Як приручити вихованця в WoW: поради та інструкція

241 0 Новини високих технологій

World of Warcraft - віртуальний світ, який пропонує користувачам великі можливості, починаючи від подорожі, закінчуючи можливістю отримувати вихованців. Правда далеко не всі користувачі можуть відразу розібратися з цією можливістю, тому ми вирішили поділитися з вами усією необхідною інформацією про те, як приручити вихованця в WoW.

Як приручити вихованця в WoW: поради та інструкція

Вихованці в WoW

Але перш, ніж зрозуміти, як приручити вихованця в WoW, слід спочатку розібрати самих петов. Ці створіння були спочатку доступні користувачам в якості бойових товаришів або декоративних прикрас. Бойові приручалися в основному за рахунок монстрів, розкиданих по світу, а декоративні - це спеціальні варіанти, яких необхідно купувати за реальні гроші або на ігровому ринку. Хотілося б відзначити ще й те, що перша різновид активно бере участь в бою, а друга просто може перевозити вашого персонажа або служити прикрасою.


Ми не будемо торкатися питань щодо прикрас, а відразу розберемося з тим, як приручити бойового вихованця в WoW. Для початку зазначимо основні їх різновиди:
 • Люті створення - завдають великої шкоди, але мають слабкий показник захисту.
 • З високим показником завзятості - великі тварини з можливістю блокувати велику кількість пошкоджень.
 • З підвищеною хитрістю - універсальні, які мають усереднений показник основних характеристик.
 • Тому перш, ніж ви будете приручати тварин, зверніть увагу на ці показники, щоб отримати того товариша, який вам знадобиться в пригоди і битвах.
  Як приручити вихованця в WoW: поради та інструкція

  Процес підпорядкування

  Тепер безпосередньо розберемося з тим, як приручити вихованця в WoW. Для цього вам може знадобитися наступна інструкція:
 • Спочатку треба прокачати персонажа до 10 рівня.
 • Після цього можна буде взяти ланцюжок завдань вчителя-фахівця даного напрямку.
 • Після того, як ви виконаєте ряд завдань, вам стане доступне спеціальне заклинання, яке дозволить приручати тварин.
 • Тепер ви можете відправитися на пошуки бойового товариша. Спочатку рекомендуємо запастися їжею, якою живиться ваш планований вихованець, інакше у нього швидко впаде настрій і він тут же вас покине. Та варто враховувати, що рівень пета не повинен бути вище рівня вашого персонажа.
 • Як тільки всі підготування будуть готові, залишиться відшукати звіра, скористатися заклинанням і відразу його відгодувати.
 • Ось, власне, і все, що потрібно знати про те, як приручити вихованця в WoW за мисливця. Так, зверніть увагу, що тільки клас мисливців може користуватися цією привілеєм, але не поспішайте засмучуватися, так як декоративні доступні абсолютно всім.


  Як приручити вихованця в WoW: поради та інструкція

  Є відмінності у вихованців?

  Як тільки ви розберетеся з процесом приручення, слід задуматися про те, хто саме вам потрібен в якості бойового товариша. Раніше ми вже відзначали відмінності по класу, але не варто забувати про індивідуальні характеристики кожного вихованця, а також їх здібності. Подробиці про характеристики можна дізнатися у вчителів або ж особисто відправитися в пригоду, досліджуючи кожен варіант і підбираючи того, хто вам потрібен. Пам'ятайте про цю особливість і намагайтеся вибирати вихованців строго під ваші потреби. Пет - це окремий персонаж, у якого є інвентар, древо прокачування і інші цікаві особливості. В процесі пригоди вам належить уважно вивчати вихованців і розвивати їх, попутно підвищуючи боєздатність і вивчаючи певні навички. Радимо підходити до цього моменту максимально уважно, щоб розвинути доброго бойового товариша. У разі бездумної прокачування, вихованець просто не зможе розкрити особистого потенціалу.
  Як приручити вихованця в WoW: поради та інструкція

  Годування вихованця

  Тепер ви знаєте, як приручити вихованця в WoW 335 і інших версіях гри. Так, наша інструкція носить загальний характер, тому підходить під будь-яку збірку гри. Але не варто розслаблятися, так як тепер ми постараємося розібратися з питаннями щодо годування. Це цілком нормальний і обов'язковий процес поліпшення відносин з вихованцем, який є основою послуху. У разі, якщо ви не будете займатися подібним, пет втратить вірність і залишить вашу компанію. Стежити за рівнем довіри можна за допомогою спеціальної іконки під портретом вихованця. Якщо вона зеленого кольору, то все добре, якщо вона червона, значить він роздратований і може втекти від вас. Щоб уникнути цієї неприємної ситуації, досить його годувати різними смаколиками. Кожен вихованець живиться певною їжею, тому варто уважно закуповувати провізію для нього. Що стосується місць продажу їжі, то зазвичай магазинчики знаходяться в тому ж місті, де є вчителі. Незважаючи на те, що ви знаєте, як приручити вихованця в WoW, це не звільняє вас від відповідальності та додаткових дій з ним. Будьте уважні і намагайтеся ефективно використовувати ці знання.

  Основні поради

  Ось, власне, і вся інформація, яка дозволить розібратися з тим, як приручити вихованця в WoW. Додамо ще кілька порад, які забезпечать вам приємний ігровий процес:
 • При будь-якому зручному випадку розвивайте товариша і намагайтеся орієнтуватися на один напрямок: багато здоров'я або висока атака.
 • У світі World of Warcraft є поліпшені припаси для петов, але роздобути їх складно. Завдяки їм можна на час покращувати здібності товариша.
 • Ніколи не використовуйте вихованця в якості "гарматного м'яса", це дуже впливає на його вірність, а в разі смерті вона відразу падає до нуля.
 • Сподіваємося, що наша інформація та поради стануть у пригоді і ви досягнете успіху. Світ гри дуже великий і припускає, що ви постійно будете відкривати щось нове. Аналогічне визначення стосується і тварин, не бійтеся експериментувати і намагайтеся приручати тільки могутніх створінь. Приємної гри!

  Популярі новини
  Загрузка...