Що це "Яндекс Дзен" і як його видалити?

241 0 Новини високих технологій

Сучасний інтернет дуже величезний, чим і провокує рекламодавців все глибше в нього впроваджуватися, результатом чого стало таке величезне розмаїття різної реклами, навіть для дітей у вигляді кейсів з внутриигровыми предметами, на які вони витрачають свої шкільні гроші, більше дорослих людей дістає реклама різного обладнання, телефонів, навіть ділянок. Також є таке поняття як «Жовта преса», якою рясніє весь інтернет, кожен банер. У даній статті ми вирішимо всі ці проблеми махом, а також розповімо про «Яндекс Дзен», що це, навіщо створювалося і найголовніше – як видалити. Стаття рекомендується для початківців користувачів операційної системи Windows.


Що це таке?

Кожен раз, коли ви заходите в інтернет, будь-який веб-сайт, блог, соціальну мережу, то обов'язково залишаєте там свій слід у вигляді IP, що натискали, скільки провели на сайті і т. д. Далі вся зібрана інформація продається рекламодавцям, які з радістю спробують запропонувати вам одне і те ж кілька разів на банерах. Може, ви помічали, що після перегляду, наприклад, снастей для лову риби, вони тут же з'являються в банері "Скайпу", а також інших, зустрічаються по всьому інтернету.
Що це "Яндекс Дзен" і як його видалити?
«Яндекс Дзен» - це сервіс персональних рекомендацій від «Яндекс», головною метою якого є стеження за користувачем, за його уподобаннями, а потім надання різного роду інформації прямо внизу нової вкладки браузера. Мабуть, таке не всім подобається, тому в даній статті ми розповімо, як прибрати «Дзен» з «Яндекс. Браузера».


Варто також нагадати, що дана процедура є абсолютно безкоштовною. Якщо вам пропонують здійснити платно, то це справжні шахраї, обходьте їх стороною. Також цього роду маніпуляції значно зменшать навантаження на інтернет, що дуже важливо для людей, що використовують лімітоване інтернет-підключення.

Як видалити «Дзен» з «Яндекса»

Після видалення даного програмного забезпечення стабільність браузера не зміниться, тому боятися нічого, до того ж, збільшиться швидкість інтернет-з'єднання, як говорилося про це вище. Проте варто зауважити, що це відключити всю рекламу в браузері, оскільки є вірогідність того, що ваш браузер заражений шкідливими дозволами. Очистити їх легко:
Що це "Яндекс Дзен" і як його видалити?
 • Заходьте в пункт «Розширення».
 • Дивіться на кожен пункт, уважно читаєте.
 • Видаляєте непотрібні розширення або ж приостанавливаете.
 • До речі, рекомендується припиняти розширення, які довго не використовуються, оскільки вони займають хоч і мале, але дорогоцінний місце в оперативній пам'яті, а це не зовсім добре. У пункті про те, «Яндекс Дзен» - це що таке, йшлося про відношення даного сервісу по збору інформації не тільки до браузеру, а до самої компанії, тому якщо вас не влаштовують наші послуги, то в пункті нижче ми розповімо вам, як перевстановити браузер на інший. Повірте, це не займе у вас занадто багато часу. В даній момент часу необхідно лише призупинити «Яндекс Дзен», робиться це наступним чином:
 • Натисніть на значок з трьома горизонтальними смужками, він розташовується в правому верхньому куті браузера.
 • Тепер серед безлічі налаштувань треба вибрати «Налаштування зовнішнього вигляду».
 • В самому кінці сторінки буде напис: «Показувати у вкладці Дзен – стрічку персональних рекомендацій», а поруч галочка, зніміть її і перезавантажте браузер.
 • Вітаємо, тепер при запуску нової сторінки у вас не буде в самому низу «Дзен»
 • Якщо даний метод того, як видалити «Дзен» з «Яндекса», здався вам тужно, то наступний трохи легше. Нагадуємо, що дана стаття рекомендується для користувачів операційної системи Windows.

  Як прибрати «Дзен» з «Яндекса», якщо попередній метод не допоміг

  Може хтось здивуватися, але це просте видалення. Все обумовлено тим, що на операційній системі Windows куди легше встановити аналог, ніж морочитися з певним додатком. До того ж, кожен браузер має властивість накопичувати кеш, а якщо у вас немає коштів для його чищення, то незабаром ваш браузер засмітиться настільки, що буде складно відкрити початкову сторінку. Тому настійно рекомендуємо встановити програми для чищення.
  Що це "Яндекс Дзен" і як його видалити?
  До речі, в темі про те, що це «Яндекс Дзен», йшлося про різного роду стеження, цьому є свої пояснення, мовляв, у нас значно вищий рівень захисту, тому такі заходи обов'язковими, але не всім користувачам подібне подобається, від чого вони переходять на інші браузери, наприклад, на фантастичний Opera Neon. Скачувати рекомендуємо його з офіційного сайту. При установці вас запитають: «чи Хочете ви зробити даний браузер головним?». Якщо ви відповісте "Так", то разом з цим і всі ваші логіни з паролями плавно перетече в Opera.

  Програми для відключення реклами

  Якщо ж ви хочете позбавити себе і своїх близьких від нав'язливої реклами, то додаток AdBlock допоможе вам у цьому. Розумні алгоритми цього розширення-програми сприяють блокування реклами будь-якого рівня, аж до відео. Завантажити його можна на офіційному сайті, або ж в інтернет-магазині вашого браузера.
  Що це "Яндекс Дзен" і як його видалити?

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли про те, що це «Яндекс Дзен», як його усунути, а також дізналися про альтернативні браузери. До речі, якщо проводити своєчасну чистку програмного забезпечення вашого браузера, то все буде працювати, як новий годинник, тому настійно рекомендуємо проводити планові чистки, а також оновлювати до останньої версії.

  Популярі новини
  Загрузка...