Як включити Flash Player в "Яндекс.Браузері": поради, рекомендації, інструкції

206 0 Новини високих технологій

Деякі користувачі замислюються, як включити Flash Player в "Яндекс.Браузері". Справа все в тому, що без цього модуля нормально працювати в інтернеті не вийде. Про перегляд відео, прослуховуванні музики і вивченні зображень/фото можна забути зовсім. Це цілком нормальне явище. Адже інтернет-оглядачі є недосконалим. Що необхідно пам'ятати про флеш-плеєрі кожному юзеру? Як його включити в Yandex.Browser?

Як включити Flash Player в "Яндекс.Браузері": поради, рекомендації, інструкції

Після установки браузера

Варто звернути увагу на те, що за замовчуванням в "Яндекс" вже вмонтований флеш-плеєр. Тобто ніяких додаткових дій робити не потрібно. Досить провести ініціалізацію програми і здійснити його запуск.


Вже з перших хвилин роботи утиліти Flash Player буде активний. Але можна зробити наступне:
 • Відкрити будь-яке відео в браузері.
 • Натиснути на кнопку "Включити Flash Player".
 • Готово! Відтепер вбудований модуль буде працювати в повній мірі. Цей прийом використовується не дуже часто, але він має місце.

  Звичайне включення

  Як включити Flash Player в "Яндекс.Браузері"? Зробити це можна іншими способами. Наприклад, через налаштування інтернет-браузера. Такий прийом використовується в разі, якщо модуль дає збій. Включення Flash Player "Яндекс.Браузері" проводиться так:
 • Відкрити інтернет-браузер.
 • В адресному рядку написати browser://plugins/.
 • Натиснути на "Enter" на клавіатурі.
 • Відшукати блок флеш-плеєра.
 • Натиснути на гіперпосилання "Включити". Якщо плагін вже активний, то у відповідному розділі з'явиться кнопка "Вимкнути".
 • Подібним чином проводиться активація згаданої утиліти. В інших браузерах включення модуля проводиться аналогічним чином. Якщо людина не знайшов відповідний блок, значить, FlashPlayer відсутній на ПК. Його потрібно встановити. Навіть з Yandex.Browser спостерігаються подібні неполадки.
  Як включити Flash Player в "Яндекс.Браузері": поради, рекомендації, інструкції  Установка

  Як включити Flash Player в "Яндекс.Браузері"? Якщо з яких-небудь причин вбудований модуль пішов або не працює, доведеться встановити його ззовні. Це нормальне явище. Ініціалізація флеш-плеєра відбувається так:
 • Відкрити сторінку FlashPlayer.
 • Завантажити версію модуля для бажаної ОС.
 • Натиснути на кнопку "Встановити зараз".
 • Вибрати додатковий софт для установки. Можна відмовитися від усіх зайвих програм.
 • Дотримуючись вказівок на екрані, запустити завантажений файл і завершити операцію.
 • Аналогічним чином проводиться оновлення FlashPlayer. Браузер під час установки програми повинен бути закритий. Замислюватися над тим, як включити Flash Player в "Яндекс.Браузері" не доведеться - всі зміни вступають в силу автоматично. Але якщо цього не сталося, то активувати модуль можна вже відомим нам способом.

  Про оновлення

  Іноді досліджувані додаток не працює із-за того, що вона застаріває. Це нормальне явище. Для вирішення проблеми доведеться провести оновлення флеш-плеєра. Що для цього необхідно?
  Як включити Flash Player в "Яндекс.Браузері": поради, рекомендації, інструкції
  Зазвичай замислюватися над цією проблемою не потрібно. Адже FlashPlayer при наявності нових версій говорить про це користувачеві. Залишається тільки підтвердити оновлення або відкласти його. Наступний варіант оновлення - це видалення старої версії програми з подальшою установкою нової версії. Як втілити задум у життя? Для цього доведеться слідувати раніше зазначених інструкцій.

  На планшетах і смартфонах

  А як включити Flash Player в "Яндекс.Браузері" на планшеті або телефоні? Основна проблема полягає в тому, що мобільні пристрої тільки в рідкісних випадках працюють з флеш-плеєром. Але при бажанні можна провести ініціалізацію відповідного доданка.
  Як включити Flash Player в "Яндекс.Браузері" на "Андроїд"? Найкраще завантажити та встановити Adobe Air. Це додаток можна знайти на офіційній сторінці "Адоб". Крім того, при використанні "Яндекс.Браузера" користувачі можуть пошукати FlashPlayer в розділі "Додатки". На мобільних платформах все частіше і частіше флеш-плеєр замінюють HTML5. Деякі кажуть, що зовсім скоро з подібним модулем будуть працювати всі девайси. І комп'ютери в тому числі. Але поки що можна замислюватися, як включити FlashPlayer в "Яндекс.Браузері". Відповідь на це питання більше не викличе утруднень.

  Видалення

  Якщо з якихось причин флеш-плеєр не працює, можна провести його відключення. Особливо ця проблема актуальна для "Яндекса", в якому при установці окремого модуля відбувається конфлікт з вбудованим пакетом софту.
  Як включити Flash Player в "Яндекс.Браузері": поради, рекомендації, інструкції
  Для відключення FlashPlayer потрібно:
 • Відкрити браузер.
 • Перейти в browser://plugins/.
 • Знайти флеш-плеєр.
 • Клікнути на кнопку "Вимкнути". Для видалення пакета потрібно натиснути на зображення сміттєвого відра і підтвердити операцію.
 • На цьому все. Насправді працювати з флеш-плеєром не так вже й важко!

  Популярі новини
  Загрузка...