Вихованці "Ввв": бойові, рідкісні, варти. World of Warcraft: Mists of Pandaria: де взяти вихованця

192 0 Новини високих технологій

Вихованці з "Ввв" — це особлива категорія НПР-персонажів, які виконують роль супутників для гравця. Це можуть бути найрізноманітніші створення: тварини, механізми або елементалі. Кожен гравець може дозволити собі завести особистого супутника, який буде всюди слідувати за своїм господарем. Спочатку супутники були пасивними персонажами, які ніколи не брали участі в боях і не могли бути атаковані іншими агресивними НПС. Єдиними винятками на той момент (момент появи першого вихованців у грі) можна назвати Віллі-соню і заводних ракетоботов — вони могли проявляти невелику агресію по відношенню до інших істот або один до одного.

Звичайні супутники

Під категорію звичайних супутників потрапляють малі вихованці, які зовсім не приймають участі в боях. У попередніх оновленнях їх можна було закликати через активацію відповідного предмета (правий клік мишки). Зараз же предметом можна користуватися лише раз, після чого він пропадає, а на панелі героя з'являється нова закладка з іконкою супутника.


Вихованці "Ввв": бойові, рідкісні, варти. World of Warcraft: Mists of Pandaria: де взяти вихованця
Де взяти вихованця до "Ввв"? Отримати звичайного супутника можна наступними способами:
 • у вигляді подарунка за проходження завдань, які даються власникам колекційної версії WoW і інших проектів Blizzard (набагато рідше);
 • звернутися до відповідних торговцям;
 • використовувати навичка "Інженерія" (працює тільки на механічних супутниках);
 • зібрати з трупів вбитих чудовиськ (один з найрідкісніших способів);
 • пройти кілька спеціальних місій (зазвичай досить дивних);
 • стати учасником ігрових івентів.
 • Також в категорію звичайних супутників можна віднести і верхових тварин. Для своїх господарів ці істоти є чудовими засобами пересування.

  Варти

  За допомогою деяких предметів можна закликати особливих тварин-вартових, які завжди готові надати підтримку в битві. Знаходяться вони з гравцем до тих пір, поки не загинуть самі або поки не закінчиться час їх виклику.


  Вихованці "Ввв": бойові, рідкісні, варти. World of Warcraft: Mists of Pandaria: де взяти вихованця
  Деякі варти призиваються багаторазовими тринкетами, чий ефект відновлюється з часом. Також виклик можна зробити через спеціальні предмети, що вміщуються в ліву руку (наприклад, гримуары), або певний вид зброї. Вартою отримують кількома способами:
 • у вигляді подарунка, коли гравець виконав спеціальну ланцюжок завдань;
 • у вигляді подарунка, коли гравець отримав певну репутацію;
 • через навички "Інженерія" та "Ювелірна справа";
 • добути на певних локаціях.
 • Після призову варти встають на захист свого господаря, нападаючи як на активних противників, так і пасивних. Нерідко вони накидаються на ще не займану мета, до бою з якою команда ще не готова. Тому важливо контролювати процес призову варта і вдаватися до його допомогою тільки тоді, коли це дійсно необхідно.

  Рідкісні супутники

  На пошуки даної категорії істот може піти багато часу і сил, що вже говорить про рівень майстерності, який доведеться демонструвати в процесі затримання і приручення. Завдяки своїй рідкості такі вихованці дуже цінуються на аукціонах і продаються за немаленькі гроші. Докладніше про них ми погоримо в одній з наступних глав.
  Вихованці "Ввв": бойові, рідкісні, варти. World of Warcraft: Mists of Pandaria: де взяти вихованця

  Вихованці та міні-бої

  Чергове доповнення для World of Warcraft, Mists of Pandaria, додало в гру можливість проводити між супутниками невеликі битви. Ця новинка геймплея дозволила не тільки організовувати захоплюючі міні-битви, але і домагатися нових досягнень і навичок, проходячи унікальні квести. Спершу всі бажаючі гравці повинні вивчити новий навик, який дозволить навчати бойових вихованців, влаштовувати між ними битви і займатися пошуком нових істот. Якщо герой встиг досягти п'ятого рівня, то його можна відправити до одному зі спеціальних тренерів — там він і почне своє навчання. До речі, здатність дається в обмін на 10 золотих монет, тому не варто приходити на навчання з порожніми руками. За своїм першим бойовим супутником можна звернутися до тих самих тренерів. Після цього беремо перше завдання і йдемо перемагати!

