"Ревізор-ONLINE": відгуки. Міжнародна система контролю IP-адрес

151 0 Новини високих технологій

Проект, який іменує себе Міжнародною системою контролю IP-адрес (його загальний дохід склав близько мільйона рублів), знову з'явився в мережі, тільки вже під іншою вивіскою». Курирує процес придбання IP-адрес (згідно з відомостями, наданими небайдужими користувачами), хтось galustian. Всі платежі проходять через платіжну систему E-pay.

Масовий «розлучення» або чергу за багатством?

На те, що міжнародна система контролю IP-адрес - шахрайський проект, на думку незалежних експертів, вказує незаперечний факт - протягом трьох днів на гачок авантюристів попалися близько тисячі осіб. Завдяки наївності користувачів, які погодилися з власної волі розлучитися зі своїми заощадженнями, в кишенях шахраїв осіло близько двохсот тисяч рублів.


Відгуки досвідчених фрілансерів

Просунутим користувачам, судячи з їх відгуків про «Ревізорі-online», складно зрозуміти, що саме привабило наївних користувачів. В очах бувалих фрілансерів головна «принада» шахраїв – всього лише нудна аудіозапис про види IP-адрес, яка не справляє належного враження.
"Ревізор-ONLINE": відгуки. Міжнародна система контролю IP-адрес
Багато досвідчені користувачі не бачать жодної проблеми і там, звідки новачки, необачно зареєструвались на проекті, активно черпають негатив. Мова йде про послання настирливої служби розсилок. Багатьом початківцям онлайн-підприємцям, мабуть, невтямки: щоб раз і назавжди припинити потік непотрібних листів, досить відкрити останнє з них і відправити в папку «Спам».


Що саме пропонує «Ревізор-online»? Відгуки незалежних експертів

Основою для даного виду бізнесу став той факт, що деякі власники сайтів не поспішають продовжувати платні послуги, що надаються серверами, які продають хостинг. У деяких випадках сайтовласників і зовсім відмовляються від послуг. Проект «Ревізор online» пропонує інтернет-підприємцям придбати «зависли» в архівах IP-адреси, колишні власники яких - господарі якихось онлайн-ресурсо - тимчасово закинули свій бізнес. Перепродажу, згідно із запевненнями засновників обговорюваного проекту, підлягає абсолютно будь-яку адресу, але особливу цінність представляють симетричні айпі. У зв'язку з цим перед юзерами ставиться мета встигнути купити один з таких адрес. Щоб схопити удачу за хвіст, наївним новачкам рекомендують уважно стежити за біжать рядками, а коли з'явиться симетричний адресу, встигнути купити його.
"Ревізор-ONLINE": відгуки. Міжнародна система контролю IP-адрес
Вся мотивація зводиться до того, що головне завдання підприємця - не упустити момент і придбати адреси занедбаних проектів, справжня вартість яких вражає уяву. Зате в майбутньому, запевняють творці проекту «Ревізор-online», заробіток перекупника перевищить найсміливіші прогнози. Група незалежних експертів, вивчивши рекламну кампанію «Ревізора», прийшла до наступного висновку: фантазії членам цього колективу не займати. Навіть у рекламному кліпі вони зуміли помістити скріншот вдячних відгуків, залишених користувачами, разбогатевшими завдяки перепродажу айпі-адрес.

Не варто довіряти скріншотам

"Ревізор-ONLINE": відгуки. Міжнародна система контролю IP-адрес
Чому скріншот не може бути пред'явлений як 100% доказ чиїхось слів? Скріншот, як і будь-який інший графічний об'єкт можна редагувати в спеціалізованому редакторі. Наприклад, в Adobe Photoshop або будь-якою іншою програмою, що передбачає роботу з шарами. Кожен окремий шар нагадує лист прозорої плівки, де можуть розташовуватися прозорі, напівпрозорі або зовсім непрозорі об'єкти. Кожну таку плівку-шар можна вільно переміщати відносно інших верств або редагувати. Відкривши зображення в потрібному редакторі і створивши новий шар, користувач, що має навіть самі поверхневі уявлення про роботу в одному з редакторів, без праці зможе перекрити ті ділянки зображення або тексту, які необхідно приховати. Завдання нового тексту або графіки поверх оригіналу для людини, яка має певний досвід, – справа техніки.

