Новини високих технологій
» » Програма «Чесний огляд»: відгуки користувачів і експертів

Програма «Чесний огляд»: відгуки користувачів і експертів

17-12-2017, 18:22
328
Ця стаття присвячена репутації програми «Чесний огляд», відгуки про яку носять вкрай негативний характер. Користувачі мережі Інтернет називають проект псевдо-платформою, на якій нібито розкриваються найобурливіші шахрайські схеми. Виглядає все наступним чином: розкривши черговий «обман», адміністрація «Чесного огляду» пропонує користувачам свої, «реальні» способи збагачення. Які ж вони?

Особливості програми «Чесний огляд». Відгуки відвідувачів тематичних контентів

Обговорюваний проект позиціонує себе як майданчик, що надає користувачам Інтернету адреси популярних серверів, придатних для заробітку.


Після реєстрації потенційній жертві пропонують вибрати один з доменних адрес і зробити покупку. Якщо вірити відгукам, «Чесний огляд» пропонує свідомо непрацюючі способи заробітку і тому є шахрайським контентом. Крім того, на обговорюваної майданчику, якщо вірити одкровень неавторизованих користувачів мережі, ведеться набір бажаючих заробляти від 25 до 100 тисяч рублів щодня. Між справою, власники проекту сповіщають відвідувачів про те, що на сьогоднішній день їм вже вдалося викрити понад тисячі сайтів-«лохотронів». Треба сказати, що вже знайшлися скрупульозні користувачі, які не полінувалися підрахувати, скільки часу повинно піти на викриття такої кількості шахрайських схем. Результати перевершили всі очікування! Навіть якщо б співробітники обговорюваного проекту працювали, не покладаючи рук, викриваючи по десять «лохотронів» в добу навіть тоді їм би не вистачило часу. До речі, згідно з інформацією, оприлюдненою на одному з тематичних сайтів, «Чесний огляд» з'явився в Мережі на початку липня.


Багатоликі шахраї або "онлайн-робінгуди"?

Не так давно на загальний огляд були виставлені списки сайтів, нібито є частиною програми по заробітку «Чесний огляд». Відгуки користувачів, які не побажали оприлюднювати свої імена, важко кваліфікувати як «неправдиві». До більшості сайтів, зазначених у цьому переліку, припарковані безкоштовні домени. Сам же проект, як відомо, закликає громадськість заробляти тільки на серверах з високою репутацією. Не є секретом і той факт, що господарі проекту обіцяють всім без винятку, незалежно від віку та освіти) щоденний заробіток, багаторазово перевищує традиційну заробітну плату.

Скільки в Інтернеті «лохотронів»?

Навряд чи знайдеться така людина, яка зможе дати відповідь на це питання. Зате знайшлися активісти, які склали список найбільш поширених фраз, які активно використовуються шахраями.
Перше місце, як це не дивно, дісталося фразі: «Всі сайти, які необхідно інвестувати, є лохотронами». Однак з авторами списку важко погодитися, адже в деяких випадках без капіталовкладень не обійтися. В якості прикладу можна навести інвестування в розвиток власного бізнесу - валютну біржу, інформаційний або освітній сайт.

Як розпізнати онлайн-шахраїв?

По суті, всі шахраї однакові, незалежно від того, де вони орудують – в реальному або віртуальному житті. Щедро постачаючи потенційну жертву мотиваційними матеріалами, де сказано про необхідність долати нові горизонти, наближаючи багате життя, вони нічого не говорять про практичні методи, за допомогою яких можна все це отримати.
Просунуті користувачі рекомендують новачкам обходити стороною сайти по заробітку, позбавлені негативних відгуків. «Чесний огляд» в якомусь сенсі є винятком з правил. Викриваючи в шахрайстві «колег по цеху», проект пропонує юзерам «сервери з високою репутацією» - свої власні сайти. Кожна людина, потрапляючи в невивчену для себе галузь, на початку шляху, так чи інакше, буде робити помилки, позбавлятися заробітку і, як наслідок, залишати неприємні коментарі про нових роботодавців. Але така кількість негативу, яким оточений «Чесний огляд», не залишає сумнівів у тому, що даний проект приносить дохід тільки своїм власникам.

Короткий огляд відгуків про заробіток за програмою «Чесний огляд»

Судячи з відгуків людей, які не побажали оприлюднювати свої реальні імена, Всесвітня павутина з джерела корисної інформації та унікальних можливостей перетворюється в місце зустрічі «лохотронщиків», мета яких – відбити один у одного найбільш довірливих і, по можливості, забезпечених «клієнтів». Не є винятком і проект «Чесний огляд». Відгуки добровольців, які взяли на себе зобов'язання викривати шахрайські проекти, свідчать про те, що мета «Чесного огляду» – навмисне введення в оману людей, які намагаються знайти віддалену роботу.
Автори негативних коментарів підтверджують свою думку фактами: Проект не містить корисної інформації. Відвідувачам сайту пропонується повністю переглянути відео з обіцянками високих заробітків на престижних серверах, після чого господарі проекту запрошують їх пройти процедуру реєстрації. Навіть якщо наповнити реєстраційний формуляр неіснуючими даними, реєстрація буде визнана дійсною. Ніхто не стежить за тим, які саме відомості новий користувач надає проектом. Єдина мета господарів сервісу – продаж неуникальних серверів.
Цікаво по темі
Adbtc.top: відгуки про букс, оплачуючий криптовалютою
Adbtc.top: відгуки про букс, оплачуючий криптовалютою
Судячи за деякими відгуками, adbtc.top надає бажаючим заробляти біткоіни така кількість рекламних посилань, що деякі фрілансери знаходять в цьому
Таємниця проекту Good Crypto. Відгуки недосвідчених і досвідчених користувачів
Таємниця проекту Good Crypto. Відгуки недосвідчених і досвідчених користувачів
Більшість адресованих проекту Good Crypto відгуків заряджені негативом і ось чому: недосвідчені користувачі приходили на цей проект в надії отримати
Аукціон антикварних доменів: реальні відгуки про заробіток
Аукціон антикварних доменів: реальні відгуки про заробіток
Кілька років тому в Інтернеті з'явилися сайти, які іменують себе віртуальними аукціонами. Їх послугами вже скористалися мільйони користувачів
Пасивний заробіток з Autodengi.com. Відгуки фрілансерів
Пасивний заробіток з Autodengi.com. Відгуки фрілансерів
Щоб почати заробляти з проектом Autodengi.com відгуки про якому зібрані в цій статті, фрілансеру необхідно встановити на свій комп'ютер спеціальну
Як заробити на криптовалюті без вкладень: огляд способів і ефективні рекомендації
Як заробити на криптовалюті без вкладень: огляд способів і ефективні рекомендації
Існує кілька способів стати власником цифрової валюти і при цьому не вкладати власні гроші в майнінг. Про все ви зможете дізнатися, прочитавши статтю