Новини високих технологій
» » Як і чим відкрити PKG файл?

Як і чим відкрити PKG файл?

23-02-2018, 11:15
948
Багато хто з нас користуються технікою різного призначення, починаючи від комп'ютерів і закінчуючи мікрохвильовими печами, але що, якщо зараз сказати вам наступне: принципової різниці між ними майже немає, що одне пристрій виконує код, що інше, а тільки відрізняють їх платформи. В мікрохвильовці це всього лише маленький мікроконтролер, а в комп'ютері - це ціла інфраструктура з транзисторів та інших матеріалів-напівпровідників. У даній статті ми докладно розповімо вам, ніж відкрити PKG файл, для чого він створювався і де понині використовується. Стаття рекомендується для початківців користувачів операційної системи Windows.


Для чого створювався формат pkg

Всім відомо, що на ринку комп'ютерних технологій безліч гігантів, які так і намагаються зайняти нішу переваги на ринку, тобто влаштувати монополію, а деякі вже давно стійко тримають свої позиції, вважаючи за краще стабільність і довговічність. Також конкуренція торкнулася і ринок прикладних програм. Всім відомі архіви, що закінчуються на *.rar – це найбільш поширений формат архівів.
Чим корисні архіви? В далекі часи об'єм жорсткого диска іноді не перевищував мегабайта, в той час людям буквально довелося придумати програми, здатні запечатувати файли всередині певних структур даних, а також при цьому запечатування значно повинен бути знижений розмір файлу. В той час створення такої речі вважалося буквально проривом, тому що цей формат файлу *.rar значно знизив вагу виконуваних файлів, а значить з'явилася друга життя у практично пішли в забуття дисків.


У сучасному світі також застосовуються архіви, але по-іншому призначенню. Це зручне сховище дрібних об'єктів, якийсь такий кластер інформації, який можна приєднати і від'єднати. У компанії Apple в якості операційної системи використовується ядро Linux з власним дистрибутивом під назвою X OS. Також вони пішли далі і створили свій власний архів УП. Де використовується подібний архів? Практично на всіх пристроях Apple, де присутні хоча б найменші сліди життєдіяльності операційної системи, а самі файли служать як взаємозамінні модулі. Чим відкрити PKG? На просторах інтернету існує безліч програм. Але в цій статті буде використовуватися програма з ОС Windows.

Чим відкрити файл PKG

Якщо ви недостатньо досвідчений користувач, то підійде і звичайний WinRar. Так, це саме та програма, яка породила настільки відомий формат архівів. Використання досить просте. Інструкція представлена нижче:
Завантажуєте WinRar з офіційного сайту. Встановлюєте на комп'ютері. Відкриваєте контекстне меню файлу PKG і «Відкрити за допомогою». Там потрібно буде вибрати встановлену нами вище програму і відкрити. Якщо ви все ще думаєте над тим, чим відкрити PKG в Windows, то можемо порекомендувати вам наступні програми: P-Cad. 7-zip. Hamster ZIP Archiver.

Які ще формати може відкрити WinRar

Після запитання про те, чому ж відкрити PGK, наступним не менш важливим питанням в голові буде те, в якій же формі зберегти архів далі? На цей випадок у Winrar кілька відповідей:
ACE. ARJ. ISO. JAR. RAR. 7z. TAR. Кожен з форматів чимось хороший по-своєму, тому якщо зацікавилися яким-небудь, то в описі програми обов'язково знайдете всі необхідні відомості.

На закінчення

Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли, чим відкривати PKG-архіви. Дана інформація обов'язково може допомогти системним адміністраторам, а також людям, що намагаються дістати з якогось архіву потрібний файл. Варто також зауважити, що якщо ви хочете передати файл по мережі, розумним рішенням буде його стиснути однієї з представлених програм, адже так буде більш економно витрачатися трафік інтернету, а це значить, що і ваші кошти в якомусь сенсі теж будуть архівуватися на майбутнє!
Цікаво по темі
Розширення файлу pages: чим відкрити?
Розширення файлу pages: чим відкрити?
Pages - це файл, який використовується в пристроях Apple і операційній системі Mac OS. Це широко використовуваний формат документів. У цій статті
Як і чим відкрити файл *.pak? Опис формату файлів *.pak
Як і чим відкрити файл *.pak? Опис формату файлів *.pak
Виникла проблема з відкриттям файлу невідомого формату *.pak? У цій статті розглянемо, як відкрити файл *.pak.