Новини високих технологій
» » Rushbitcoin.com — відгуки про сайт, особливості і можливості

Rushbitcoin.com — відгуки про сайт, особливості і можливості

8-11-2017, 11:48
544
Щодня RushBitcoin.com відвідує більше шести тисяч користувачів, приносячи власникам контенту в середньому тринадцять з половиною тисяч доларів (близько 135 доларів веб-сайт щодня заробляє на контекстній рекламі).

Оцінка експертів

Згідно з даними, оприлюдненими в системі rankW, 773 позитивних відкликання RushBitcoin.com отримав від користувачів соціальної мережі Facebook, про що свідчать їх «лайки». Цікавий факт: вартість сайту RushBitcoin.com за оцінкою вищезгаданого сервісу, дорівнює 4871520 доларів. Якщо вірити результатам перевірки RushBitcoin.com і відгуками про сайті, залишених користувачами YouTube, проекти, подібні до цього, надзвичайно популярні у заокеанських фрілансерів. Онлайн підприємці, які живуть у країнах СНД, тільки починають освоюватися на сайтах, які платять біткоінами.


Особливості заробітку на RushBitcoin.com

Останнім часом в мережі з'являється все більше поштових спонсорів, які використовують в якості внутрішньої валюти біткоін. До їх числа відноситься і http://RushBitcoin.com. Відгуки фрілансерів, які працюють на цьому сайті, свідчать про те, що він дійсно платить. Користувачам всесвітньої Мережі, які шукають додатковий заробіток, веб-сайт RushBitcoin.com пропонує освоїти зовсім новий вид серфінгу, заснованого на видобутку сатоши (складової біткоіна). Сатоши нараховуються та за виконання інших нескладних дій: перегляд відео та «лайки» на YouTube, оформлення підписки на авторські сторінки в Facebook, читання спаму і так далі.


Рекламодавці, які зареєструвались на обговорюваному контенті, отримують можливість купувати візити реальних відвідувачів на сторінки своїх проектів, а також «лайки» і підписників. Стати виконавцем робіт може будь-який власник біткоін-гаманця, незалежно від місця проживання. Щоб почати свою діяльність на проекті, користувачеві необхідно спочатку натиснути на кнопку «Підписатися» (кнопка розташована в верхній частині сайту), а потім заповнити реєстраційний формуляр. В одній з рядків вказати адресу підтвердженої електронної пошти, а в іншій – унікальний пароль. Якщо вірити знайденим в інтернеті відгуками, RushBitcoin.com надає своїм користувачам можливість виводити зароблені кошти один раз у двадцять чотири години. Для того, щоб забрати свій заробіток, фрілансер, зайшовши в особистий аккаунт, вибирає команду «відправити запит» і, якщо загальний баланс на його рахунку дорівнює 15000 сатоши, кошти тут же відправляються на вказаний ним гаманець. Рекламодавцям, перш ніж приступити до просування персональних веб-сайтів, необхідно поповнити свій особистий рахунок на RushBitcoin, скориставшись біткоін-гаманцем. Щоб додати кошти на сайт, замовнику необхідно зайти в «Мій акаунт» і клікнути на кнопку «Додати кошти для реклами». Сума поповнення не повинна бути менше 000030 BTC. Перш ніж потрапити на рахунок RushBitcoin, платіж проходить процедуру підтвердження, складається з чотирьох етапів.

Ніж RushBitcoin.com відрізняється від інших аналогічних проектів

Головна особливість заробітку на цьому сайті, на думку фрілансерів, зареєстрованих на RushBitcoin.com (відгуки цих користувачів знайдені в одному з рекламних відеокліпів на каналі Youtube), в тому, що вікно перегляду серфінгу може бути неактивним. Це дає можливість поєднувати даний вид заробітку з яким-небудь іншим заняттям.
Як це відбувається? Активувавши одну з посилань серфінгу, виконавець може, не затримуючись на наступній вкладці, поєднувати роботу на RushBitcoin з іншою діяльністю і повернутися на рекламовану веб-сторінку після обнулення таймера. Ще одна зручність: таймер, що відраховує час, відведений для серфінгу, розташований у верхній частині сторінки, що містить список рекламованих посилань (там, де зазвичай вказується опис вкладки). Головне і єдина умова, яку повинен виконати виконавець – не згортати браузер не закривати вкладки сайту RushBitcoin.

