Як полагодити речі в Майнкрафт: спосіб командою і на ковадлі

274 0 Новини високих технологій

У грі "Майнкрафт" предмети, що оточують гравця, руйнуються. Однак вони підлягають відновленню. Тому гравців цікавить, як полагодити речі в "Майнкрафте". Зробити це можна двома шляхами: з допомогою команди і на ковадлі. Крім цих методів лагодження, тут є сторонні чит-програми, проте розробник не рекомендує їх використовувати.

Ремонт речей на приватних серверах

Як полагодити речі в Майнкрафт: спосіб командою і на ковадлі
Рано чи пізно гравець стикається з проблемою ремонту свого спорядження і зброї. Особливо важливо ремонтувати, якщо предмети зроблені з алмазів або золота. Як полагодити речі в "Майнкрафте" на приватному сервері:
 • зробити скриня;
 • додати зверху нього табличку з написом сервера, перед цим потрібно дізнатися у адміністраторів, що потрібно писати на ній для ремонту;
 • покласти зламану річ у скриню;
 • ударяти по таблиці, поки предмет не починится.
 • За такий спосіб відновлення предмета знімається ігрова валюта. Найчастіше це золото або досвід. Речі можна лагодити не до кінця, якщо не вистачає ресурсів для цього.


  Як полагодити речі в "Майнкрафте" на ковадлі

  Як полагодити речі в Майнкрафт: спосіб командою і на ковадлі
  З виходом версії гри 1.4 у гравців є доступ до такої функції. Завдяки ковадлі гравці тепер знають, як полагодити речі в "Майнкрафте", не втрачаючи зачарования зброї і броні. На ній можна навіть посилити властивості предметів або перейменувати. Зробити це можна, використовуючи досвід головного героя. Його отримують за вбивство монстрів, видобуток матеріалів в шахті, землеробство і так далі. З виходом останнього патча гри вартість стала вище: 1-15 очок рівня за один предмет. На плату впливає матеріал і зачарование предмета. Якщо вони рідкісні, то вартість буде вище. З кожної лагодженням необхідно буде платити в 2 рази більше. Перший раз людина заплатить 3 рівня, другий 6 рівнів, а третій вже 12 рівнів. Тому гравець не зможе відновлювати свій предмет декілька разів, адже витрачати стільки досвіду - нераціонально.


  Найголовніше - це користуватися функцією обдумано і просто не використовувати важливі і рідкісні предмети. Адже лагодження через ковадло - справа витратна. Тому необхідно підходити до цього з розумом.

  Ремонт з допомогою команди

  В плагіні Essentials для гри є така функція. Однак не всі гравці знають, як полагодити речі в "Майнкрафте" командою. Розробники прислухалися до проблеми і додали гравцям рішення. Команди, які здатні полагодити предмети:
 • /repair all - ця комбінація відновлює всі речі, що є у гравця.
 • /repair hand - лагодження предметів, що знаходяться в руці персонажа.
 • Щоб почати користуватися цими функціями, потрібно отримати права. Для цього необхідно ввести команду essentials.repair.*. Гравець повинен пам'ятати, що всі зачарование з предметів пропаде, якщо він полагодить зброю таким методом.

  Класична лагодження на верстаку

  Як полагодити речі в Майнкрафт: спосіб командою і на ковадлі
  З першого релізу гри є метод, який ефективний і донині. Ним користуються люди, які навіть не знають, як полагодити речі в "Майнкрафте" іншими способами. Для цього потрібно:
 • 2 пошкоджених предмета з однаковим рівнем міцності;
 • помістити їх в верстак;
 • вийде один предмет з великим запасом міцності.
 • Якщо скористатися таким методом, людина отримає знаряддя, яке прослужить на 50 % довше, ніж нова річ. Проте таким способом пропадає зачарование, тому його потрібно знімати.

  Популярі новини
  Загрузка...