РК-телевізор Samsung T32E310EX: відгуки

346 0 Новини високих технологій

Універсальним рішенням, яке об'єднує в собі монітор і телевізор одночасно і оснащене якісною акустичною системою, є Samsung T32E310EX. Відгуки про цьому телевізорі, його технічні характеристики і специфікації будуть розглянуті далі.

Позиціонування

Найбільш оптимально з позиції технічних характеристик, розмірів і вартості в якості телевізора використовувати Samsung T32E310EX. Відгуки власників на цьому зайвий раз акцентують увагу. Тим більше, що в ньому є повноцінний аналоговий приймач і інтегрований ресивер DVB-T першого покоління. Якщо ж є необхідність у перегляді передач цифрового мовлення у форматі DVB-T2 або супутникових каналів, то необхідно доповнити розглянуте рішення відповідної приставкою.


РК-телевізор Samsung T32E310EX: відгуки
Також наявність портів формату і USB інтегрованого декодера цифрових аудіо - і відеозаписів дозволяє на цьому телевізорі відтворювати файли без додаткового апаратного забезпечення. В додаток до цього подібний пристрій можна підключити до будь-якого сучасного системного блоку персонального комп'ютера і використовувати його вже в якості монітора. Тобто цей апарат є універсальним і дозволяє вирішувати широкий перелік завдань. Його доречно використовувати як вдома, так і в офісі.

Комплектація

Типовою, звичною і стандартної можна назвати комплектацію Samsung T32E310EX. Відгуки, з одного боку, вказують на її достатність. Але з іншого, виробник міг все ж потурбуватися про новоспеченому власникові такого продукту і розширити цей перелік додатковими проводами і кабелями.


РК-телевізор Samsung T32E310EX: відгуки
В іншому ж після покупки даного пристрою його власник отримує у своє користування таке:
 • Телевізор – монітор.
 • Провід для організації його електроживлення.
 • Керівництво по налаштуванню, використання та підключення.
 • Гарантійний талон.
 • Пульт з комплектом батарейок.
 • Якщо використовувати це рішення для виводу телевізійного зображення, то цій комплектації для вирішення такого завдання буде цілком достатньо. Для відтворення аудіо - та відеофайлів такого списку теж буде достатньо. Але от для підключення до відеовиходу персонального комп'ютера потрібно буде додатково придбавати спеціальний інтерфейсний шнур. Це ж саме доведеться робити і при застосуванні якого-небудь зовнішнього ресивера.

  Специфікації екрану

  Звичайно, преміальними характеристиками екрану не може похвалитися телевізор LED Samsung T32E310EX. Відгуки ж при цьому вказують на те, що це рішення середнього класу, і для цієї ніші у розглянутого ТБ просто відмінний екран. Його дозвіл відповідає 1920 точок в довжину і 1080 – в ширину. Тобто картинка в цьому випадку вже виводиться у форматі 1080р або FullHD.
  РК-телевізор Samsung T32E310EX: відгуки
  Звичайно, до флагманських «4К» дане телевізійне рішення вже точно не дотягує, але в порівнянні з подібними продуктами початкового рівня з HD-якістю різниця буде відчутною. Час відгуку матриці в цьому випадку дорівнює 5 мс. Як результат, навіть найбільш динамічні сцени на такому телевізорі будуть виглядати яскравими і рухливими. Співвідношення сторін виведеного зображення становить 16 до 9. Це типове значення цього параметра, і в цьому плані Т32Е310ЕХ нічим не відрізняється від найбільш просунутих моделей ТБ, так і від більш доступних рішень. Матриця телевізора зроблена за технологією LED, а її яскравість встановлена на значенні 300 кд.

  Звук

  Як було зазначено раніше, досить якісною акустикою для телевізійного рішення середнього рівня оснащений Samsung T32E310EX - R. Відгуки вказують на досить високу якість звучання вбудованих динаміків. Їх у даному випадку 2 і потужність кожного з них дорівнює 10 Вт. Цього цілком достатньо для більшості користувачів.
  РК-телевізор Samsung T32E310EX: відгуки
  Але є також можливість задіяти в даній ситуації і зовнішню звукову систему з поліпшеною якістю звучання і великою кількістю динаміків. Для цих цілей в цьому рішенні є цілий набір звичних аудіопортів. Але таку систему доведеться купувати окремо.