Про що потрібно знати до реєстрації. Особливості RushBitcoin

Перш ніж приступити до реєстрації на сайті RushBitcoin.com, фриларсеру необхідно заглянути в налаштування свого браузера і дозволити цього сайту показ спливаючих вікон. Якщо в силу якихось причин або в цілях безпеки користувач не готовий на такий крок, він позбудеться однієї з статей доходу – оплачуваної перегляду рекламних сторінок. Серед безлічі проектів, що пропонують користувачам Всесвітньої мережі розбагатіти без вкладень, RushBitcoin.com - новий букс, плачу біткоінами. Ця особливість приваблює сюди не тільки осіб, бажаючих заробити, але і професійних «будівельників» реферальних мереж. Трохи про процедуру реєстрації. Вона відповідає загальноприйнятим традиціям. На адресу електронної пошти, вказаної при першому відвідуванні сайту, приходить лист з посиланням, клікнувши на яку, фрілансер переноситься в особистий кабінет, де все вже налаштовано для роботи. Новачок, вперше відвідав свій аккаунт, відразу може почати заробляти, натиснувши на кнопку «earn». Відгуки про http://RushBitcoin.com, знайдені на партнерських проектах, носять позитивний характер і не відрізняються особливою емоційністю. Скупі рядки, залишені фрілансерами, свідчать про те, що власники RushBitcoin регулярно оплачують їх роботу.
Ось де справжні емоції – так це в коментарях, автори яких спеціалізуються на «розлучення» в Інтернеті.

Сайти, подібні RushBitcoin.com. Відгуки фахівців

Про так званих «кранах» дуже схвально відгукуються онлайн-підприємці, чого не можна сказати про професіоналів. Як з'ясувалося, «фішка» подібних сайтів в тому, що майнінг криптовалют вони навіть віддалено не нагадують.
Профі дивляться на проекти, що роздають криптовалюту, як на іграшкову рулетку, проте визнають, що заробіток на «крані» можливий, але тільки за умови, що користувач зумів побудувати розгалужену реферальну мережу.

Обман і втрата часу

З думкою про втрату часу, можливо, погодяться користувачі глобальної Мережі, збирають біткоіни на кількох «кранах» і отримують за це сміховинне винагороду. Але хто і яким чином обманює потрапили «під роздачу»?
А обман, вважають фахівці, полягає в тому, що справжня видобуток кріптовалюти вимагає величезної кількості комп'ютерних потужностей, що дозволяють проводити складні обчислення. Розгадуючи капчу і натискаючи на важіль «рулетки», недосвідчені користувачі отримують мізерну суму, не здогадуючись, що стають учасниками шахрайської схеми, яку професіонали називають брутфорсом. Брутфорс – це методика злому паролів, що полягає в послідовному переборі всіх можливих комбінацій.

До відома початківців онлайн-підприємців

Фахівці називають біткоін пірингової електронною платіжною системою. (Пірінг – це один зі способів обміну трафіком.) У недалекому минулому отримання біткоінов здійснювалося за допомогою майнінгу (про це спосіб заробітку – нижче по тексту).
Останнім часом видобуток цього виду кріптовалюти неможлива без потужного, а, отже, дорогого комп'ютера. Але сучасна комп'ютерна техніка, як відомо, стрімко застаріває, тому видобуток біткоінов приносить майнер все менший дохід. Майнингом називають складний обчислювальний процес, по завершенні якого відбувається створення біткоінов. Коли в процесі бере участь відразу кілька комп'ютерів, процедуру появи даного виду віртуальної валюти називають хмарним майнингом. Якщо припустити, що кількість комп'ютерів, задіяних для видобутку біткоінов, поступово збільшується, то щоденне винагороду, будучи розподіленими між усіма компаніями, зменшується. До речі, профі впевнені, що за день неможливо добути більше 3600 BTC. Отже, чим більше видобувачів, тим мизернее видобуток. І ще. Сьогодні ніхто не може з упевненістю сказати, що настане такий час, коли криптовалюта буде визнана єдиною можливою формою взаєморозрахунків.

«Сім тисяч сатошей всього за дві години!»

