Як вимкнути «Яндекс.Дзен» в «Яндекс-браузері»

175 0 Новини високих технологій

Події в сучасному світі стосуються кожного з нас, адже кожна людина – це гвинтик в одному великому механізмі під назвою Світ. А щоб дізнатися, що знаходиться за межами нашого домашнього вогнища, ми дивимося новини, з допомогою яких дізнаємося багато нового і корисного навіть. Але іноді новини заважають пересічному проведення часу в Інтернеті, тому сьогодні ми поговоримо про те, як вимкнути «Яндекс.Дзен», щоб новости вам більше не набридали. Стаття рекомендується до прочитання користувачам «Яндекс-браузера».


Що таке «Яндекс.Дзен»?

Дана стаття присвячена користувачам браузера «Яндекс», адже тільки вони можуть користуватися спеціальним сервісом «Дзен». Але що це таке? Спочатку варто розповісти, що кожне ваше дію відстежується різними сайтами, наприклад, «Яндекс». Якщо ви коли-небудь вводили в рядок пошуку «придбати вудку», то вас обов'язково буде переслідувати реклама рибальських пристосувань, т. к. завдяки Cookie-файлів ваша інтернет-активність відстежується.
Як вимкнути «Яндекс.Дзен» в «Яндекс-браузері»
Так от, «Яндекс.Дзен» - це спеціальний сервіс рекомендацій від «Яндекса» прямо у вікні браузера. «Дзен» можна побачити, коли відкриваєте нову вкладку. Знизу будуть різні новини та пропозиції, які підібрані виключно під ваші бажання. Це, звичайно, може дратувати, тому ми з'ясуємо, як відключити «Яндекс.Дзен». Варто зауважити, що відключення даної функції є абсолютно безкоштовним і не несе жодних наслідків.


Як вимкнути «Яндекс.Дзен»?

Звичайно, можна вирішити проблему на корені, а саме встановити інший браузер, адже в сучасному світі є безліч аналогів: Opera, Google Chrome, Edge та інші. Тому рекомендуємо вам завантажити один з перерахованих вище, якщо не бажаєте блукати по налаштувань «Яндекс-браузера». Ну а для тих, хто все ж хоче «заточити» цей браузер, нижче буде представлена інструкція.
Як вимкнути «Яндекс.Дзен» в «Яндекс-браузері»
Отже, як вимкнути «Яндекс.Дзен» в закладках:
  • Запустіть браузер, після чого відкрийте нову вкладку, якщо у вас вже що-небудь запущено. Прокрутіть вниз. Якщо там новини, то натисніть на значок трьох горизонтальних ліній, він знаходиться у верхньому правому кутку програми.
  • Серед усіх можливостей виберіть «Налаштування», після чого відкриється сторінка з налаштуваннями.
  • Перед вами буде безліч налаштувань, але потрібно знайти напис: «Показувати в новій вкладці Дзен-стрічку персональних рекомендацій» і навпаки галочка. Зніміть галочку і перезавантажте браузер. При наступному вході вас не будуть турбувати новини.
  • На закінчення

    Сподіваємося, що ви зрозуміли, як вимкнути «Яндекс.Дзен», адже будь-яка відволікаюча реклама негативно впливає на уважність. До того ж деякі користувачі відзначають, що в «Дзен» публікуються брехливі новини багатьох ЗМІ.

    Популярі новини
    Загрузка...