Світлодіодні світильники для внутрішнього освітлення: особливості, види, характеристики

775 0 Новини високих технологій

При виникненні необхідності створити правильне і комфортне освітлення в будинку слід використовувати джерела світла, які б мали тривалий термін служби, були здатні істотно заощаджувати електроенергію і випромінювати рівномірний безпечний світ. Всім цим запитам цілком відповідають світлодіодні світильники для внутрішнього освітлення.

Світлодіодні світильники для внутрішнього освітлення: особливості, види, характеристики
Вони користуються особливою популярністю серед професійних дизайнерів, адже з їх допомогою можна провести зонування приміщень, підсвітити певні місця в інтер'єрі. Вони компакти і вражають різноманітністю форм, розмірів і стилістичних рішень.


Характеристики та переваги

 • Економічна ефективність. Звичайні лампи розжарювання будуть споживати на сорок-п'ятдесят відсотків більше електроенергії, ніж світлодіодні світильники для внутрішнього освітлення.
 • Тривала експлуатація. Тривалість терміну служби таких приладів становить близько ста тисяч годин. Якщо переводити це в роки, то якісний світлодіодний світильник може прослужити від одинадцяти до п'ятнадцяти років.
 • Безпека. Такі освітлювальні прилади виготовляються з екологічно чистих матеріалів, які не несуть шкоди здоров'ю людини.
 • Міцність. Оскільки в світлодіодних конструкціях відсутні скляні корпуса і нитки розжарювання, вони стійкі до різних зовнішніх впливів (ударів, вібрацій тощо).
 • Беззвучність роботи і правильна колірна подача. Білий світлодіодний світильник не буде, як люмінесцентна лампа, підморгувати або тріщати під час роботи. Такі прилади дають рівне освітлення, без мерехтіння. Стабільність світлового потоку позитивно позначається на здоров'я очей. Вони не втомлюються, навіть якщо ви працювали всю ніч при включеній світлодіодній лампі.
 • Простота монтажу. Стандартні роз'єми, якими укомплектовані всі світлодіодні світильники для внутрішнього освітлення, дозволяють монтувати їх, навіть не маючи навичок у роботі з електрикою.
 • Світлодіодні світильники для внутрішнього освітлення: особливості, види, характеристики  Виробники приділяють велику увагу якісній розробці освітлювальних приладів. Живлення світлодіодних світильників – важливий момент, який визначає технічні і функціональні можливості освітлювальних приладів. На виробництві враховуються різні чинники, починаючи від ККД і закінчуючи якістю світлового потоку і температурою світла.

  Різновиди

  В даний час виробники світлодіодних світильників пропонують величезну різноманітність моделей. Прилади відрізняються за своїм функціональним можливостям, технічним характеристикам і зовнішньому виконанню.
 • Точкові.
 • Підвісні.
 • Лінійні.
 • Накладні.
 • Бра.
 • Переносні (торшери та настільні лампи).
 • Світлодіодні стрічки.
 • Для кожної кімнати – свій світильник

  При бажанні акцентувати увагу на якійсь деталі інтер'єру або елемент меблів рекомендується використовувати світлодіодні світильники для внутрішнього освітлення. Наприклад, для облаштування вітальні краще всього підійдуть круглі чи квадратні накладні лампи. Вони, як правило, забезпечуються елегантними плафонами і можуть прикрасити будь-який інтер'єр. Для передпокою краще підійде підвісний джерело світла, який не займатиме багато місця, не стане обтяжувати стелю невеликого приміщення і дасть максимальну кількість світла.
  Світлодіодні світильники для внутрішнього освітлення: особливості, види, характеристики

  Для дитячих кімнат виробники світлодіодних світильників пропонують різноманітні тематичні моделі. Це може бути місяць або зайчик, м'ячик, повітряну кульку, метелик і т. д. Строгі геометричні форми мають моделі, призначені для бібліотек, робочих кабінетів та подібних приміщень, що вимагають лаконічного дизайну. Що стосується підсобних і технічних приміщень, то можна вибрати світильник будь-якої форми.

  Меблеві елементи

  Особливо затребуваними за останні роки стали вбудовані світлодіодні світильники для підсвічування меблів. Їх монтують як зсередини, так і на зовнішній поверхні. Подібні прилади дуже зручні, якщо необхідно в темний час відкрити ящик столу або відчинити дверцята шафи в гардеробній. Їх також часто встановлюють на меблі в коморах, льохах, пралень або технічних приміщеннях.
  Світлодіодні світильники для внутрішнього освітлення: особливості, види, характеристики
  При виборі меблевих світлодіодних світильників обов'язково слід враховувати конкретне місце їх монтажу. Якщо планується установка в кімнатах з підвищеною вологістю (ванна, басейн, домашня сауна, кухня), то освітлювальний прилад повинен мати високий ступінь захисту.

  Популярі новини
  Загрузка...