Огляд мобільного телефону "Нокіа 7380"

264 0 Новини високих технологій

Героєм цього огляду став телефон «Нокіа 7380». Він поповнив ряди ексклюзивної лінійки l'amore. Цей апарат відрізняється від стандартних пристроїв незвичайною формою корпусу і відсутністю цифрової клавіатури. А враховуючи особливості дизайну цієї моделі, його потенційними покупцями є жінки.

Зовнішній вид

Досить незвичний дизайн був реалізований в «Нокія 7380» (фото, поміщені в статті, тому підтвердження). За формою телефон являє собою брусок прямокутної форми. Лицьова панель повністю декорована дзеркалом. Недоліком такого рішення є те, що власникам доведеться постійно очищати корпус від відбитків пальців. На відміну від попередника у цій моделі виробник додав оригінальний малюнок на дзеркальну поверхню. Знаходиться він у верхній частині на рівні розмовного динаміка.


Дзеркальна панель обрамлена пластиковим обідком. Він виконаний у бронзового відтінку. Як доповнення на задній кришці є шкіряна вставка такого ж кольору. Вона розміщена на пластикової панелі відтінку слонової кістки. Таке оформлення виглядає досить яскраво і, як мовиться, багато. На відміну від попередньої моделі «Нокіа 7380» індикатор вмонтований в кнопку «Ок». Помаранчева підсвічування. Також на лицьовій панелі є навігаційне коліщатко з гумовим обідком. Воно теж має підсвічування, проте менш насичену. За таким же принципом зроблені і дві дуги, які виконують функції прийому дзвінка, скидання. Звична клавіатура в даній моделі відсутній. У нижній частині корпусу є дугоподібне кріплення для ремінця. Тут же розташовуються роз'єми для підключення з/у і навушників. На задній панелі крім декоративних вставок є і об'єктив камери (2 Мп). Слот для сім-карти виведений на лівий торець.


Всі ці елементи розташовані на корпусі, який має досить компактні розміри (114 x 30 x 20 мм). При таких габаритах телефон вийшов досить важким. Його маса сягає 80 р.
Огляд мобільного телефону "Нокіа 7380"

Дисплей

У «Нокіа 7380» виробник встановив екран, який вже використовувався в попередній моделі. Враховуючи, що телефон сам по собі невеликого розміру, то і дисплей такий же. Його розміри: 30 x 16 мм, він Виготовлений за технологією TFT. Передача кольору обмежена 65 тис. відтінків. На екрані поміщається одна вертикальна службова рядок і чотири текстових. Якість зображення картинки порівняно непогане. Кольори передаються насичено і яскраво.
Огляд мобільного телефону "Нокіа 7380"

Акумулятор

У «Нокіа 7380» виробник встановив незнімний акумулятор. Його модель – BL-8N. Ресурс елементів живлення – 700 мАч. Офіційне тестування показало наступні результати:
 • режим розмови – 3 год;
 • режим очікування до 240 год.
 • При середньому навантаженні телефон пропрацює близько двох діб. На зарядку акумулятора доведеться затратити трохи більше однієї години.
  Огляд мобільного телефону "Нокіа 7380"

  Особливості роботи

  Для того щоб почати працювати, «Нокіа 7380» необхідно розташувати в руці горизонтально. Натиснувши на будь-яку клавішу, щоб активувати екран. На робочому столі відображаються позначення софт-клавіш і логотип стільникового оператора.
  Для переходу в меню знадобиться натиснути на центральну кнопку «Ок». У телефоні передбачений швидкий доступ до найбільш часто використовуваних опцій. Він знаходиться в розділі GoTo. Якщо є необхідність набрати номер абонента, то потрібно деякий час утримувати клавішу «Ок» в натиснутому положенні. На екрані в нижній частині з'являться цифри і позначення (зірочка, решітка тощо). Для того щоб вибрати потрібний символ, треба обертати селектор. Незручність полягає в тому, що для кожної цифри потрібно повторювати операцію спочатку. Підтверджується вибір коротким натисканням «Ок». Після того як набраний номер повністю, достатньо натиснути на кнопку виклику. Даний принцип введення дійсний і для набору тексту.

  Популярі новини
  Загрузка...