Як включити WiFi на ноутбуці Lenovo і налаштувати роздачу?

1338 0 Новини високих технологій

Після покупки нового ноутбука або перевстановлення операційної системи, багато користувачів стикаються з серйозною проблемою – ноутбук не знаходить бездротове підключення до інтернету. Причин подібної несправності кілька. Але панікувати не варто, в більшості випадків проблема вирішується за п'ять-десять хвилин. Відсутність підключення може бути викликано:

 • Збоєм в роботі драйверів.
 • Деактивованим вайфай-адаптером.
 • Пошук і установка драйверів

  Перший відповідь фахівців на питання про те, чому ноутбук не підключається до бездротової мережі: невстановлені або некоректно працюючі драйвери. Вирішується проблема їх простий перевстановлення.


  Як включити WiFi на ноутбуці Lenovo і налаштувати роздачу?
  Для того, щоб знайти подібні драйвера, необхідно перейти на офіційний сайт «Леново», а потім у вкладці «Підтримка та гарантія» клікнути за пунктом «Драйвери». Потім в рядку пошуку необхідно ввести модель ноутбука. Користувачеві запропонують ввести унікальний номер продукту, а потім із запропонованого списку буде необхідно завантажити драйвер для вайфай-адаптера. Після завершення завантаження його потрібно встановити і перезавантажити операційну систему.

  Як включити WiFi на ноутбуках Lenovo

  Після того як були встановлені драйвера для підключення до бездротової мережі, необхідно перезавантажити ноутбук, щоб нові налаштування вступили в силу. Найчастіше після перезавантаження не виникає проблем з тим, як включити WiFi на ноутбуках Lenovo. Система сама активує пошук доступних мереж. Але в тих випадках, коли адаптер не включається автоматично, користувачеві самому доведеться розібратися, як включити WiFi на ноутбуці Lenovo вручну. Активувати адаптер можна кількома способами.
  Як включити WiFi на ноутбуці Lenovo і налаштувати роздачу?
  Перший і найпростіший спосіб - це включення за допомогою гарячих клавіш. Сполучення клавіш можуть змінюватись в залежності від моделі ноутбука, але в більшості випадків можна використовувати клавіші Fn+F5.


  Питання про те, як включити WiFi на ноутбуці Lenovo, виникає і в тих випадках, коли користувач не знає комбінації клавіш для активації адаптера. Для вирішення проблеми потрібно уважно ознайомитися зі значками, зображеними на клавіші F1-12. Адаптер включить та кнопка, де буде зображена антена. Другий спосіб, який допомагає вирішити проблему і відповідає на питання про те, як включити WiFi на ноутбуці Lenovo g50 і на інших моделях, трохи складніше. Користувачу потрібно відкрити вкладку «Параметри», перейти в «Пристрою» і клацнути по рядку «Диспетчер пристроїв». Наступний крок – пошук вайфай-адаптера, який знаходиться у групі «Мережеві адаптери». Коли пристрій знайдено, необхідно відкрити налаштування і вибрати пункт «Задіяти».
  Як включити WiFi на ноутбуці Lenovo і налаштувати роздачу?
  Існує ще один спосіб. Як включити WiFi на ноутбуці Lenovo v580c і на інших моделях? Потрібно знайти спеціальний перемикач, який знаходиться на корпусі гаджета. Користувачеві необхідно уважно оглянути бічні поверхні ноутбука і знайти перемикач, який активує адаптер.

  Підключення до бездротової мережі

  Коли драйвер встановлений, а адаптер активований користувач зможе, нарешті, підключитися до інтернету. Для цього потрібно клацнути по значку WiFi на панелі задач та вибрати домашню мережу. Далі буде необхідно ввести пароль підключення і підтвердити, що це захищена мережа, яка не представляє небезпеки для ноутбука і даних власника.
  Кожен раз подібним чином підключатися до Мережі немає необхідності. Досить встановити галочку у пропозиції «Підключатися автоматично», і система сама виконає всі налаштування.

  Налаштування точки доступу на ноутбуці

  На жаль, розробники операційної системи Віндовс» в останніх версіях ОС прибрали можливість створювати точки доступу за допомогою вбудованих утиліт. Для того щоб роздавати інтернет за допомогою ноутбука, користувачеві доведеться або придбати спеціальний вайфай-роздавач, або використовувати сторонні програми.

  Популярі новини
  Загрузка...