G-сенсор в відеореєстраторові. Що це таке і для чого призначається

336 0 Новини високих технологій

Багато сучасні автомобілісти віддають перевагу такий корисний функції в відеореєстраторові, як G-сенсор. Що це таке і для чого вона призначена, піде мова в статті.

G-сенсор в відеореєстраторові. Що це таке і для чого призначається

Культура гаджетів

У сучасному суспільстві важко уявити водія, який не встановив автореєстратор. Використання цих приладів стало таким же природним, як робити зарядку вранці або пити каву. Зазвичай власники машин вибирають бюджетні варіанти гаджетів виключно для фіксації того, що відбувається і не задаються питанням, для чого потрібен G-сенсор в відеореєстраторові. Але до першої «хитромудрої» аварії. Так вже сталося, що великі міста перевантажені автомобілями і ймовірність виникнення аварії дуже висока. Тому водії встановлюють видеогаджеты на лобові стекла для фіксації того, що відбувається на дорозі. Щоб згодом відтворити досконально всі деталі ДТП (якщо це потрібно).


А функція G-сенсор в відеореєстраторові допоможе ще і зафіксувати точку в часі, коли відбулося зіткнення.
G-сенсор в відеореєстраторові. Що це таке і для чого призначається

Принцип дії

Електронний акселерометр, датчик удару, шок-сенсор — все це назви одного і того ж модуля. G-sensor фіксує різке зростання навантаження на транспортний засіб в момент миттєвого падіння швидкості. Зрозуміло, мова йде про показники, які не є природними і можуть виникнути лише у разі зіткнення. Якщо ж автомобіль знаходився у стані спокою (наприклад, припаркований на стоянці), то фіксується час різкого зростання навантаження і зрушення з місця. У цей момент включається запис подій на відеореєстраторові. У функцію G-сенсора також входить захист зробленого запису від стирання шляхом переміщення файлу в спеціальну область на карті пам'яті. Опція здатна відстежити також і коливання автомобіля під час руху для точного визначення, звідки стався удар.


Мінус полягає в тому, що в деяких відеореєстраторах електронний акселерометр дуже чутливий і може спрацювати, якщо автомобіль наїхав на вибоїну.
G-сенсор в відеореєстраторові. Що це таке і для чого призначається

Про те, що таке відеореєстратор з G-сенсором

У це важко (на перший погляд) повірити, але зовні гаджет з сенсором удару виглядає так само, як і без нього. Для визначення наявності або відсутності функції потрібно читати опис товару. Відмінності будуть у ціні. Упаковка має відповідні ярлики, які свідчать про наявність електронного акселерометра. До того ж будь-продавець-консультант в магазині розповість, що це таке. G-сенсор в відеореєстраторові - це як Fairy при митті посуду — без нього можна, але складно. Наприклад, реєстратор «Каркам М1» обійдеться автомобілісту за ціною від 8 до 10 тисяч рублів (залежно від магазину). Модель має зазначену функцію і відзначається хорошими відгуками автомобілістів. Цією ж компанією випущений гаджет «Каркам А360» з круговим оглядом. Більше немає необхідності повертати камеру до співробітника поліції, пристрій знімає все, що відбувається самостійно. Інший приклад — Smart Mirror — реєстратор 10 в 1 зовні нагадує дзеркало заднього виду. Це зручний і багатофункціональний авторське рішення, яке стало невід'ємною складовою салону автомобіля і лаконічно виглядає біля лобового скла.
У той же час слід враховувати, що такі «диво-дзеркала» треба підбирати під автомобіль. Існують універсальні вироби, але бувають і такі, що підходять лише окремим автомобілям. Наприклад, в машині економ буде недоречним громіздкий реєстратор, що займає багато місця на лобовому склі.
G-сенсор в відеореєстраторові. Що це таке і для чого призначається

Висновок

Резюмуючи, необхідно відзначити: для початку варто визначитися з оптимальним набором властивостей гаджета перед придбанням. Щоб не купувати виріб, не знаючи, що таке G-сенсор в відеореєстраторові. Це нерозумно, адже невивчені і невідомі опції будуть висіти мертвим вантажем і викликати у покупця думки про витрачені даремно гроші. Адже є водії, яким достатньо самого звичайного дешевого пристрою, який може тільки записувати відео. Не дивно для жителів сільської місцевості з мінімально завантаженими дорогами. Так само справа йде і з функціями визначення радарів і відеокамер — затребувані здебільшого лише у великих містах. Щоб правильно вибрати відеореєстратор, слід ознайомитися з відгуками в інтернеті, визначитися з необхідними функціями, ціною і діяти. Але такою опцією, як G-sensor, краще не нехтувати! Всім удачі на дорогах!

Популярі новини
Загрузка...