Думка експертів

Ще одним незаперечним фактом того, що проект «Ревізор» є шахрайським, просунуті користувачі вважають причетність до цього «бізнесу» платіжної системи E-pay. Що стосується коментарів у свій час залишених на онлайн-майданчику Міжнародної системи контролю IP-адрес, просунуті користувачі, імена та місце проживання яких невідомі, вважають їх такий же фальсифікацією, як і прізвище керівника компанії.

«Гроші на E-pay – гроші в нікуди»

Приблизно так фрілансери висловлюють своє ставлення до платіжної системи, за допомогою якої гроші, зароблені від продажу IP-адрес можна вивести на платіжні картки.
"Ревізор-ONLINE": відгуки. Міжнародна система контролю IP-адрес
Негативні відгуки про цю «платіжці» пов'язані не тільки з рекламною кампанією «Ревізор-online». Відгуки незалежних активістів говорять про те, що E-pay – улюблена платформа ділків, які змушують наївних простаків повірити в можливість високих заробітків навіть у тих галузях, про які вони не мають уявлення. Наприклад, інвестиційний бізнес, торгівля бінарними опціонами та перепродаж різних видів криптовалют.

Як відрізнити серйозний проект від шахрайського

Фахівці радять новачкам перевірити:
 • Є у проекту власний канал на YouTube? Якщо він є, звернути увагу на те, рекламують тут власники проекту посилання на свій сайт.
 • Яка кількість сторінок сайту? Шахраї, як правило, не утруднюють себе створенням контенту. До речі, якщо вірити відгукам, «Ревізор-online» складався з однієї сторінки і одного рекламного відео.
 • Одним із приводів для обурення відвідувачі тематичних форумів, не побажали оприлюднювати свої імена, назвали поважний статус, присвоєний проекту сервісом відеозв'язку Viber (компанія значиться в списках контактів "Вайбера" як «перевірений відправник»). Для деяких користувачів, судячи з їх відгуків, реклама такого роду є достатнім приводом для судового розгляду, девізом якого цілком може стати фраза: «Сфера діяльності «Ревізор-online» - «розлучення» на гроші».
  "Ревізор-ONLINE": відгуки. Міжнародна система контролю IP-адрес
  Серед основних ознак шахрайства одностайно визнана інша «особливість» проекту – користувач, забув логін або пароль, які він вказав під час реєстрації, вже не зможе відновити доступ до власного облікового запису. Але головне розчарування підстерігає недосвідчених підприємців попереду. Відгуки користувачів, зареєстрованих на проекті через одну з партнерських посилань, свідчать про те, що, по-перше, один і той же користувач є власником відразу двох проектів – партнерського сайту і платіжного онлайн-сервісу, що приймає оплату за IP.

  Відповідь на головне питання. «Ревізор-online» платить чи ні?

  "Ревізор-ONLINE": відгуки. Міжнародна система контролю IP-адрес
  Якщо перший платіж, який повинен зробити новачок, є чисто символічним (100-120 рублів), то наступні неухильно зростають. Користувачі, які щоразу погоджуються залити на сайт необхідну суму, неминуче виявляються у фінансовій «пастці»: вартість найдорожчого адреси IP, всупереч умовлянням творців рекламного відео, далека від тієї суми, яку можна замовити на висновок. Тепер у користувача, що бажає забрати свої гроші, є тільки один шлях – поповнювати свій рахунок, поки там не збереться необхідний мінімум, який підлягає переведення на банківську картку. А це 5000 рублів. Однак багато підприємців, які набрали потрібну суму, так і не змогли забрати свої гроші.