Сканер CanoScan LiDE 25: комплектація, нюанси установки та характеристики

438 0 Новини високих технологій

В даній статті піде мова про сканер CanoScan LiDE 25. Розглянемо те, з чим він продається, як його налаштовувати і встановлювати, а також якими характеристиками він має.

Сканер CanoScan LiDE 25: комплектація, нюанси установки та характеристики

Комплект поставки

Сканер поставляється разом з коротким керівництвом. Тут описані всі функції і особливості роботи пристрою. Також в комплекті можна знайти компакт-диск, який дозволяє встановити програму для зручного користування сканером. Є кабель інтерфейсу USB і підставка. Вона дає можливість працювати з приладом.


Характеристики

Описуваний сканер є планшетним. Він має спеціальний кольоровий датчик, який дозволяє здійснювати процес зчитування інформації. В якості джерела світла в приладі CanoScan LiDE 25 використовується триколірний світлодіод. Є оптичне дозвіл: 12002400 точок. Якщо говорити про програмному показнику, то він коливається від 25 до 19200 пікселів. Далі необхідно сказати про розрядність сканування. Даний прилад є кольоровим і чорно-білим. Якщо говорити про першому режимі функціоналу, то на вході розрядність 16 біт, на виході - 8 для кожного відтінку. Такий же показник і при монохромному роботі. Швидкість сканування в кольоровому режимі становитиме близько 16 мс на одну лінію, якщо процес здійснюється з якістю 600 пікселів. Якщо йдеться про 1200 то витрачається 32 мс. Якщо відбувається процес в чорно-білому режимі, то ці показники трохи зменшуються. При малому дозвіл сканування займає близько 5 мілісекунд на лінію, при високій якості - до 10 мс. Швидкість попередньої обробки становить 16 сек.


У CanoScan LiDE 25 встановлений USB версії 1.1. Максимальний формат документа - Letter або ж А4. На сканері є три кнопки. Мова йде про "Копіювати", "Сканувати" і "Відправити на електронну пошту". Використовувати пристрій можна при температурі від 5 до 35 °С. Також пристосування буде добре функціонувати при вологості від 10 % до 90 %. Харчування слід подавати через порт USB. Відповідно, тут не встановлений зовнішній блок. Споживана потужність при роботі становить 25 Вт, в режимі простою 14. Якщо говорити про габаритах, вони досягають 25 x 38 x 3 див. Важить пристрій приблизно 25 кг.
Сканер CanoScan LiDE 25: комплектація, нюанси установки та характеристики

Нюанси установки

При роботі зі сканером CanoScan LiDE 25 необхідно звернути увагу на деякі нюанси. Перед тим як приступити до експлуатації, слід встановити програмне забезпечення. Воно є на компакт-диску. Як правило, при вставці в дисковод завантаження розпочнеться автоматично. Якщо ні, то слід запустити її самому. Далі потрібно лише кілька разів клацнути по кнопці "Встановити" в спеціальному вікні. Потім необхідно діяти по підказкам на екрані. Далі з'явиться повідомлення "Завантаження завершено". Можна приступати до роботи. Ще в CanoScan LiDE 25 є така функція, як блокування механізму сканування. Для того щоб її зняти, необхідно перемикач, який є на пристрої, перемістити в протилежну сторону. Слід зауважити: не можна нахиляти сканер більш ніж на 90 градусів. Щоб працювати з технікою, необхідно підключити її до комп'ютера за допомогою USB.

Популярі новини
Загрузка...