Програми для зміни формату музики і відео

1094 0 Новини високих технологій

Програми для зміни формату музики призначені для перетворення аудіофайлів під різні плеєри та пристрої. Якщо вам необхідно перенести на портативний плеєр музику, але формат файлу при цьому є несумісним, то за допомогою однієї з програм, представлених у цій статті, ви зможете легко конвертувати всі файли. Функціональність різних конвертерів відрізняється. Одні підтримують велику кількість форматів, інші зосереджені на кількох. Працювати з конвертерами просто: все, що необхідно, – це додати файл та вибрати остаточний формат.


Free WMA to MP3 Converter

Додаток для конвертації звукових файлів у форматах .wmv, .wma .asf в формат mp3. Простим перетягуванням можна додати файл для обробки завдяки зрозумілому інтерфейсу. Користувачі програми для зміни формату музики в Free WMA to MP3 Converter можуть переглянути дані на оброблюваний файл, встановити частоту дискретизації, використовувати змінний бітрейт та інші вихідні характеристики. Додаток дозволить редагувати mp3-теги - назву, виконавця, жанр, альбом і ін По закінченні перетворення додаток автоматично відкриє папку зі збереженими mp3-файлами. Програма практично не споживає системних ресурсів. Крім того, вона швидко обробляє файли і забезпечує при цьому високу якість звуку. Всі дії по конвертації відбуваються покроково, у супроводі інструкцій і скріншотів. Особливості утиліти:
 • налаштовувана можливість параметрів конвертації;
 • пакетна обробка файлів;
 • можливість об'єднати аудіофайли.
  Програми для зміни формату музики і відео
 • Програма для зміни формату музики Helium Audio Converter

  Цим безкоштовним повнофункціональним звуковим конвертером підтримується більшість найбільш популярних форматів. Файли форматів FLAC, M4B, AAC, MP3 MP4 M4A, Ogg Vorbis, MPC, Wave, WMA, WAVPack можна використовувати в якості як початкових, так і кінцевих.


  Запустивши програму, ви побачите зрозумілий інтерфейс, в якому можна додавати файли і/або папки, які необхідно перетворити. А можна просто мишкою перетягнути файли.
  Для початку конвертації необхідно лише вказати папку для збереження, вибрати потрібний формат і при бажанні параметри кодування і натиснути на Convert.

  Mobile Media Converter

  Утиліта Mobile Media Converter продовжує список найпопулярніших програм для зміни формату музики та аудіо файлів. Цей безкоштовний аудіо - і відеоконвертер призначений, в першу чергу, для перетворення відео і музики з форматів комп'ютера у формати мобільних пристроїв і навпаки. Крім того, що програма підтримує величезний список форматів, з його допомогою можна нарізати аудіо і відео на частини для створення рингтонів на телефон або обрізати відео з країв, прибираючи при це непотрібні елементи зображення. Програма оснащена дуже простим інтерфейсом, який допоможе навіть самим недосвідченим користувачам безперешкодно виконати необхідні операції. Фактично, потрібно лише вибрати потрібний файл і запустити конвертацію. Ключові функції:
 • з цим додатком без проблем можна конвертувати мультимедійні файли саме під ваш девайс;
 • можливість вибору улюбленого ділянки кліпу або пісні для його перетворення в потрібний формат;
 • величезний вибір форматів.
 • Програми для зміни формату музики і відео
  Додаток Any Audio Converter

  Ця програма для зміни формату музики російською є багатофункціональним аудиоконвертером, здатним конвертувати звукові файли в формати M4A, MP3 FLAC, OGG, WAV, AAC, WMA. Крім того, з допомогою цього додатка можна витягти звук з відеофайлів великої кількості форматів і зберегти музику у форматі, відповідному для відтворення на вашому мобільному пристрої.
  Крім конвертації, програма оснащена функціями об'єднання звукових файлів, скачування відеороликів і перетворення їх в аудіофайли. Завантаження і конвертація саундтреків при цьому відбувається пакетним способом, з можливістю вказівки потрібного для видобування звуку фрагмента відео. Програма має вбудований мультимедіа-плеєр. Ключові особливості:
 • витяг звуку з відео файлів різних форматів і фрагмента фільму;
 • конвертація аудіо між великою кількістю форматів;
 • конвертування завантажених відео з інтернету в звукові файли;
 • підтримка пакетного режиму.
 • Достоїнствами утиліти є:
 • російськомовний інтерфейс, освоєння якого проходить досить швидко;
 • можливість додавання відразу декількох файлів і перетворювати їх автоматично;
 • приємний і досить сучасний дизайн інтерфейсу;
 • наявність налаштувань бітрейту і частоти дискретизації.
 • Недоліки:
 • наявність реклами в інсталяторі і самій програмі.
  Програми для зміни формату музики і відео
 • Утиліта Total Audio Converter

  Total Audio Converter – це програма для зміни формату музики, дозволяє перетворювати звукові файли найрізноманітніших форматів. Серед них WAV, MP3 MIDI, RMVB, FLAC, AMR і M4A. Інтерфейс програми досить зручний і простий. Можна переглянути всі додані папки і файли завдяки функції TreeView. Синхронізація з iTunes є ключовою особливістю конвертера. Завдяки цьому, можна автоматично додавати перетворений файл в програмну бібліотеку. В процесі конвертації програма для зміни формату музики Total Audio Converter реалізує раціональне використання системних ресурсів, не знижуючи при цьому її продуктивність.
  Про достоїнства:
 • дуже комфортний для роботи симпатичний синьо-білий інтерфейс;
 • виділення важливої інформації великим шрифтом;
 • відмінна фільтрування за назвою музичних файлів і їх форматами;
 • широкі можливості по перетворенню файлів.
 • Однак при наявності російського інтерфейсу довідки російською немає. Програма, звичайно, нескладна, але з керівництвом іноді було б простіше.
  Програми для зміни формату музики і відео

  Звуковий перетворювач Freemake Audio Converter

  Відмінний конвертер форматів, який має продуманий і ефектний інтерфейс і підтримує велику кількість розширень. Робота з цією програмою для зміни формату музики проходить дуже швидко і інтуїтивно. Це безкоштовний додаток зручно в користуванні: можливість перетягнути у вікно конвертера мишкою папки з музикою, відображення в окремому пункті меню ілюстрованого списку форматів, що використовуються як вихідні. Після того як ви додали файли в список, потрібно натиснути на одну з кнопок внизу програми. Відкритий діалог конвертації файлу дозволяє вибрати якість отримуваного файлу. На перетворення одного саундтреку середньої тривалості піде близько 10 секунд. Конвертер оснащений російськомовним інтерфейсом. Єдиним мінусом утиліти є реклама, присутня під час установки.

  Популярі новини
  Загрузка...