питання

Одна з основних тем, обговорюваних клієнтами компанії, – так звані «знижки». Lamoda, якщо вірити відгукам, публікує оголошення про сезонні знижки виключно заради того, щоб залучити нових покупців. Як тільки черговий клієнт «заковтнула наживку» і оформив покупку, йому повідомляють про закінчення акції.


Свою порцію обговорень отримала і тема «промо-коди від Lamoda». На перший погляд – нічого незвичайного Щоб скористатися промо-кодом та отримати додаткову знижку, необхідно здійснити покупку на певну суму. Перш ніж зробити замовлення, клієнт повинен знайти в інтернеті промо-коди для «Ламоды» (або купони Lamoda) і вибрати найбільш підходящий. Промо-код вводиться в одну з рядків формуляра оформлення замовлення.
Інтернет-магазин Lamoda: відгуки, огляд товарів, замовлення, доставка, пункти видачі
Відгуки про корисність промо-кодів можна охарактеризувати як взаємовиключні. Захват задоволених клієнтів, зекономили пристойну суму, категорично не поділяють покупці, для яких промо-код зіграв роль «безкоштовного сиру». Перемагаючи власне обурення, користувачі Мережі знову і знову повертаються на сайт Lamoda. Одяг та взуття, рекламовані тут, вигідно виділяються на тлі інших пропозицій магазинів не тільки якістю, але і можливістю заощадити.

А тепер ненадовго повернемося до теми працевлаштування. Оголошення про конкурси на знов відкриті вакансії, якщо вірити словам людей, які отримали розрахунок, – не що інше, як спроби знайти нових кандидатів на звільнені місця.

Робота в Lamoda: відгуки співробітників

Якщо вірити твердженням більшості співробітників, власники магазину обожнюють «кидануть» підлеглих, втілюючи свої дії необхідністю, наприклад, змінити систему розрахунку заробітної плати. Благо, пошук причини не становить праці. Всі свої протиправні дії адміністрація прикриває фінансовою кризою. Здавалося б, на тлі всіх цих мінусів зовсім не залишилося місця для плюсів. Але вони є. Головний плюс компанії «Ламода», вважають працівники – своєчасна видача «білої» заробітної плати.
Інтернет-магазин Lamoda: відгуки, огляд товарів, замовлення, доставка, пункти видачі
Важко не помітити, що дані, оприлюднені як співробітниками, так і клієнтами компанії, часто суперечать один одному. Особливо інтригують відгуки покупців, незадоволених роботою служби доставки. Адже, судячи з коментарів найманих працівників, компанія має в своєму розпорядженні величезною кількістю транспортних засобів (нехай застарілих, але справних) і цілою армією експедиторів, які працюють по 12-13 годин на добу і щодня здійснюють близько тридцяти доставок. Пункти видачі Lamoda розкидані по всій території СНД, але, незважаючи ні на що, кількість незадоволених клієнтів не зменшується. Що ж конкретно думають про інтернет-магазині його клієнти?

Lamoda: товари і послуги. Думка покупців

У Мережі оприлюднені підсумки статистичного дослідження, проведеного за участю клієнтів інтернет-магазину Lamoda. Були зібрані відгуки жителів СНД, які зробили замовлення протягом останніх дванадцяти місяців. Отже
Більшість клієнтів, які оформили в Lamoda замовлення через сайт, дали позитивну оцінку обслуговуванню онлайн. 50% покупців, які погодилися відповісти на питання статистів, повідомили, що замовлення товару в телефонному режимі проходить без проблем. Однак друга половина клієнтів Lamoda не згодна з цим твердженням. Проте основна маса позитивних відгуків присвячена саме зручностей, зв'язаних з замовленням покупок онлайн. Не була обійдена увагою і різноманітність асортименту. Віртуальний каталог Lamoda (взуття, одяг і так далі) дійсно вражає різноманітністю фасонів, це правда. До речі, громадянам, для яких реєстрація на порталі – надто складне завдання, «Ламода» надає можливість зробити замовлення в телефонному режимі.
Інтернет-магазин Lamoda: відгуки, огляд товарів, замовлення, доставка, пункти видачі
Жінки, які часто замовляють у Lamoda взуття, зазначають, що на сайті практично вся взуття – брендовий. Це не дивно – завдяки порталу Lamoda багато молоді бренди отримують можливість проникнути на ринки країн, що входять до складу СНД. Що ж виходить – чудові можливості затьмарює огидна служба доставки? Якщо на телефон прийшла смс-ка про доставку замовлення, повідомляють обурені клієнти, це ще не означає, що кур'єр вже десь поблизу.

