Мод "Висока напруга" в "Варфрейм"

85 0 Новини високих технологій

Основний спосіб підвищувати шкоди персонажа в грі "Варфрейм" - використовувати правильні комбінації модів. Звичайний гравець використовує лише одну вкладку зі спорядженням і, не замислюючись, встановлює будь-поліпшувачі, на яких написано "+х %" до втрати. Однак існують моди, використання яких більш бажане, ніж інших. Наприклад, "Висока напруга". "Варфрейм" - гра, в якій окрему увагу варто приділити билдам, щоб найбільш ефективно проходити місії.

Опис мода

Отже, що ж дає "Висока напруга"? Даний мод має 4 рівня розвитку, підвищує електричний шкоди і шанс накладення статусу. Базовий приріст до обох характеристиками становить +15% і збільшується до 60% при максимальній прокачування. Замість цього він споживає всього 7 одиниць умовного місця під моди в зброю.


Мод "Висока напруга" в "Варфрейм"
З мінусів варто відзначити зниження на 50% утрати по цілям з бронею зі сплавів. Всі істоти, що мають даний тип захисту, відносяться до фракції Гринир. Величезним недоліком даного шкоди буде зниження атаки по Тералисту. Тому для рейдів буде краще використовувати інші поліпшувачі.

Ефективність використання

Враховуючи ефект "статусу", який накладає електричний шкоди, то це відмінний спосіб контролювати хвилі ворогів. Варто нагадати, що поразка ворога даним елементом здатне накласти на нього ефект "шоку", а також перекинути його на оточуючих в радіусі трьох метрів. Таким чином, в "Варфрейм" "Висока напруга" дозволяє не тільки підвищити шкоди, але і за єдиний постріл зупинити супротивників ще на підході. На жаль, цей статус не накладається на Тенно, тому в ПВП щодо марний.


Краще всього використовувати розглянутий мод на зброю з високим базовим шансом статусу, але низьким боєзапасом. Наприклад, снайперська гвинтівка Вектис Прайм має 30% імовірність накласти статус, але всього 2 патрони в обоймі. З встановленим модом це значення зросте до 50%. Тобто кожне друге завдання шкоди буде оглушати супротивників. Враховуючи пробивання ворога наскрізь, за єдиний постріл можна не тільки вбити кількох мобів на лінії, але і майже зі 100% шансом оглушити оточуючих.
Мод "Висока напруга" в "Варфрейм"

Отримання

Де в "Варфрейм" дістати "Висока напруга"? На жаль, на даний момент існує всього декілька способів, і всі вони досить складні:
  • Купити з рук у гравців. Неважко, але зажадає десь 100 платини (близько 200 рублів).
  • Купити у Баро Ки'Тиира за 150000 кредитів (торговець з'являється раз у 2 тижні на 2 дні, і не факт, що в його асортименті з'явиться потрібний мод).
  • Знайти в ящику Корпусу на місії "Вулик". Однак, щоб з'явився шанс (451%), потрібно відкрити всі три схованки на рівні.
  • Популярі новини
    Загрузка...