Як зробити скріншот на Xiaomi: інструкція

1529 0 Новини високих технологій

В кожному з смартфонів під управлінням операційної системи Андроїд є можливість зробити скріншот вмісту робочого столу. Ця функція дуже зручна для тих, хто хоче показати екран іншій людині, пояснити які-небудь дії або просто зберегти необхідне зображення в галереї. Давайте розберемося, як зробити скріншот на Xiaomi вбудованими способами і сторонніми програмами.

Відмінності варіантів

Розробники смартфонів Xiaomi додали аж 6 методів, які дозволять зняти вміст дисплея. Кожен з варіантів зручний по-своєму, тому бажано запам'ятати їх усі і використовувати за потреби. Для цього скористайтеся поданою інструкцією. З їх допомогою ви зможете легко зробити скріншот на Xiaomi Redmi або будь-якому іншому смартфоні компанії під управлінням оболонки MIUI 7 або 8 версії.


Як зробити скріншот на Xiaomi: інструкція

Перший метод

Перший варіант створення знімка екрана можна віднести до більшості девайсів на даній операційній системі. Творці вирішили залишити цю функцію з класичної оболонки Андроїда. Для скріншота необхідно одночасно натиснути клавішу зменшення гучності і блокування телефону на кілька секунд. Після цього на екрані з'явиться повідомлення про те, що зображення успішно збережено. Знайти його ви зможете в галереї у відповідній папці «Скріншоти».

Другий метод

Цей варіант вже був доданий самими розробниками оболонки MIUI. Для створення знімка необхідно одночасно натиснути на кнопку зменшення гучності і крайню ліву сенсорну клавішу під дисплеєм. В іншому процедура ідентична попередній – на екрані з'являється повідомлення, а картинка зберігається на внутрішню пам'ять. До речі, в налаштуваннях смартфона ви можете виставити параметри зображення, щоб зробити скріншот на Xiaomi Redmi 4 максимально якісним.


Без кнопок

В цей раз нам не знадобляться фізичні клавіші телефону. Для створення знімка необхідно скористатися шторкою повідомлень. Отримати доступ до неї можна, провівши пальцем від правого краю екрану вниз. В таблиці з усіма кнопками знайдіть пункт Screenshot і натисніть на нього. Телефон зробить знімок програми або сторінки в браузері, в якому ви відкрили цю шторку.

Віджети

Щоб зробити скріншот на Xiaomi за допомогою даного методу, необхідно скористатися панеллю віджетів. Для цього перейдіть на робочий стіл і затисніть ліву сенсорну кнопку до появи нижнього меню. Далі відкрийте «Віджети», знайдіть Screenshot і перетягніть іконку на робочому столі. Тепер при натисканні на неї ви будете створювати знімок екрану.
Як зробити скріншот на Xiaomi: інструкція

П'ятий метод

Цей і останній варіанти створення скріншоту були додані розробниками тільки в MIUI 8. Перевірити свою версію оболонки ви можете в налаштуваннях телефону. У крайній версії оболонки з'явився помічник Quick Ball, який можна включити в настройках. Тепер при натисканні на невидиму кнопку на екрані ви будете викликати меню з можливістю записати відео, зробити знімок і т. д. Вибирайте пальцем потрібний кружечок і відпускайте. Так можна зробити скріншот на Xiaomi в нових версіях прошивки.

Три пальці

Цей варіант передбачає використання трьох пальців користувача. Вам достатньо провести трьома пальцями однієї руки від верхнього краю дисплея вниз, після чого зображення з робочого столу моментально відправиться в галерею, про що свідчить анімація у верхньому правому куті дисплея.
Як зробити скріншот на Xiaomi: інструкція

Сторонні програми

Якщо вас не влаштовує стандартний функціонал, ви завжди можете скористатися стороннім софтом, щоб зробити скріншот на Xiaomi. Проте для більшості з подібних додатків потрібен доступ до root-прав. Також майже всі з них володіють графічним інтерфейсом на екрані, що заважає комфортної роботи зі смартфоном. Знайти список даних програм можна у магазині Play Market за відповідним запитом.

Популярі новини
Загрузка...