Мав місце один випадок, коли замовлення просто видалили з «особистого кабінету» клієнта. Ніхто не попередив чоловіка про те, що потрібний йому товар відсутній на складі. Однак смс-ка про доставку прийшла, змусивши замовника неабияк понервувати. Ще одна причина обурення клієнтів Lamoda – знижки, які надаються тільки в якості приманки. «Клюнути» на знижку від «Ламода», як попереджають досвідчені покупці, це все одно, що погодитися на отримання абсолютно непотрібного товару. Що стосується законного права покупця повернути неякісний товар і отримати назад свої гроші, то це взагалі окрема тема.

Учасники партнерської програми про товари «Ламода». Коментарі покупців

На веб-сторінках, які належать користувачам Мережі підключилися до партнерської програми компанії «Ламода», розповідається про товари Lamoda, широкому асортименті і високій якості одягу та взуття для чоловіків, жінок і дітей. Товари, представлені на сайті, призначені головним чином для молоді. Однак, судячи з відгуків, інтернет-магазин популярний і у людей середнього віку. Учасники «партнерки» не сумніваються в надійності Lamoda. Покупки, зроблені тут, доставляються покупцям безкоштовно і в найкоротший термін. У цього інтернет-магазину, вважають партнери сайту, є одна перевага, що вигідно відрізняють Lamoda від всіх інших аналогічних компаній. Повернути не сподобався товар замовник може протягом року. А щоб максимально продовжити перебування клієнтів на сайті і зробити їх покупки більш вигідними, їм надається можливість безкоштовно отримати додаткову знижку від Lamoda – купони і промо-коди.
Не можна не згадати про те, що інформація про високу якість товару була в черговий раз спростована в грудні минулого року. Купівля брендових осінніх чобіт Tamaris змусила одну з клієнток Lamoda переглянути своє ставлення до вже улюбленому магазину. Декоративна прикраса «а-ля дерево» на каблучках початок відклеюватися після першого виходу під дощ. Чи відповість хтось за поширення низькоякісних підробок – невідомо. Продаж неякісного взуття – не єдиний грішок Lamoda. Одяг, придбана через сайт, часто губиться в дорозі. Якщо вірити повідомленням деяких замовників, зробивши замовлення на порталі «Ламода», вони отримали зовсім інший товар, але не мають можливості повернути його. Маркування на товарі, прописана на сайті, ідентична тій, що була прикріплена до доставленої речі.
Інтернет-магазин Lamoda: відгуки, огляд товарів, замовлення, доставка, пункти видачі
Негативний ореол, супроводжуючий кампанію Lamoda, не вплинув на кількість її клієнтів. На порталі Lamoda зібрані елітні товари, вироблені як вже відомі, так і молодими брендами – кращі зразки аксесуарів, одягу і взуття. До речі, саме бракована взуття, яку продавали під виглядом елітного, стала основним приводом для написання негативних відгуків. Найбільш гнівні коментарі залишені клієнтами інтернет-магазину протягом останніх шести місяців. Варто також відзначити, що незаперечне лідерство в списку негативних емоцій належить службі доставки Lamoda. Покупці змушені користуватися послугами перевізників, відзначають, що воліли б самі з'їздити в сервісний центр, якби такий існував в їх населеному пункті. З боку все виглядає так, як ніби співробітники, відповідальні за доставку товарів, з усіх сил намагаються не робити зайвих рухів. Щоб дізнатися про пересування і місце знаходження свого замовлення, клієнтам доводиться обривати телефони Lamoda. Хоча за правилами все має бути навпаки – торговий представник зобов'язаний відслідковувати просування замовлення та повідомити клієнта у разі виникнення накладок. Не можна не сказати також про те, що покупці-новачки, які нещодавно приєдналися до армії клієнтів інтернет-магазину «Ламода», навряд чи дізнаються про негативний досвід інших замовників зі сторінок офіційних сайтів. Ознайомитися з відгуками незадоволених споживачів можна тільки на сторонніх контентах. Модератори Lamoda ретельно стежать за активністю користувачів, вирізаючи невтішні фрагменти з їхніх коментарів. У всякому разі таке враження складається після прочитання одкровень людей, які називають себе ошуканими клієнтами.

