Що робити, якщо на екрані телевізора з'явилися горизонтальні смуги?

1583 0 Новини високих технологій

Нерідко люди стикаються з такою проблемою, що на екрані телевізора з'явилися горизонтальні смуги. До причин відносять різні фактори. Слід враховувати, що екран техніки вважається самим уразливим місцем, а поява смуг – поширеної поломкою. З-за цього спотворюється зображення, тому перегляд телевізора стає некомфортним.

Що робити, якщо на екрані телевізора з'явилися горизонтальні смуги?

Особливості ремонту

Якщо на екрані телевізора з'явилися горизонтальні смуги, що робити? В цьому випадку потрібно терміновий професійний ремонт. Майстри виконують цю роботу досить швидко. Спочатку визначається вид поломки, а потім проводиться усунення дефекту. Крім горизонтальних смуг майстра прибирають вертикальні і кольорові.


Якщо на екрані телевізора з'явилися горизонтальні смуги, то потрібно проконтролювати кріплення кабелю, який передає зображення. Також необхідно перевірити справність антени. Нерідко проблему виходить усунути своїми силами.

Пристрій екрану

РК-телевізори передають зображення за такими правилами:
 • світло вмещенной в панель лампи пропускається через ЖК-матрицю;
 • її роботу контролює процесор, який фільтрами створює кольорове зображення.
 • Що робити, якщо на екрані телевізора з'явилися горизонтальні смуги?
  Рідкокристалічні екрани мають чітке зображення. Від них немає шкідливого випромінювання, які погіршує здоров'я людей. А екран не мерехтить. У плазмової панелі зображення з'являється завдяки дії електрики на спеціальний газ, який перетворюється в плазму і утворює світіння флюоресцирующих компонентів. Створення картинок виконує процесор. Щоб плазма служила довго, на неї не повинні потрапляти сонячне проміння.


  Види несправностей

  Якщо на екрані телевізора з'явилися горизонтальні смуги, то це свідчить про несправність техніки. Це явище може супроводжуватися й іншими поломками:
 • з'являється «сніг»;
 • погас екран, а звук чути – дефект полягає в системі підсвічування;
 • поява плям пов'язано з механічним впливом;
 • утворюються вертикальні смуги.
 • Причини поломки

  Якщо на екрані телевізора з'явилися горизонтальні смуги, причина цього явища може бути різною. Точно це встановити допоможе тільки фахівець. Але все ж, за деякими ознаками визначити причини можна. Білі горизонтальні смуги з'являються з-за несправності з кадрової розгорткою, якій заважають скачки напруги. Цей дефект може призвести до тріску мікросхеми. Тонкі вертикальні смуги свідчать про поломку матриці. Також це пов'язано з перепадами напруги. Якщо смуг стає більше, то потрібна допомога майстра. Кольорові смуги характеризують дефект матриці. Вузькі чорні смуги підтверджують наявність неполадок з дешифратором. Якщо не прибрати смугу відразу, то з часом екран згасне повністю. А ціна ремонту буде набагато вище.
  Що робити, якщо на екрані телевізора з'явилися горизонтальні смуги?
  Якщо на екрані телевізора з'явилися горизонтальні смуги різнобарвного виду, а також брижі, розлучення, то причина дефекту може бути від'єднанні контактного шлейфу від матриці. В цьому випадку потрібно перепаяти контакти. Часто проблеми пов'язані з несправністю материнської плати. У плазми цей недолік з'являється з-за погіршення роботи блоку управління зображенням.

  Захисту від смуг

  Якщо на екрані телевізора з'явилися горизонтальні смуги ("Самсунг" - виробник, або будь-який інший), техніку треба ремонтувати. Але є поради щодо того, як цього не допустити:
 • В телевізор не повинна проникати пил. Це може пошкодити матрицю, що відбувається із-за перегріву шлейфу. Усувати пил треба пилососом.
 • Волога негативно впливає на техніку, оскільки вона призводить до окислення контактів, тому може статися коротке замикання.
 • Потрібно не допускати механічне пошкодження телевізора. Техніка не повинна знаходитися на неякісних кронштейнах.
 • Ремонт екрана

  Якщо на екрані телевізора з'явилися горизонтальні смуги, то необхідно звернутися в майстерню з ремонту такої техніки. Не слід виконувати цю роботу самостійно, оскільки без наявності потрібних знань і навичок можна тільки погіршити поломку. І тоді відновлення обійдеться дорого.
  Що робити, якщо на екрані телевізора з'явилися горизонтальні смуги?
  Ціна ремонту, якщо згоріла плата, досить висока, оскільки потрібна заміна матриці. Тому довіряти роботу потрібно перевіреним компаніям, які гарантують якість.

  Популярі новини
  Загрузка...