Новини високих технологій
» » Що таке плагін Shockwave Flash? Як включити його і усунути неполадки в роботі?

Що таке плагін Shockwave Flash? Як включити його і усунути неполадки в роботі?

3-06-2018, 23:05
667
Час від часу деякі користувачі замислюються, що таке плагін Shockwave Flash. Розібратися в цій темі має кожен. Справа все в тому, що браузери часто не можуть обробляти ту чи іншу інформацію без спеціального набору модулів. Їх називають плагінами. Відсутність оних робить роботу інтернет-браузера неможливою. І тому доводиться розбиратися, для яких цілей потрібно те чи інше додаток.

Опис

Що таке плагін Shockwave Flash? Назва цього модуля рано чи пізно почує кожен користувач ПК. Особливо той, хто часто працює в інтернеті. Shockwave Flash - пакет модулів, необхідних для нормального функціонування flash-анімації. Використовується для коректного відображення графічних файлів і міді в інтернет-браузері. Поки на комп'ютері немає "Флеша", користувач не зможе насолодитися переглядом фільму, прослуховуванням музики або розглядом картинок в інтернеті. Тому плагін відіграє важливу роль для будь-якого інтернет-браузера.


Як встановити: покрокові вказівки

Ми з'ясували, що таке плагін Shockwave Flash. Тепер варто зрозуміти, як його встановити. На даний момент "Флеш" вбудований в деякі інтернет-оглядачі за замовчуванням. До наприклад, в "Хром" і "Яндекс". Досить провести ініціалізацію відповідних браузерів, щоб почати роботу з досліджуваним додатком. При бажанні юзер здатний провести оновлення утиліти вручну. В ідеалі Shockwave Flash встановлюється користувачами окремо від браузерів. Для цього необхідно: Здійснити підключення ПК до Мережі. Запустити браузер і відшукати головну сторінку "Адоб Флеш". Зайти на неї. Виставити параметри завантаження і установки ПО. На головному екрані можна відзначити галочками додаткові програми від "Адоб", які будуть ініціалізується разом з "Флешем". Клацнути по великою жовтою кнопці. На ній буде напис "Завантажити". Почекати деякий час. Почнеться завантаження плагіна. Запустити інсталятор Shockwave Flash. Закрити всі браузери, а потім дотримуйтесь інструкцій на екрані. Всього за декілька хвилин користувач зможе провести установку графічного модуля для інтернет-оглядача. Це не так вже й важко. Оновлення відповідного ПЗ здійснюється аналогічним чином.


Важливо: якщо не закрити браузери перед ініціалізацією Shockwave Flash, на екрані з'явиться повідомлення про помилку. Рекомендується перед установкою ПО відключити антивірусний захист ПК.

Швидке включення

Що таке "Адоб Флеш", ми з'ясували. А як тепер активувати відповідний плагін? Існують різні варіанти розвитку подій. Перший з них - це використання вікна, в якому необхідно відтворити "Флеш"-файли. Плагін Shockwave Flash активується таким чином: Здійснити запуск інтернет-браузера. Необхідно дочекатися його повного завантаження, не варто поспішати. Зайти на веб-сайт, де необхідне використання плагіна Shockwave Flash. Клацнути в плеєрі за гіперпосиланням "Включити". Після виконаних дій програвач оновиться. Користувач побачить у ньому картинку. "Флеш" активовано! Важливо: цей прийом працює у всіх браузерах, тому його можна вважати універсальним.

Активація через налаштування

Тепер відповідь на питання про те, що таке плагін Shockwave Flash, більше не змусить користувачів замислюватися. Залишилося з'ясувати, як можна включити відповідну службу.
Досить поширена активація "Флеша" через налаштування інтернет-браузера. Тут можна відразу включити функцію автоматичного використання плагіна Shockwave Flash на сторінках, де це необхідно. Інструкція щодо втілення задуму в життя представлена таким чином: Зайти в головні налаштування браузера і відкрити меню "Додатки". В деяких браузерах доведеться заглянути в розділ "Доповнення" або "Додаткові параметри". Відшукати в меню "Адоб Флеш". Клацнути по посиланню в нижній частині відповідного блоку з написом "Включити" (Enable). Перезапустити браузер. Плагін Shockwave Flash активований. Нічого скрутного в цьому немає.

Автовключення

Як ми вже говорили, користувачі можуть без особливих проблем включити опцію автоматичного використання "Флеша" на сторінках різних сайтів. Як це зробити? Буде потрібно: Зайти в "Плагіни" в обраному інтернет-браузері. Знайти плагін Shockwave Flash. Поставити галочку/виставити значення "Запускати завжди". Цього достатньо. Після збереження змін "Флеш Плеєр" почне автоматично включатися.

З адресного рядка

Shockwave Flash в "Опері" і інших браузерів може бути включений з урахуванням використання адресного рядка. Цей прийом дозволяє швидко перейти в розділ "Плагіни" вибраного додатка.
У випадку з "Оперою" в рядку адреси браузера потрібно написати - opera://plugins, "Мозілі" - аbout://addons, "Хромі" - chrome://components, а в "Яндексі" - yandex://plugins. Як тільки користувач надрукує відповідну команду, потрібно натиснути на Enter. Для включення Shockwave Flash можна скористатися одним з раніше вивчених посібників. Важливо: якщо "Флеш" не працює, рекомендується вимкнути апаратне прискорення в браузері.
Цікаво по темі
Shockwave Flash не відповідає - що робити? Поради та рекомендації
Shockwave Flash не відповідає - що робити? Поради та рекомендації
Shockwave Flash - важливий плагін для браузера. Іноді користувачі стикаються з тим, що дане ЗА починає виходити з ладу і не відповідати. Що робити в
Adobe Shockwave Player – що це? Опис і установка додатка
Adobe Shockwave Player – що це? Опис і установка додатка
Adobe Shockwave Player – що це? Про даному додатку чули багато, але далеко не кожен знає, що собою являє це програмне забезпечення. Насправді все не
Стався крах плагіна Adobe Flash - що робити? Поради та рекомендації
Стався крах плагіна Adobe Flash - що робити? Поради та рекомендації
Adobe Flash - плагін, який необхідний для нормальної роботи браузера з графічними файлами. Що робити, якщо раптово стався його крах? Чи можна
Докладно про те, як включити "Флеш Плеєр" в "Яндекс. Браузері"
Докладно про те, як включити "Флеш Плеєр" в "Яндекс. Браузері"
У наведеній нижче статті піде мова про те, як включити «Флеш Плеєр» в «Яндекс. Браузері», щоб завжди можна було подивитися будь-яку відеозапис без
Як включити Flash Player в "Яндекс.Браузері": поради, рекомендації, інструкції
Як включити Flash Player в "Яндекс.Браузері": поради, рекомендації, інструкції
Flash Player - модуль, який грає важливу роль для сучасних браузерів. У даній статті буде розказано про те, як його встановити, включити і оновити в
Як запустити Adobe Flash Player: поради та рекомендації
Як запустити Adobe Flash Player: поради та рекомендації
Adobe Flash Player - плагін, необхідний для роботи браузерів. У даній статті буде розказано про те, як його запустити.