Як використовувати смартфон в якості модему? Правила підключення

1011 0 Новини високих технологій

Доступ до інтернету для багатьох людей є необхідністю. Користувачі спілкуються в соціальних мережах, дивляться відео, працюють. Але що робити, якщо потрібно вийти в інтернет з комп'ютера, модему немає?

Як використовувати смартфон в якості модему? Правила підключення
Можна використовувати смартфон в якості модему? Так, такий варіант можливий, оскільки він буде служити для виходу в Глобальну мережу. Процедура підключення нескладна, досить виконати прості правила.

Використання смартфона як модему через USB

Як використовувати смартфон в якості USB-модему? Якщо є кабель від телефону, то його підключають до комп'ютера і використовують як зовнішній модем. Щоб процедура вийшла, необхідно виконати наступні дії:


 • Потрібно відкрити налаштування пристрою, після чого знайти розділ «Інші мережі».
 • Слід вибрати «Модем і точка доступу». Буде видано повідомлення, що потрібне підключення до комп'ютера.
 • USB-кабель треба приєднати до ПК.
 • Потім вийде вкладка «USB-модем», на яку потрібно натиснути для активації.
 • Потім треба відкрити браузер і виконати перевірку роботи інтернету.
 • На цьому процедура закінчена. Якщо все правильно виконано, то пристрій може працювати з інтернетом. При наявності збоїв процедуру потрібно пройти знову.

  Використання смартфона як модем з Wi-Fi

  Однією з потрібних на ОС «Андроїд» функцій є роздача інтернету з допомогою точки доступу Wi-Fi. Як використовувати смартфон як модем для комп'ютера? Телефон буде служити точкою доступу, а інші пристрої можуть підключатися для виходу в Мережу. В цьому випадку працює 3G і 4G.


  Для налаштування роздачі трафіку за допомогою Wi-Fi в своєму пристрої треба відвідати розділ «Налаштування», виберіть «Інші мережі», після чого натиснути «Модем і точка доступу». Потім треба створити точку доступу, позначивши потрібні параметри: ім'я, рівень захисту, пароль. Після заповнення треба зберегти дані та включити Wi-Fi.
  Як використовувати смартфон в якості модему? Правила підключення
  Для підключення до точки з комп'ютера або іншого пристрою треба підключити Wi-Fi, вибрати точку доступу, вписати пароль. Слід враховувати, що контрольну інформацію потрібно придумати самостійно. Потім її можна повідомити особі, яка буде користуватися інтернетом.

  Робота програми Easy Tether Lite

  Як використовувати смартфон в якості модему, якщо іншими способами виникають складнощі? В цьому випадку допоможе програма Easy Tether Lite, яка потрібна для перетворення смартфона в модем. Її треба завантажити на обидва пристрої. Після цього через USB-кабель треба підключити смартфон до ПК. Для системи потрібна установка додаткових драйверів. Це необхідно для правильної роботи програми.
  Як використовувати смартфон в якості модему? Правила підключення
  Потім на пристрої треба підключити функцію налагодження USB. Слід зайти в розділ «Налаштування», натиснути «Додатки», «Розробка» і «Налагодження USB». На комп'ютері треба знайти програму, натиснути на неї. Коли вийде меню, потрібно вибрати «Connect Via Android». Через кілька секунд пристрій стане робітником, після чого можна користуватися інтернетом.

  Використання телефону як модему Samsung

  Як використовувати смартфон в якості модему, якщо техніка відноситься до марки Samsung? Від цієї фірми до товару видається компакт-диск, який включає програму Samsung Kies. Якщо цієї програми немає, то його слід завантажити на офіційному сайті компанії. Після установки потрібно відвідати налаштування, вимкнути функцію USB-накопичувач».
  Потім треба підключити апарат, застосовуючи USB-кабель, а також виконати інсталяцію драйвера. У Windows 7 і в інших версіях установка виконується автоматично. Потім треба зайти в «Налаштування», виберіть «Бездротові мережі». У меню «Модем і точка доступу» треба поставити галочки біля пунктів «USB-модем» і «Mobile AP». Потім на ПК треба увійти в «Панель управління» і натиснути «Підключення». В цьому розділі будуть показані мережеві підключення, з яких треба вибрати свій пристрій. Якщо він присутній у списку, то це означає, що техніка працює правильно. Потім можна користуватися інтернетом. Як використовувати смартфон Windows в якості модему? Необхідно скористатися такою ж схемою.

  Можливі складності підключення

  На практиці у користувачів виникає багато труднощів, навіть якщо вони знають, як використовувати смартфон в якості модему. Поширеною проблемою є відсутність доступу до мережі 3G, 4G. В цьому випадку не вийде користуватися інтернетом, адже немає доступу до бездротових технологій. Виходом із ситуації буде переміщення в інше місце, а також перевірка коректності роботи пристрою. Можна зателефонувати оператору зв'язку. Можливо, є обмеження по передачі та прийому даних по інтернету.
  Як використовувати смартфон в якості модему? Правила підключення
  Ймовірна й інша проблема – техніка не підключається по USB. На комп'ютері не відображаються телефон, тому його не вийде використовувати як модем. Необхідно перевірити ПК, є віруси, а також виконувались оновлення Windows. Можна спробувати застосовувати інший порт USB для підключення кабелю. Нерідко допомагає ручна установка драйвера, який потрібно завантажити. Якщо вирішити подібні проблеми, то смартфон може чудово замінити модем.

  Популярі новини
  Загрузка...