Принтер LBP-2900 від компанії Canon: параметри та відгуки

394 0 Новини високих технологій

Принтер LBP-2900 від компанії Canon відмінно підходить для створення швидкодіючих систем виведення документації. Найбільш часто його можна зустріти в офісах. Причому великих, середніх і навіть малих. Суттєвих обмежень щодо його застосування на поточний момент немає. Саме про це недорогому периферійному пристрої і піде далі мова.

Принтер LBP-2900 від компанії Canon: параметри та відгуки

Технологія. Комплектація

Друкуючий пристрій LBP-2900 базується на так званому лазерний метод виведення документації. Незаперечними його перевагами є підвищена швидкодія і збільшений ресурс друку. Але от якість при використанні лазерної технології буде гірше, ніж при струминному способі. Наступним списком комплектації може похвалитися це периферійний пристрій:


 • Принтер.
 • Інтерфейсний шнур.
 • Компакт-диск.
 • Керівництво користувача.
 • Силовий провід.
 • Картридж монохроматичне стартовий.
 • Гарантійний талон.
 • Перелік комплектації в цьому випадку достатній і відносно його не виникає жодних зауважень. Він дозволяє власникові відразу ж після придбання почати використовувати таку систему друку.

  Основні параметри

  Основний формат, з якою здатен працювати принтер LBP-2900 - це найбільш популярний на сьогоднішній день А4. Щільність використовуваної сторінки повинна бути в межах від 60 мінімальних до максимальних 163 г/м 2 . При необхідності можна задати розмір носія і довільно. Така опція реалізована на рівні драйверів. Швидкість виведення даного рішення складає близько 12 сторінок в хвилину. Їх дозвіл відповідає значенню 600х600. Основний інтерфейс підключення LBP-2900 - це універсальний і найбільш поширений на поточний момент порт USB. Рівень енергоспоживання за специфікаціями не перевищує 230 Вт.


  Принтер LBP-2900 від компанії Canon: параметри та відгуки

  Відгуки фахівців та власників. Висновок

  Яких-небудь істотних недоліків немає у розглянутому вузлі друку LBP-2900. Це типове бюджетне рішення від іменитого виробника. Але у нього також є і цілий ряд важливих переваг на тлі аналогів. До них власники відносять високу швидкодію, збільшений ліміт по друку, економічність, надійність, простоту налаштування і можливість перезаправки картриджів самостійно. Цей перелік сприяє тому, що не так вже і рідко такий лазерний вузол друку зустрічається в офісах. Також його можна успішно застосувати і при створенні домашньої системи друку. Але в останньому випадку необхідно враховувати ту обставину, що вартість принтера буде вище, ніж у аналогічних струменевих пристроїв.

  Популярі новини
  Загрузка...