Що робити, якщо телефон не бачить» навушники: поради та інструкції

8465 0 Новини високих технологій

З кожним телефоном або смартфоном може трапитися таке, що пристрій перестане розпізнавати навушники. Слід зазначити, що дану проблему не завжди вирішує заміна гарнітури. У нашій статті мова піде саме про це: що робити, якщо телефон не бачить" навушники, і як вирішити цю неприємну ситуацію.

Як усунути проблему

Насамперед варто підключити і перевірити її на комп'ютері або ноутбуці. Якщо вони там працюють, то справа в телефоні. Спробуємо розібратися в цьому.
Що робити, якщо телефон не бачить» навушники: поради та інструкції
Вирішуючи, що робити, якщо телефон не бачить" навушники, варто врахувати, що даний аксесуар з роз'ємом 35 мм діляться на 3 виду:
 • Моно, мають 2 контакту.
 • Стерео, з трьома контактами.
 • Стерео з гарнітурою (4 контакти).
 • І буває таке, що деякі пристрої, в тому числі і смартфони, не можуть розпізнавати трехконтактную гарнітуру. Так що робити, якщо телефон не бачить" навушники? Потрібно переконатися, що вони правильно і до кінця вставлені в телефон, перевірити чистоту роз'єму або збільшити гучність звучання. Якщо всі стандартні процедури не допомогли, то доведеться скинути заводські налаштування і форматування смартфон.


  А що робити, якщо телефон не бачить" навушники навіть після цього? Таку ситуацію може вирішити тільки фахівець. Майстер замінить або прошивку на більш сучасну версію, або канал роз'єму, куди вони вставляються.
  Що робити, якщо телефон не бачить» навушники: поради та інструкції
  Чому телефон "не бачить" деякі навушники? Як було сказано вище, причиною може бути невідповідна контактна фаза. І якщо цей аудіо-аксесуар не працює при підключенні до телефону, з урахуванням усіх висловлених методів вирішення проблеми, то справа криється у виробника або марці. Гарнітура певного виробника не може підійти до телефону певної марки. Вони просто на просто не в змозі діяти разом».


  Як підібрати гарні навушники для телефону

  Сучасна людина не уявляє своє повсякденне життя без музики. Щоб вона була завжди поруч, потрібні навушники. Вони повинні бути компактними і не приносити своєму власникові незручностей. А найголовніше, у них цінується якісне звучання. Сучасний ринок акустики пропонує сотні і навіть тисячі варіантів стіна. Хороші навушники для телефону слід вибирати саме під себе. Під свої індивідуальні риси. Наприклад, людина, що займається бігом і фізкультурою не буде брати їх з дуже великими вухами. А любитель пограти в комп'ютерні ігри воліє навушники з мікрофоном і т. д. У всякому разі, всі телефони продаються з відповідним комплектом аксесуарів. Якщо вони не влаштовують покупця, він може замінити їх на більш підходящі. Тут все залежить від матеріального стану любителя послухати музики. Відомі, або так звані брендові, навушники стоять в основному від 5 тисяч російських рублів. Але ні для кого не секрет, що бувають і за 50 тисяч або навіть дорожче.
  Що робити, якщо телефон не бачить» навушники: поради та інструкції

  Основні характеристики і переваги навушників «від п'яти тисяч і вище»

  Діапазон робочих частот якісних і дорогих стіна може досягати до 30000 Гц! Це означає лише одне: власник таких «вух» отримає звучання відмінної якості. Також вони виділяються сильним басом і крутим дизайнерським зовнішнім виглядом, який буде відзначати креативність і стиль свого власника.
  Але в гонитві за популярністю моделі покупець в деяких випадках не звертає своєї уваги на кабель. Залежно від моделі, він може виявитися занадто тонким і буде легко заплутуватися або грубим і незручним, чому, наприклад, не поміститься в кишеню в потрібний момент. Так що кабель в чому зумовлює ступінь довговічності всієї гарнітури.

  Альтернативні способи підключення навушників до телефону

  Що робити, якщо телефон не бачить» навушники: поради та інструкції
  Для того щоб підключити навушники до телефону або смартфону, не потрібні великі знання в області передових технологій. Давайте розглянемо альтернативні способи підключення навушників:
 • Підключення бездротових блютуз-навушників. В цьому випадку ситуація дуже проста: включаєте блютуз на своєму телефоні і натискаєте на пошук блютуз-пристроїв. При цьому не забудьте включити блютуз-навушники! Після того як телефон знайде навушники, можна почати слухати музику.
 • Підключення USB-навушників. Другий варіант того, як підключити навушники до телефону, а підійде найбільш просунутим користувачам, так як тут обов'язково знадобиться USB-перехідник. Тільки через нього можна провести під'єднання. Ще одним неприємним моментом даного виду підключення є те, що практично всі USB-навушники вимагають встановлення додаткового програмного забезпечення.
 • Популярі новини
  Загрузка...