Новини високих технологій
» » Сервіс InstaPlus.me: відгуки та особливості

Сервіс InstaPlus.me: відгуки та особливості

14-09-2017, 10:34
789
Великою популярністю користується такий універсальний засіб спілкування і пошуку підпищиків в Інтернеті, як "Instagram". Просування в соціальних мережах свого облікового запису - це скоріше необхідність, ніж примха і бажання стати відомим в певних колах. Це стає буденністю для користувачів, які заробляють в Instagram гроші, ведуть прибутковий бізнес і всіляко намагаються просунути свої товари.

Загальна інформація

Просування в соціальних мережах за допомогою InstaPlus - відмінний спосіб заявити про себе. Сервіс в автоматичному режимі підписує, відписує, ставить лайки, а також коментує записи. За допомогою таких простих маніпуляцій користувач привертає увагу до свого профілю і отримує натомість справжніх підпищиків. Система працює ефективніше, ніж звичайна накрутка.


Для того щоб скористатися подібною послугою, зареєструйтесь на сайті InstaPlus і просувайте акаунт самим надійним способом. До основних переваг "Инстаплюса" відносять: можливість розкручувати одночасно п'ять акаунтів, віддаленість роботи (без необхідності постійно моніторити дії сервісу), повну автоматизацію.

Особливості

Відгуки про InstaPlus.me в більшості своїй є позитивними. Користувачі підкреслюють, що сервіс влаштовано зручно та просто. У нього багато цікавих функцій і можливостей. Ось деякі з них: Хмарна технологія. Управляти сервісом користувачі можуть з будь-якого пристрою, що має доступ до Інтернету. Ця технологія стабільна. Вся робота ведеться на сервері. Висока швидкість. InstaPlus відрізняється швидкістю роботи. Всього за дві години сервіс підписує майже 1000 осіб на аккаунт користувача і ставить лайки. Простий інтерфейс. Зрозумілий навіть новачкові. Економить час користувача та сили. Швидка реєстрація на InstaPlus, тількі це підтверджують, дозволяє в лічені секунди скористатися сервісом.

Як працює?

Зручний чи інтерфейс в системи InstaPlus.me? Відгуки користувачів говорять про те, що іноді виникають складнощі з реєстрацією. Великий вибір тарифних планів та можливість безкоштовно протестувати послуги - величезний плюс "Инстаплюса".


Сервіс працює за принципом просування аккаунта зареєстрованого користувача кількох напрямках: він автоматично ставить лайки, підписує користувачів на профіль клієнта, відписує, коментує публікації, підписує реальних людей і ставить лайки одночасно.
Привертає підпищиків з використанням декількох типів джерел. До них відноситься геолокація (програма підбирає підпищиків за місцем знаходження користувача), хештег (вказує тег, за яким легко знайти нових підпищиків), список користувачів (необхідно вказати логін користувача і система почне роботу з передплатниками). Інтерфейс досить простий і інтуїтивно зрозумілий. Клієнту доступні чотири тарифних плани: два дні - безкоштовно, 7 днів - 299 руб., 30 днів - 899 руб., 60 днів - 1299 рублів. Можна також вибрати інші пакети на кілька місяців. Все залежить від цілей, яких користувач бажає досягти.

Аналоги

Якщо зайти на https://instaplus.me, можна переконатися в тому, що аналогічні сервіси мають схожий інтерфейс і приблизно однакові послуги. Багато пропонують безкоштовний тарифний план на кілька днів, який допоможе користувачеві визначитися, чи бажає він скористатися платними послугами чи ні. До найпоширенішим аналогам накрутки підпищиків у соціальній мережі "Instagram" можна зарахувати: SMMplanner.com. За допомогою цього сервісу можна робити відстрочені публікації і не перебувати постійно "онлайн". Він не тільки шукає автоматично підпищиків, але і робить публікації за клієнта. Websta.me. Сервіс вирішує безліч проблем користувача "Інстаграма". В автоматичному режимі підбирає хештегі до публікацій, аналізує контент, конкурентів, надає своєму клієнтові статистику переглядів аккаунта, поставлених лайків, приріст підпищиків і багато іншого. Iconosquare. Хороший сервіс, який займається аналізом вмісту і поведінки користувачів соцмережі. Sociate.ru. Мабуть, найпопулярніша система. З її допомогою легко робити рекламу в "Instagram", просувати свій профіль через акаунти лідерів і спільноти. Працювати тут просто: виберіть тематичну категорію і тарифний план. Далі публікуйте цікаві пости, збирайте лайки і підпищиків, аналізуйте статистику. Tooligram. Сервіс використовують для масового просування свого облікового запису. У нього найпростіший і зрозумілий інтерфейс, є техпідтримка, безкоштовний тарифний план на сім днів. InstaPlus.me. Відгуки клієнтів відносять цю систему до однієї з найбільш зрозумілих і просунутих. Вона в списку найбільш затребуваних для розкрутки профілю в "Інстаграмі".

Ціна

Багатьох цікавить питання: «InstaPlus.me - безкоштовний сервіс?». Насправді, це платний ресурс для розкрутки в "Інстаграмі". Наприклад, можна купити послугу на два місяці, яка обійдеться користувачеві в 1300 рублів. Чотири місяці використання коштують 2500 тисячі рублів. Клієнту сервісу доступний і "тестовий" безкоштовний режим, який діє протягом декількох днів.

Відгуки

InstaPlus - один з найкращих сервісів розкрутки соціальної мережі. З кожним днем його обирає все більше користувачів. Судячи з відгуків, Instaplus.me - хороший автоматизований сайт, який працює на клієнта, навіть коли він не знаходиться онлайн. Користувачеві не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення. Також є можливість розкручувати одночасно п'ять акаунтів. До плюсів відносять швидку накрутку підпищиків; відсутність фіксації ціни; можливість визначити геолокацію і час активності. Переваги сервісу - помірна ціна, різноманітність послуг, високу якість обслуговування. Головні недоліки - велика конкуренція, вибір сервісів розкрутки. Багато надають безкоштовний тестовий період, тривалість якого становить п'ять днів. Аналоги InstaPlus.me наступають йому на п'яти", пропонують більш вигідні умови, зрозумілу реєстрацію, різні тарифні плани.
Цікаво по темі
Найпопулярніші хештеги в "Інстаграммі": аналіз топових публікацій
Найпопулярніші хештеги в "Інстаграммі": аналіз топових публікацій
Грамотне використання хештегів — це, мабуть, єдиний (хоча і досить витратний за часом) спосіб набрати реальних підпищиків. Саме завдяки цим
SFS в "Инстаграме". Що це? Основні плюси
SFS в "Инстаграме". Що це? Основні плюси
"Instagram" став місцем проживання багатьох людей зі всього світу. Часто зустрічається і поняття SFS. Що це? Як його організувати?
Як зробити багато підпистників у "Інстаграмі": огляд способів, ефективні методи та відгуки
Як зробити багато підпистників у "Інстаграмі": огляд способів, ефективні методи та відгуки
"Instagram" - це дуже популярна соціальна мережа на сьогоднішній день. Напевно, практично у кожного ...
Як користуватися Spotify? Як зареєструвати і налаштувати?
Як користуватися Spotify? Як зареєструвати і налаштувати?
Spotify – це шведський музичний потоковий сервіс, розповсюджує музику на вимогу, що дозволяє слухати будь-яку з мільйонів композицій, створювати