Оформлення покупки

Щоб придбати вподобану річ через всесвітню Мережу, покупцеві необхідно зареєструватися на сайті Lamoda. Реєстрація передбачає згода клієнта на обробку його особистих даних: домашньої адреси, номера і банківської карти, номери телефону. На жаль, у відгуках, що стосуються організації видачі товару, позитиву дуже мало. Те ж можна сказати про роботу сервісних центрів і служби доставки. Для покупців, які не готові довірити компанії конфіденційну інформацію, пропонується альтернативний варіант – оформлення замовлення по телефону. Lamoda, до речі, одна з небагатьох компаній, що надають клієнту безкоштовну телефонну зв'язок з торговим представником. У всякому разі про це свідчать рекламні тексти, оприлюднені в Мережі.
Інтернет-магазин Lamoda: відгуки, огляд товарів, замовлення, доставка, пункти видачі
Насторожує той факт, що переважна більшість клієнтів «Ламода» відповіли відмовою на прохання адміністрації порекомендувати магазин своїм знайомим. З реєстрацією в Lamoda пов'язана одна неприємна історія. Клієнти, які вказали номер банківської карти, повідомляють, що втратили контроль над станом карткового рахунку. Гроші з їх карт систематично пропадають.

«Жахливий магазин!»

Група незадоволених замовників, запідозривши компанію «Ламода» у шахрайстві, досить численна. Основна причина невдоволення – невидача фіскального чека. Без документа, що підтверджує факт оплати, як відомо, бракований товар неможливо повернути або обміняти. Якщо вірити відгукам ошуканих покупців, співробітники Lamoda (відгуки, використані для написання цієї статті, були залишені два роки тому) навмисне не оформляють акти купівлі-продажу. Їх мета – позбавити споживача можливості відстояти свої права.
Інтернет-магазин Lamoda: відгуки, огляд товарів, замовлення, доставка, пункти видачі
З відгуків видно, що найчастіше «Ламода» надсилає клієнтам чужі замовлення, повернувши які, покупці залишилися і без товару і без грошей. Від клієнтів, які замовили відразу кілька найменувань, надходять скарги на відсутність в одній посилці, а то і двох позицій. Якась дама, яка залишила відгук про Lamoda на одному з партнерських контентів, стверджує, що, коли вона повернула товар низької якості назад в магазин, їй заявили, що замовлення сплачений не був, тому грошей ніхто повертати не буде. Питання клієнтки про те, яким же чином неоплачений товар опинився біля неї, був залишений без відповіді.

Шокуюча правда чи підступи конкурентів?

У Мережі обнародувана один відгук, який, по суті, є звинуваченням. Адміністрація компанії «Ламода», як стверджує обвинувач, систематично порушувала право на працю і відпочинок. Колишній працівник інтернет-магазину, який не побажав оприлюднити свої реальні ім'я та прізвище, повідомив, що протягом кількох місяців працював у «Ламода» на друге змінах. Його робочий день закінчувався не в 23:00 як було обумовлено на співбесіді, а далеко за північ, але це ще півбіди. Коли справа доходила до виплати заробітку, хлопцеві постійно недоплачували, пояснюючи це так: «У вас погана статистика». Чи є цей відгук попередженням для інших шукачів або це – частина плану, розробленого компанією-конкурентом? Отримати відповідь на це питання можна, працевлаштувавшись у «Ламода».

Відгуки, залишені в 2016 році

В інтернеті знайдені відгуки про Lamoda дворічної давності, автори яких звинувачують адміністрацію інтернет-магазину в корупції. Викривачі стверджують, що можливість побудувати кар'єру надається тільки «своїм» людям. Всі інші змушені відповідати за прорахунки хазяйських «любимчиків» і платити грабіжницькі, безпідставні штрафи.
Інтернет-магазин Lamoda: відгуки, огляд товарів, замовлення, доставка, пункти видачі
Єдиний вихід з положення, кажуть постраждалі, – знайти нормальну роботу і не вірити в існування багатообіцяючих перспектив, намальованих "закликальниками" з відділу кадрів.