Роздаючи щедрі обіцянки, учасники партнерської програми виставляють себе на сміх в очах користувачів, що вже мають певний досвід, і відлякують потенційних партнерів в особі новачків. А втім, спокусливі суми, що красуються на партнерських контентах, не можна назвати брехнею – адже реферали обов'язково запрацюють такі суми. Тільки невідомо, коли.

Чому учасники обговорення так нечисленні?

Невелика група російськомовних користувачів, які залишили свої відгуки про сайт RushBitcoin.com, називають цей проект найкращим майданчиком для заробітку. Мала кількість рекламних постів можна пояснити тим, що в даний час нагорода за видобуток біткоінов незначна. Тому армія фрілансерів, які встигли «накликати» суму, достатню для виводу на персональний гаманець, не може бути чисельною. Щоб зрозуміти, чому видобуток біткоінов перетворилася в неприбуткове заняття, необхідно більше дізнатися про засади отримання кріптовалюти.

Як видобуваються біткоіни

Біткоіны, на відміну від реальних грошей, не штампуються монетка за монеткою. Цей вид кріптовалюти видобувається блоками, а якщо порівнювати процес із створенням звичної валюти – пачками. Із-за того що біткоін дорожчає, кількісний склад «видобутих» пачок періодично зменшується. Фахівці вважають, що загальна кількість BTC ніколи не перевищить цифру 21000000. Спочатку видобуваються блоки складалися з 50 BTC, але всякий раз, коли сумарна їх кількість сягала 210000 розмір кожного блоку зменшувався у два рази (видобуток кожного нового блоку займає близько десяти хвилин). Приблизно до 2032 році загальна кількість всіх видобутих BTC, на думку експертів, буде дорівнює 99% (в даний час видобуто 55% всіх біткоінов).

Скільки можна заробити на RushBitcoin?

Кількість зароблених біткоінов залежить від розміру реферального структури (особистої групи) і персональних досягнень користувача. Згідно з відгуками про сайт RushBitcoin.com (обговорення проходило на офіційному форумі, присвяченому заробітку на вищезгаданому проекті), максимальна сума, видобута якимось виконавцем протягом дня, дорівнює 000300000 BTC. Єдина вимога, що пред'являється адміном до виконавців – переконатися, що для сайту RushBitcoin можна спливаючі вікна (цього можна добитися, заглянувши в налаштування браузера і встановивши галочку у відповідному чек-боксі). І ще одне: спливаюче вікно повинне залишатися відкритим до завершення завдання, інакше діяльність фрілансера не буде оплачена.
Цікаво по темі
Пасивний заробіток з Autodengi.com. Відгуки фрілансерів
Пасивний заробіток з Autodengi.com. Відгуки фрілансерів
Щоб почати заробляти з проектом Autodengi.com відгуки про якому зібрані в цій статті, фрілансеру необхідно встановити на свій комп'ютер спеціальну
Як заробити на криптовалюті без вкладень: огляд способів і ефективні рекомендації
Як заробити на криптовалюті без вкладень: огляд способів і ефективні рекомендації
Існує кілька способів стати власником цифрової валюти і при цьому не вкладати власні гроші в майнінг. Про все ви зможете дізнатися, прочитавши статтю
Що таке майнінг криптовалюти простими словами? З чого почати майнінг криптовалюти?
Що таке майнінг криптовалюти простими словами? З чого почати майнінг криптовалюти?
Незважаючи на те що криптовалюта з'явилася вісім років тому, найбільшу популярність на пострадянському просторі вона придбала на початку цього року.
Заробіток на wmrfast.com. Відгуки фрілансерів
Заробіток на wmrfast.com. Відгуки фрілансерів
З 21 травня 2017 року адміністрація проекту знову надала фрілансерам можливість заробляти "ВКонтакте" і на YouTube, отримуючи плату за свою
Як завести биткоин-гаманець: покрокова інструкція
Як завести биткоин-гаманець: покрокова інструкція
Як завести біткоін-гаманець і наповнити його біткоінами - це питання сьогодні хвилює якщо не всіх, то багатьох користувачів глобальної Мережі.
Сайт catcut.net: відгуки учасників партнерської програми, фрілансерів і рекламодавців
Сайт catcut.net: відгуки учасників партнерської програми, фрілансерів і рекламодавців
Чотири роки тому в інтернеті з'явився сервіс скорочення посилань http://catcut.net. Відгуки користувачів, зареєстрованих на цьому контенті, свідчать