Огляд мобільного телефону "Нокіа 1616"

276 0 Новини високих технологій

Старі телефони фінської компанії Nokia випускалися настільки якісними, що ще безпроблемно працюють і в даний час. Їх можна назвати свого роду легендою. У 2009 році у продажу з'явилася модель «Нокіа 1616». Вона відрізнялася від попередників оновленим програмним забезпеченням. Крім цього, виробник вніс зміни у її зовнішній вигляд. На момент випуску даний апарат вважався самим дешевим пристроєм, оснащеним кольоровим екраном. Давайте розглянемо його характеристики.

Дизайн

«Нокіа 1616» являє собою типовий моноблок. Для його корпусу виробник використовував пластик. У модельному ряду представлено кілька колірних варіантів. На вибір пропонуються чорний, графітовий, темно-червоний і темно-блакитний. При взаємодії можна відчути, що виробник не став у своєму бюджетнику використовувати дорогі матеріали.


Розміри цього телефону невеликі. Товщина корпусу складає 15 мм У висоту він сягає 1071 мм. Ширина, відповідно, дорівнює 45 мм. При таких габаритах телефон важить всього 78 р. І це безперечний плюс, так як він з легкістю поміщається навіть в маленькому нагрудній кишені річної сорочки. На лівому бічному торці немає ніяких функціональних елементів. А от на протилежному знаходиться роз'єм для підключення зарядного пристрою. У верхній частині виробник помістив ліхтарик, роз'єм для підключення навушників. Внизу є спеціальне кріплення для ремінця. Микрофонное отвір в цій моделі виведено безпосередньо під клавіатурою. Що можна сказати про якість збірки? Вона, як завжди, на висоті. Під час експлуатації нічого не скрипить, не люфтить. При необхідності, в даному телефоні можна легко замінити лицьову панель. Як додатковий аксесуар вона не пропонується, однак це істотно полегшить ремонт, наприклад після падіння.


Огляд мобільного телефону "Нокіа 1616"

«Нокія 1616»: характеристики екрану

Дана модель телефону була проведена в 2009 році, а на той момент екран діагоналлю 18 дюйма вважався досить великим. Він має фізичні розміри – 28 x 35 мм. В бюджетному сегменті такі характеристики можна вважати вагомою перевагою. Дисплей виготовлений за технологією CSTN. Здатний відображати до 65 тис. різних відтінків. Картинка виводиться з роздільною здатністю 160 x 128 пікселів. Зображення виглядає яскраво, вся інформація відображається чітко. На вулиці при попаданні прямих сонячних променів користуватися телефоном буде досить проблематично, так як екран практично повністю сліпне. Деякі проблеми можуть виникнути і при запуску гри на «Нокіа 1616». Зображення не настільки якісне, як хотілося б. Присутня певна пікселізация, з-за чого при тривалому взаємодії сильно втомлюються очі. На екрані поміщається 5 рядків тексту, 2 службових. У заблокованому стані власник може побачити дату і час.
Огляд мобільного телефону "Нокіа 1616"

Клавіатура

У «Нокіа 1616» механічна клавіатура. Клавіші гумові. Виробник запевняє, що вони не пропускають вологу. Під час роботи з ними не виникає ніякого дискомфорту, так як вони досить великі. Софт-клавіші розташовуються безпосередньо під екраном. В центрі знаходиться джойстик на 5 позицій. На відміну від цифрового блоку, він виготовлений із пластику. Під час тривалої експлуатації на хромованому обідку можуть з'являтися невеликі потертості.
Кнопки мають підсвічування білого кольору. Завдяки їй всі позначення добре видно при будь-яких умовах експлуатації.
Огляд мобільного телефону "Нокіа 1616"

«Нокіа 1616»: акумулятор

Старі моделі фінського виробника завжди відрізнялися тривалим строком автономної роботи. Не став винятком і цей апарат. Він оснащений акумулятором, ємність якого становить 800 мАч. Хімічний елемент – літій-іонний. Як запевняє виробник, у режимі очікування апарат здатний функціонувати до 540 годин. При експлуатації можна розраховувати приблизно на 4 дні роботи. При цьому допускається щодня здійснювати дзвінки тривалістю до 15 хвилин, прослуховувати радіо протягом однієї години і приблизно 10 хвилин користуватися іншими функціями. Для того щоб відновити ресурс акумуляторної батареї, знадобиться витратити близько двох годин.
Огляд мобільного телефону "Нокіа 1616"

Меню

«Нокіа 1616» працює під управлінням Series 30. Інтерфейс системи трохи відрізняється від того, який використовувався в попередніх моделях. Відмінність полягає в оформленні іконок. Вони виводяться на головний екран у вигляді сітки 3 x 3. Меню складається з стандартного набору:
 • Телефонна книга. Власник може зберегти в ній до 500 контактів.
 • Повідомлення. Описуваний апарат здатний працювати тільки зі звичайними текстовими повідомленнями.
 • Дзвінки. В даному пункті зберігається інформація про 30 пропущених, вхідних і вихідних номерів.
 • Ігри. На «Нокіа 1616» встановлені три стандартних гри. Це Forbidden Treasures (бродилка), Snake Xenzia (змійка), Bounce (аркада).
 • Налаштування. Тут можна змінити наступні параметри: гучність дзвінка сигнал дзвінка, виклику, активувати/дезактивувати опцію «вібро», включити/виключити світлову індикацію та інше.
 • Годинник. Телефон має один будильник.
 • Пам'ятки. В даному пункті знаходиться календар, де можна зберігати невеликий текст як нагадування.
 • Радіо. Ця функція може працювати тільки при підключенні дротяних навушників. Вони виступають в ролі антени.
 • Додаткові функції. В даному розділі об'єднані конвертер, таймер, калькулятор, секундомір.
 • Популярі новини
  Загрузка...