  Перші битви

  Переміщаємо нового вихованця у вікно супутників і - за бажанням - даємо йому нове ім'я. Наш вихованець встиг досягти лише першого рівня, проте його вже можна брати з собою і виставляти проти інших новачків. Бої проводяться як проти петов інших гравців, так і проти диких істот, що мешкають навколо.
  Вихованці "Ввв": бойові, рідкісні, варти. World of Warcraft: Mists of Pandaria: де взяти вихованця
  Для початку варто скористатися здатність "Перебування вихованців", яка допоможе відшукати місце розташування потенційних персонажів на карті. Дикі петы позначаються у вигляді зеленої лапки. Підходимо до них і активуємо невелику іконку, що висить над їх головами — цим дією ми почнемо бій.
  Що стосується інтерфейсу боїв в World of Warcraft: Mists of Pandaria, то він досить простий і легкий в освоєнні. У верхній частині екрану будуть розташовуватися показники хп (нашого і суперника), а внизу — список активуються умінь і значки головного інтерфейсу. В чаті також з'явиться додаткова вкладка, що позначає лог битви з усіма необхідними деталями. По завершенні бою наш супутник отримає досвід у вигляді окулярів, які впливають на підвищення рівня і, відповідно, вивчення нових здібностей. Якщо вихованець встиг постраждати і втратити значну частину хп, його доведеться лікувати, якщо ж він загинув — доведеться воскрешати.

  Як приручати тварин "Ввв"?

  Коли рівень будь-якого з наших супутників досягне 3 ми отримаємо доступ до нової здатності під назвою "Пастка". Поговоримо зі спеціальним наставником, який займається видачею приручающих квестів, і беремо для себе перше завдання.
  Вихованці "Ввв": бойові, рідкісні, варти. World of Warcraft: Mists of Pandaria: де взяти вихованця
  З усіма потенційними вихованцями потрібно боротися. "Пастка" — це п'ята здатність в битві, і скористатися нею можна тільки після того, як рівень мети опуститься до 35%. Відразу відзначимо, що ніхто не застрахований від промахів, тому не варто переживати, якщо спроба виявилася невдалою. У такому випадку успіх наступного використання "Пастки" підвищиться на цілих 20%. Після того як мета буде приручена, бій перейде в статус "завершено", а на екрані з'явиться привітання та інформація про рідкісність нового вихованця.

  Рідкість — важливий фактор чи ні?

  Всі спіймані супутники володіють різною мірою рідкістю. Зазвичай інформація зі всіма характеристиками та описами з'являється відразу ж після затримання, тому про статус нового супутника гравець дізнається прямо на місці. Порівняно із звичайними, рідкісні вихованці з "Ввв" наділені більш високими статтею, чий приріст до того ж проходить набагато швидше звичайного. Так, істота з низьким статусом має споконвічну силу, що дорівнює 8 і на двадцять п'ятому рівні його стат досягне позначки в 218. У той же час рідкісна істота, чия початкова сила дорівнює 12 по досягненні двадцять п'ятого рівня підвищить свій стат до 301. З цього можна зробити висновок, що для тренувань і подальших битв підійде саме рідкісний тип — на сьогоднішній день це кращі вихованці в "Ввв".

  Статті

  Настав час ще раз заглянути в інтерфейс, щоб розібратися з бойовими якостями наших супутників.
  Вихованці "Ввв": бойові, рідкісні, варти. World of Warcraft: Mists of Pandaria: де взяти вихованця
 • Хп (або рівень здоров'я) — мабуть, самий важливий стат, який не потребує представлення. Нульове хп означає не тільки моментальний програш, але і блокування подальших битв. Повернутися в новий бій вихованець зможе тільки після відродження і подальшого лікування.
 • Сила — завдяки цьому показнику збільшується ефект від базового шкоди. Деякі здібності можуть впливати на даний стат як в позитивному, так і в негативному ключі.
 • Швидкість — допомагає визначити першого атакуючого. До речі, під час "приручення" саме супутники з високою швидкістю виявляють себе найкраще.
 • Тип або вид — якісь види показують себе краще в бою, а якісь- в захисті, тому всіх вихованців у грі можна поділити на тих, хто атакує, і тих, хто обороняється.
 • Кілька корисних порад

  Прокачувати вихованців не так вже й складно: просто перемагаємо диких істот і супутників інших тренерів і отримуємо нагороду очки досвіду. Чим далі персонаж просувається по рівню, тим сильніше він стає. Рано чи пізно настане момент, коли перемоги над більш слабкими супротивниками більше не будуть приносити досвіду. Щоб завжди знаходити гідних суперників, доведеться часто подорожувати по ігрових зон. Під час битви можна користуватися тільки трьома здібностями свого вихованця з доступних шести (всі здібності вивчаються до 20 рівня). Радимо складати команду з тих істот, чиї вміння найбільш ефективно доповнюють один одного.
  Вихованці "Ввв": бойові, рідкісні, варти. World of Warcraft: Mists of Pandaria: де взяти вихованця
  Велика частина бойових вихованців з WoW може бути продана іншим гравцям, навіть після того, як вони досягли максимального рівня прокачки. При цьому не має значення, чи вони куплені у вендорів, або отримані через звичайний дроп. Продавати можна тільки тих істот, які були приручені в ході битви — вони можуть бути відпущені на волю.

  Популярі новини
  Загрузка...