До магазину «номер один» дуже складно добиратися

На співбесіді, скаржаться розчаровані колишні співробітники «Ламода», їм обіцяли працевлаштування в компанії «номер один». Але після оформлення на роботу здобувачі дуже швидко розчарувалися. «Білі і пухнасті» роботодавці, як з'ясувалося, перебільшили не тільки свої достоїнства, але і можливості: зарплату, обіцяну на співбесіді, зменшили майже половину. І це-при 12-годинному робочому дні без вихідних! До того ж офіс, про який йде мова, розташований далеко від метро, а рівень транспортної розв'язки дуже низький.

Lamoda: кар'єрний ріст

Співробітники інтернет-магазину розкритикували в пух і прах не тільки трудовий кодекс обговорюваної компанії, але і п'ятиступінчасту кар'єрну драбину Lamoda. Відгуки цих людей опубліковані в Мережі, і знаходяться у вільному доступі. Можливість зробити кар'єру на перевірку виявилася одним зі способів стимулювати службове завзяття підлеглих. Однак такої думки дотримуються не всі. Співробітників, які вважають умови роботи цілком прийнятними, дуже мало – близько п'яти відсотків. В очах невдоволених вони виглядають як «клоуни», готові принижуватися, догоджати і «танцювати під чужу дудку».

«Приведіть одного друга та отримай бонус»

Система винагород у «Ламода» чимось нагадує схему рекрутування, яку практикують в MLM. Співробітник, який запросив в компанію знайомого, отримує грошове заохочення. Правда, лише в тому випадку, якщо запрошений ним людина протримається у «Ламода» як мінімум три місяці. Про те, як працювалося людям, трудоустроившимся за запрошенням, можна дізнатися, прочитавши їх відгуки. Lamoda, судячи з усього, не стала для більшості з них «другим домом». Майже усі відгуки залишені цими людьми, оформлені у вигляді застережень.

Відгуки осіб, трудоустроившихся на запрошення

Хочеться відзначити, що прокоментувати свою трудову діяльність в обговорюваній компанії вирішуються в основному колишні її працівники. Робота в офісах «Ламода», повідомляють вони, руйнівно вплинула на їх нервову систему і не принесла очікуваного доходу.
Інтернет-магазин Lamoda: відгуки, огляд товарів, замовлення, доставка, пункти видачі
Працюючи по 13-15 годин, співробітники, більш-менш серйозно ставилися до своїх обов'язків, не знаходили часу навіть на перекус, не кажучи вже про інших природних потребах. Особливі претензії присвячені недотримання роботодавцями виробничої етики та некоректного ставлення до підлеглих. На скарги клієнтів, навіть самі безпідставні, керівництво Lamoda реагував як на привід для відкриття кримінальної справи. Замість того, щоб встати на захист своїх співробітників, представники адміністрації, намагаючись розібратися в походженні конфлікту, піддавали їх допиту.

Відгук діючого працівника інтернет-магазину

Ці рядки записані зі слів співробітника інтернет-магазину Lamoda, безпосередній начальник якого – один з супервайзерів компанії. Його розповідь починається з роздумів про те, що практично всі супервайзери, що працюють в «Ламода», неадекватні і незрозуміло яким чином зуміли отримати свою посаду. Один ні слова не розуміє по-російськи, інший не хоче проявляти ініціативу, боячись відповідальності, третій перекладає свої обов'язки на підлеглих. Робочий день у Ламода» починається в половині восьмого, але коли працівники потраплять додому, ніхто напевно не знає. Ясно одне: раніше двадцяти трьох годин ніхто з них ще жодного разу не переступав поріг своєї квартири. Як видно з коментаря, цього фігуранту дуже пощастило з колегами. Саме тому він продовжує працювати в інтернет-магазині Lamoda. Далеко не такі райдужні відгуки співробітників столичного офісу. Вони скаржаться на жахливий мікроклімат всередині колективу, неповажне ставлення з боку адміністрації і некомпетентність безпосередніх керівників.

Популярі новини
Загрузка...