Як майнити dogecoin з допомогою відеокарти?

380 0 Новини високих технологій

Ця забавна віртуальна монетка з зображенням японського песика сіба-іну сьогодні опинилася в центрі уваги майнер, так як майнить dogecoin можуть навіть власники комп'ютерів, не відрізняються особливою потужністю.

Легко дістаються «собачкины гроші»?

Як майнити dogecoin з допомогою відеокарти?
Увагу видобувачів криптовалют несподівано привернула єдина в світі криптовалюта, створена заради сміху. Догикоин (який, до речі, є відгалуженням лайткоина (litecoin)) хороший тим, що добувати його може навіть власник не особливо потужного комп'ютера. У 2017 році загальний оборот «собачкиных монеток» склав сто дванадцять мільйонів.


Як майнить dogecoin новачкам?

Як майнити dogecoin з допомогою відеокарти?
Щоб почати заробляти догикоины, старожили Мережі рекомендують своїм недосвідченим побратимам спочатку визначитися з програмою, за допомогою якої буде відбуватися майнінг. Наприклад, власникам відеокарт, виробником яких є компанія Nvidia, в більшості випадків рекомендують програму CUDAminer. Щоб програма почала працювати і приносити пасивний дохід, її розробники хочуть отримати від користувачів відомості, що стосуються їх персональних даних, а також адреса пулу. У деяких випадках програма запитує інформацію про графічному чіпі, встановленому на ПК користувача. З пошуком пулу у новачка не повинно виникнути жодних труднощів. Зі списку сайтів потрібно вибрати один, зареєструватися і створити віртуального робочого. А головне, не забути автоматизувати виведення зароблених коштів. Наступний крок новоспеченого майнера – створення bat-файлу (без виконання цієї дії майнінг не почнеться) і наповнення його інформацією певного роду. Наскільки ефективним є цей вид заробітку, достеменно не відомо. Відгуки людей, що скористалися даними способом заробітку, можна охарактеризувати як взаємовиключні: захоплені відгуки перемежовуються з негативними.


Відповідь на питання новачків, охочих стати здобувачами криптовалют (зокрема, Dogecoin): «Як майнить, не витрачаючись на купівлю обладнання?» - знайдений давно. Це відомий хмарний майнінг, спосіб, який передбачає оренду вже встановлених і працюючих потужностей.

Особливості майнінгу

Формування нових блоків dogecoin займає всього дві хвилини (на генерування лайткоинов і біткоінов йде відповідно шість і десять хвилин), тому майнить його можна навіть на простенькому комп'ютері або ноутбуці. Крім того, добувати догикоины може і учасник пулу, і майнер-одинак, чий комп'ютер оснащений відеокартою NVidia або ATi. Майнеры з багаторічним досвідом відзначають, що найкращих результатів дозволяє досягти відеокарта AMD.

Майнінг без вкладень. Рекомендації досвідчених видобувачів

Майнер-новачкам, які хочуть дізнатися, як і де майнить Dogecoin, не вкладаючи власних коштів у купівлю обладнання, краще скористатися кранами або приєднатися до учасників хмарного майнінгу. Ще одна порада від досвідчених підприємців: зберігати зароблені DOGE бажано у віртуальному гаманці, викачаних з офіційного сайту (dogecoin.com) і встановленому на ПК.

Як майнить з допомогою відеокарти. Поради фахівців

У 2014 році на одному з тематичних форумів був опублікований перелік комплектуючих комп'ютера останнього зразка, який зібрали спеціально для майнінг Dogecoin. Ми радимо новачкам, здобув перший капітал, подбати про власний ризі для майнінг, що складається з чотирьох відеокарт R9290 а також блока живлення від будь-якого виробника (потужність - не менше 1275 ватт), будь-якого пристрою (жорсткий диск), материнської плати (наприклад, Gigabyte GA-990FXA-UD7), блоку пам'яті на 8 гігабайт, чотирьох шлейфів PCI-E.
Особливу увагу було приділено необхідності покупки шлейфів. Так як відеокарти під час майнінгу перегріваються, їх не рекомендується підключати безпосередньо до материнської плати, навіть якщо видобуток криптовалют відбувається в зимовий час року неопалюваному приміщенні. Але повернемося до моделей відеокарт. Ми не вважаємо R9290 найоптимальнішим варіантом, але можемо пояснити, чому наш вибір припав саме на цю модель. Справа в тому, що в разі обвалу ринку криптовалют, коли комп'ютер необхідно буде терміново продати, новітня модель відеокарти швидше приверне увагу потенційних покупців.

