"Сталкер: Диверсант. Гібрид". Проходження та особливості модифікації

195 0 Новини високих технологій

Мододелы не дрімають і випускають у світ таку модифікацію, яка називається "Диверсант". Даний мод представляє собою "асорті" з декількох модифікацій, які зібрані воєдино і виглядають цілком гармонійно. Далі буде описано проходження "Сталкер: Диверсант Гібрид".

Опис гри "Сталкер: Диверсант Гібрид"

"Сталкер: Диверсант. Гібрид". Проходження та особливості модифікації
Отже, абсолютно нова сюжетна лінія лягла в основу мода, який зроблений на базі "Сталкер: Поклик Прип'яті". Завдяки двом поєднаним графічним модифікаціям, проходження "Сталкер: Диверсант Гібрид" стає більш цікавим. Мод Sky Anomaly забезпечує появу в грі нового виду мутантів, артефактів і аномалій. Грамотний підхід мододелов дозволяє насолодитися оновленою графікою, яка не навантажує комп'ютер. Справа в тому, що їх стараннями текстури були стиснуті до розмірів оригінальної гри. Всі моди, які увійшли до складу "Диверсанта", були ретельно відредаговані та доопрацьовані.

Зміни в грі

"Сталкер: Диверсант. Гібрид". Проходження та особливості модифікації
Перед початком проходження "Сталкер: Диверсант Гібрид" можна вже помітити перші зміни, які торкнулися головного меню. Зображення предметів в інвентарі теж зазнали змін, а також:


 • Зміна текстур деяких не ігрових персонажів дозволяє гравцям споглядати замість старих барменів двох молодих дівчат.
 • Збільшилася кількість мутований фауни, а її появи стають все частіше.
 • Головний герой може зі стовідсотковою ймовірністю отримати трофей з поваленого істоти.
 • Покращена система торгівлі - продавці беруть зброю, яке зношене на 20 відсотків і менше.
 • Зброя, яка повністю зношене, можна помістити в утилізатор, за що гравець отримує компенсацію.
 • Продумана балансування демонструє велику кількість схованок і трофеїв, але при цьому випадає з повержених ворогів мінімум речей.
 • Щоб аномалії при проходженні гри "Сталкер: Диверсант Гібрид" було легше виявити, червона точка на детекторі замінена на білу, так як вона чіткіше відображається.
 • Крім змін, що торкнулися ігрової частини, є поправки і в сюжетних місцях. Діалоги стали більш жвавими, а завдання Аякса, Тарантіно, Наноброни і Гаус-пістолета були переглянуті і доопрацьовані.


  Часто в грі траплялися проблеми з пошуками предметів для завдань. Поява квестових предметів у схованках (Сварога, Індіанських каменів, Нічний Зірки, Щупалець Чорного кровососів і багатьох інших), що дозволяє уникнути проблем з виконанням завдань і пошуком предметів. По системним вимогам можна відзначити, що обсяг пам'яті у відеокарти не повинен бути нижче 512 мегабайт, а частота у процесора - не менше 25 гігагерц.

  Гід по проходженню "Сталкер: Диверсант Гібрид"

  "Сталкер: Диверсант. Гібрид". Проходження та особливості модифікації
  Щоб не розкривати весь сюжет, досить описати перші кроки, які необхідно виконати, щоб почати свою пригоду. Для початку потрібно відправити свого персонажа до сталкерам, які заснували базу "Скадовськ", після чого слід діалог з Сичем та Бароном. Вони направляють головного героя на пошуки якогось Майрона. Гравець знаходить координати схованки і забирає звідти весь вміст, іде геть. Тепер можна зайнятися проходженням сюжетної лінії або виконанням додаткових завдань.

  Популярі новини
  Загрузка...