Способи і програми для накрутки переглядів на Youtube

223 0 Новини високих технологій

YouTube є основною видеоплощадкой в інтернеті. Крім того, це ще і відмінний спосіб заробити. Великі блогери в YouTube заробляють величезні гроші, знімаючи відео і видає їх на цьому майданчику. Здавалося б, із-за низького порогу входу кожен може стати блогером і заробляти гроші, проте із-за великої конкуренції початківцям просто не дають розвиватися, їх відео не набирають переглядів. У таких випадках, щоб допомогти відео в просуванні, накручують перегляди. Про те, як це зробити, якими програмами користуватись, розповімо в цій статті!

Способи і програми для накрутки переглядів на Youtube

Програми і скрипти

Програм для накрутки переглядів на YouTube існує безліч, але не всім варто довіряти. Справа в тому, що кожен день пишуться нові програми і скрипти, призначені для цієї мети, але не кожен з них працює, враховуючи обмеження YouTube. Взагалі, будь-які програми для накрутки переглядів на YouTube працюють на системі взаємного обміну. Тобто ви переглядаєте чужі відео, натомість переглядають ваше. Це може бути в ручному або автоматичному режимі. Однією з програм, які надають таку можливість, є "ВТопе".


Способи і програми для накрутки переглядів на Youtube

"ВТопе"

Це задоволена стара, але дуже потужна і надійна програма не тільки для безкоштовної накрутки переглядів на YouTube, але і лайків, коментарів і багато чого іншого. Взагалі, "ВТопе" працює не тільки з "Ютуб", але і з іншими соціальними мережами. Наприклад: "ВКонтакте", "Твіттер", "Однокласники", "Телеграм". Працює ця програма вже 5 років і жодного разу не підводила! У програмі існує своя валюта, поінти, за які ви можете замовити накрутку переглядів. Отримати ці поінти можна, додавши свої акаунти соціальних мереж в програму, і в автоматичному режимі будуть виконуватися завдання і нараховуватися поінти. При необхідності, можна купити цю валюту в офіційному магазині. До речі, у цієї програми є і онлайн-версія. Якщо ви боїтеся завантажити програму, то можете перейти на офіційний сайт і накручувати все необхідне в режимі онлайн! "ВТопе" можна назвати однією з кращих серед програм і скриптів для накрутки переглядів на YouTube.


Способи і програми для накрутки переглядів на Youtube

SeoSprint

"СеоСпринт" всім відомий в якості сайту для заробітку грошей, де платять дуже мало, а вимагають багато. Проте люди там продовжують працювати. А що, якщо подивитися на цей сайт з іншого боку? Наприклад, там не в якості виконавця, а в якості замовника! Це, звичайно, не безкоштовно накрутка переглядів на YouTube, доведеться платити, але зате перегляди будуть набагато якісніше. Більш того, в завданні адже ще можна вказати умову, щоб виконавець підписався і залишив коментар. Розглянемо приклад. Мінімальна ціна завдання на "Сеоспринт" - 25 копійок. З урахуванням комісії це досягне 30 копійок. Робите два відео з тривалістю не більше хвилини, щоб людині недовго було дивитися. У завданні вказуєте, щоб виконавець переглянув ці відео, залишив коментар і підписався на канал. Таким чином, за 30 копійок ви отримуєте справжню активність на вашому каналі. Звичайно, можна ще вказати, щоб виконавець натиснув по рекламі на відео і, в принципі, ви будете йти в хороший плюс, але за таке партнерська програма вам може дати бан, тому якщо і робити таке, то дуже обережно. Найголовніше відмінність цього сайту від інших програм для накрутки переглядів на YouTube — якість переглядів. На "СеоСпринте" ваші відео будуть дивитися справжні люди, тому проблем з YouTube не виникне.
Способи і програми для накрутки переглядів на Youtube

Онлайн-сервіси

Якщо програми для накрутки переглядів на YouTube працюють довго, а вони в більшості випадків працюють довго, адже все будується на взаємному обміні, а в "СеоСпринте" виходить дорого, на допомогу приходять онлайн-сервіси. Виходить там дешевше, швидше, але не зовсім якісно. Та й до того ж потрібно ще знайти дійсно надійні сервіси, щоб не виникло ніяких проблем. Ціна за накрутку становить від 10 до 50 рублів за 1000 переглядів. Швидкість накрутки дуже швидка. Одним із сервісів для накрутки переглядів є BIGSMM. Багато способів оплати, хороша технічна підтримка, зручний особистий кабінет. Швидкість накрутки - до 100 тисяч переглядів в день! Але варто врахувати, що в більшості випадків YouTube списує такі перегляди, а може і зовсім заблокувати канал.

Ризики

Як би те ні було, але накрутка переглядів в YouTube не є легальною, і отримати блокування каналу легко. Тому, якщо і використовувати різного роду програми для накрутки переглядів на YouTube, то в маленьких кількостях і лише на самому початку життя вашого каналу. В ідеалі краще взагалі нічим не займатися, якщо у вас дійсно хороший контент. Можливо, і вийде дорожче, але покупка реклами дасть найкращий ефект, адже 100 переглядів живих людей замінює тисячі переглядів мертвих. Ну, а якщо ви все ж вирішите скористатися накруткою переглядів, то вибирайте "СеоСпринт", адже там хоч і за гроші, але дивляться живі люди.
Способи і програми для накрутки переглядів на Youtube
У цій статті були розглянуті сервіси і програми для накрутки переглядів на YouTube. Пам'ятайте, що користуватися цими способами потрібно лише в тих випадках, коли це дуже необхідно. Не варто ризикувати, просувайте канал лише "білими" способами!

Популярі новини
Загрузка...