Як вибити "Варфрейм" "Івара"

550 0 Новини високих технологій

Багатьох людей вражає незрозуміла та моторошна краса Всесвіту. Ми перебуваємо в ній, але бачимо тільки крихти, яких зовсім недостатньо для того, щоб відчути себе не самотнім. Творці гри Warframe здійснили мрію багатьох, тепер можна літати по Сонячній системі разом з друзями, винищуючи полчища кровожерних істот. В даній статті піде мова про те, як отримати персонажа «Івара» «Варфрейм», а також те, де можна дістати компоненту самому, не вкладаючи в гру гроші.


Біографія персонажа «Івара» «Варфрейм»

Досить мобільний жіночий персонаж, здатний вести придушення сил противника, використовуючи свій власний лук. До речі, цибулю можна активувати навіть тоді, коли енергії на його використання зовсім ні, це робить персонажа «Івара» досить стійким в тривалих баталіях. Крім вищевказаної здібності також є і пасивна, здатна виявляти противника на мінікарте в радіусі 20 метрів від «Ивары», що знижує нанівець всі раптові наступу противника, тим самим даючи час на підготовку до бою.
Як вибити "Варфрейм" "Івара"
Ім'я цього персонажа бере свій початок з древнескандинавского, де «Івара» означає "лук воїна", саме тому цей «Варфрейм» оснащений унікальним цибулею, здатним вести вогонь навіть без енергії. Також існує ще одна особливість: вона полягає в тому, що персонажа практично неможливо обеззброїти. Його можна купити в ігровому магазині, але також і вибити самостійно, що саме по собі досить складно і затратно по часу.


Вибиваємо «Івара» «Варфрейм»

Як вже говорилося, персонажа можна купити за ігрову валюту, витративши при цьому особисті кошти на донат. Другий спосіб набагато складніше, тому що запчастини даного персонажа випадають з малою ймовірністю. Шанс того, що після місії випаде одна з деталей, становить від 5 до 9 відсотків. Шанси малі, але все ж є. Крім цього, повний набір можна вибити після виконання місії «Шпигунство», якщо успішно зламати три сховища.
Як вибити "Варфрейм" "Івара"
Інструкція про те, де можна дістати деталі «Ивары» «Варфрейм»:
 • Система. Випадає тільки на початку гри (1-15 рівень) на Землі з шансом на 9 %.
 • Каркас. На відміну від системи, каркас доступний тільки після досягнення 15 рівня. Як правило, може випасти на Юпітері з шансом на 5 %.
 • Креслення. Доступний тільки після 25 рівня. Падає на Нептуні з шансом на 7 %.
 • Нейрооптика. Також, як і креслення доступний після 25 рівня. Шанс випадання на Урані оцінюється в 8 %.
 • На закінчення

  Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам зібрати персонажа «Івара» «Варфрейм». Варто нагадати, що даний персонаж доступний в магазині за 325 платини, а також у наборі «Мисливиці», але вже за 835 платини. Незважаючи на дорожнечу, даний «Варфрейм» коштує своїх грошей і є ідеальним варіантом для новачків.

  Популярі новини
  Загрузка...