Детальна інструкція, як додати відео у "Стім"

517 0 Новини високих технологій

Напевно серед багатьох геймерів не раз виникало питання: як додати відео у "Стім"? Складного в цьому нічого немає, і на сьогодні існує лише один-єдиний спосіб, як це можна зробити. Про нього ми і розповімо у сьогоднішній статті.

Детальна інструкція, як додати відео у "Стім"

До чого така необхідність?

Для чого це потрібно? Для взаємодопомоги серед гравців. Наприклад, в якомусь співтоваристві у кого виникла проблема з проходженням того чи іншого рівня в грі, а в одного з геймерів є якраз відео, в якому показано, як він зміг все пройти. Чому б не поділитися?


Як додати відео у "Стім"

Незважаючи на те що "Стім" вже давно переріс свій статус звичайної ігрової платформи, і перетворився в якусь соціальну мережу для геймерів, способів додавання різного медіаконтенту на свою особисту сторінку тут не так вже й багато. Спосіб того, як додати відео у "Стім" з "Ютуб". Так, поки що це єдиний доступний варіант і навряд чи найближчим часом щось зміниться. Тим не менш варто докладно розповісти про те, як це можна зробити.

Крок 1

Перший крок в інструкції щодо того, як завантажити відео в "Стім", починається зі створення аккаунта на відеосервісі "Ютуб". Робиться це легко, а в тому випадку, якщо у користувача є електронна пошта в сервісі Gmail, то аккаунт вже створений і залишається лише увійти в нього.

Крок 2

Далі необхідно завантажити бажане відео на свій канал на "Ютубі". Труднощів з цим не повинно виникнути, все робиться дуже просто. Після того як відео пройде всі обробки сервісу і стане доступно, можна переходити до облікового запису в системі "Стім".


Детальна інструкція, як додати відео у "Стім"

Крок 3

Наступний пункт, який потрібен для завантаження відео, - це налаштувати зв'язок між відеосервісом "Ютуб" і акаунтів в системі "Стім". Робиться це наступним чином:
 • Спочатку необхідно перейти на сторінку "Контент". Це можна зробити просто, достатньо лише натиснути лівою кнопкою миші на свій логін і з випадаючого списку вибрати "Контент".
 • Далі, перебуваючи на сторінці контенту, потрібно перейти на вкладку, яка називається "Відео". Тут нас цікавить лише одна зелена кнопочка "Отримайте доступ до ваших відео на YouTube". Натискаємо на неї.
 • Детальна інструкція, як додати відео у "Стім"
  Після натискання повинна відкритися форма входу в аккаунт Гугл, де потрібно буде ввести свій логін і пароль. Логін необхідно вказувати той, на якому створено ютуб-канал - це важливо. За збереження даних можна не переживати, з'єднання повністю захищене і ніхто не викраде ваші дані від входу в Google. Після того як вся інформація буде введена, потрібно буде натиснути кнопку "Далі" або Next, а потім підтвердити прив'язку аккаунта "Гугл" до облікового запису в системі "Стім". Все, на цьому етап прив'язки закінчений, можна переходити до останнього кроку.
  Детальна інструкція, як додати відео у "Стім"

  Завершальні налаштування

  Тепер, коли все готово, і два аккаунта пов'язані один з одним, можна перейти до того, як додати відео у "Стім". Відразу після завершення прив'язки на екрані повинна буде з'явитися форма додавання відео, якщо раптом цього не сталося, то потрібно перейти на сторінку "Контент" і вибрати вкладку "Відео".
  Детальна інструкція, як додати відео у "Стім"
  З лівого боку екрану потрібно буде вибрати, які відео користувач хоче додати в "Стім", а з правого боку необхідно зазначити, з якої гри вони записані. Після цих нехитрих маніпуляцій залишиться лише натиснути кнопочку "Додати відео". Все, готово!

  Популярі новини
  Загрузка...