  Комунікаційний набір

  Значним списком інтерфейсів може похвалитися РК-телевізор Samsung t32e310ex. Відгуки виділяють його універсальність і достатність. Південнокорейський гігант включив у цей список таке:
 • Звичайний антенний вхід. З його допомогою здійснюється прийом і висновок телепрограм в аналоговому і цифровому форматі. В останньому випадку на рівні апаратних ресурсів реалізована лише підтримка його першої ревізії. Для прийому DVB-T2 потрібен буде окремий ресивер.
 • 2 порти формату USB. До них можна підключити флеш-накопичувач і переглянути збережені на ньому мультимедійні файли. Також ці порти можна використовувати в якості системи електроживлення мінікомп'ютера, встановленого в порт HDMI.
 • Ще 2 порти стандарту HDMI є в цьому рішенні. Згідно із задумом виробника, їх основне призначення – це підключення до комп'ютера. Але цей же самий порт можна застосувати для комутації з зовнішніми ресиверами або приставками. Ще один спосіб використання цього роз'єму – установка невеликого ПК.
 • По одному порту SCART і RCA є в цьому телевізорі-моніторі. Їх основне призначення – це підключення застарілих супутникових ресиверів або навіть DVD-програвачів.
 • Комплект аудіопортів дозволяє перетворити цей телевізор в повноцінний домашній кінотеатр або караоке-центр.
 • РК-телевізор Samsung T32E310EX: відгуки

  Єдиний недолік в цьому випадку з позиції комунікаційного набору – це відсутність порту RJ-45. З його допомогою можна було б організувати перегляд фото або відео з ноутбука або комп'ютера через обчислювальну мережу.

  Технічні параметри

  Єдиний колір корпусу, в якому можна зустріти Samsung T32E310EX, – чорний. Відгуки ж, в свою чергу, вказують на практичність такого рішення. Не так сильно на корпусі з таким кольором помітні пил, бруд і навіть можливі пошкодження. Вага телевізора-монітора без підставки становить 479 кілограми, якщо ж замість настінного кріплення використовувати комплектну опору, то це значення зросте до 542 кілограма. Високою енергоефективністю може похвалитися розглянуте рішення. В режимі очікування він споживає всього 03 Вт, а при роботі цей параметр може збільшуватися до 69 Вт. Тобто в режимі найбільшого споживання цей телевізор витрачає менше потужності, ніж звичайна лампа розжарювання. Габарити Без підставки цього продукту в міліметрах рівні 721x425x53. У поєднанні з опорою ці значення збільшаться і будуть вже дорівнюють 721x467x155.

  Порядок підключення та налаштування

  Не так вже й складно налаштувати РК-телевізор Samsung T32E310EX чорний. Відгуки власників це зайвий раз підтверджують.
  РК-телевізор Samsung T32E310EX: відгуки
  При використанні пристрою в якості ТВ-приймача необхідно здійснити такі дії:
 • Підключаємо кабель електропостачання і кабельний ввід від антени.
 • Вмикаємо телевізор.
 • З допомогою кнопки на пульті управління Source вибираємо джерело сигналу.
 • Заходимо в меню за допомогою однойменної кнопки на пульті і в підменю "Канали" запускаємо повний пошук каналів в автоматичному режимі.
 • По закінченні процедури пошуку виходимо з меню, і пристрій готовий до використання.
 • Відгуки та ціна

  В 15000 рублів на сьогоднішній день оцінено телевізор Samsung T32E310EX. Відгуки при цьому акцентують увагу на повній відповідності вартості та технічних специфікацій. Тобто ціну в цьому випадку не можна віднести як до переваг, так і недоліків. Серед мінусів розглянутого продукту можна виділити відсутність порту RJ-45 і технології SMART. У першому випадку не настільки вже й критично відсутність такого комунікаційного способу з тієї причини, що його може замінити USB, яких в цьому випадку 2 штуки. Друга ж технологія вкрай негативно позначилася на вартості телевізора-монітора, і зустріти її можна в більш дорогих продуктах.
  РК-телевізор Samsung T32E310EX: відгуки
  Щодо плюсів можна відзначити наступне:
 • Висока якість виведеного зображення.
 • Значний інтерфейсний набір, що дозволяє вирішувати більшість завдань.
 • Уніфікація, що дозволяє перетворити це пристрій не тільки телевізор, але і в монітор або медіаплеєр.
 • Підсумки

  Відмінним універсальним пристроєм середнього класу по праву може вважатися Samsung T32E310EX. Відгуки ж вказують на те, що він може застосовуватись і як монітор, і як телевізор, і як медіапрогравача. При цьому вартість у нього не настільки вже й висока, а функціональність і комунікаційний набір можна віднести до переваг.

  Популярі новини
  Загрузка...