Яка відеокарта краще?

Як вже було сказано вище, відеокарта R9290 не найкращий варіант для майнінг. Цю модель досвідчені майнеры вибрали, як вже було сказано вище, для перестраховки. Дана модель була обрана ще й тому, що є найбільш прийнятним варіантом в плані відповідності продуктивності майнинговой ферми і вартості витрат. В ході обговорення з'ясувалося, що найбільш оптимальним варіантом для майнінг просунуті користувачі вважають модель R9280 або 7970.

Які найбільш відеокарти підходять для майнінг

Якщо вірити опублікованої інформації, найбільш придатними і вигідними для майнінг є відеокарти:
Як майнити dogecoin з допомогою відеокарти?
 • Sapphire Radeon RX 470. Конкретно цей прилад, наскільки можна судити з рекламного тексту, ідеально підходить для комплектації майнинговой ферми нового зразка.
  Як майнити dogecoin з допомогою відеокарти?
 • Radeon RX 570. Ця високопродуктивна модель багато в чому перевершує попередню, але головна перевага – покращена система охолодження.
  Як майнити dogecoin з допомогою відеокарти?
 • GTX 1060 і GTX 1070. Остання модель визнана кращою майнинговой відеокартою 2017 року.
 • Виробником всіх перерахованих моделей є компанія Nvidia. На думку експертів, GTX 1060 і GTX 1070 належать до найбільш продуктивним і практичним.
  Тепер залишилося дещо з'ясувати: як майнить dogecoin на старенькому комп'ютері?

  Майнінг відтепер доступний для всіх?

  Є хороша новина для бажаючих майнить dogecoin на відеокарті Nvidia. Якщо вірити відомостями, оприлюдненими в Мережі на початку минулого року, цей вид заробітку тепер доступний і для власників старенького обладнання. Тим більше що в якості «верстата», що друкує криптовалюту, будуть задіяні не всі комплектуючі, а лише відеокарта. Фахівці кажуть, що якщо карті, випущеної Nvidia, не більше 3-4 років, вона підходить для майнінг. Якщо майнер новачок і свої перші кроки збирається зробити на персональному комп'ютері, тоді йому слід подбати про те, щоб на його ПК була встановлена 64-розрядна версія Windows. Правда, на подібному устаткуванні буде можливий майнінг тільки деяких видів криптовалют. Зокрема, названі монети ефір і догикоин.

  Як майнить dogecoin з допомогою відеокарт Nvidia через програму CUDAminer

  Як майнити dogecoin з допомогою відеокарти?
  Після того, як користувач завантажить і встановить на свій комп'ютер консольну програму для майнінг CUDAminer, а потім пройде нескладну процедуру реєстрації, йому залишиться ввести отриманий код в спеціально відведену графу. Після цього, згідно з оприлюдненими в Мережі відомостями, програма починає сама майнить Dogecoin. Не можна не відзначити, що відомості про даному способі заробітку насторожують з трьох причин:
 • окремі пули, які визначені як придатні для майнінг на старих комп'ютерах, сприймаються браузерами як «сайти шахраїв»;
 • учасники обговорень, коментуючи і доповнюючи інтерактивну інструкцію про те, як майнить Dogecoin, обмежуються тільки наданням своїх посилань для скачування програм і радісними повідомленнями про пасивно зароблених монетах. Можливо, досвідченим добувачам буде нескладно розібратися в цій інформаційній «каші», однак майнер-новачкам такий інструктаж навряд чи допоможе;
 • деякі користувачі приєднуються до обговорення тільки заради коротенькій рядки типу: «Спробував, помайнил вийшло!»
 • Автори відгуків, повідомляючи про некоректної роботи проектів, зазначених в інструкції по заробітку, тут же перенаправляють користувачів за своїм партнерським посиланням на нові, «працюють» сайти. Ми дали відповідь на питання, як майнить dogecoin (інструкція наведена в статті). Питання, скільки заробляє майнер, поки залишається відкритим.

  Популярі новини
  Загрузка...