Новини високих технологій
» » Сайт catcut.net: відгуки учасників партнерської програми, фрілансерів і рекламодавців

Сайт catcut.net: відгуки учасників партнерської програми, фрілансерів і рекламодавців

21-09-2017, 11:08
592
Чотири роки тому в інтернеті з'явився сервіс скорочення посилань http://catcut.net. Відгуки зареєстрованих користувачів на цьому контенті, свідчать про те, що тут дійсно можна заробити трохи грошей. Заробіток на сайті не вимагає додаткових знань, зусиль і часу, а розмір щоденного заробітку користувачів, зареєстрованих на цьому контенті, залежить від кількості повноцінних переходів з рекламованим посиланнях.

Повноцінний перехід по рекламному посиланню. Що це таке?

Отримання пасивного доходу можливо тільки при неухильному дотриманні умов, викладених на сторінці «Умови співпраці». Така сторінка є на кожному сайті, який надає своїм користувачам можливість отримання доходу. Не є винятком і catcut net. Відгук про сайт, залишений на одному з партнерських контентів, заслуговує того, щоб згадати про нього:


перехід по посиланню зараховується і підлягає оплаті лише в тому випадку, якщо користувач, який здійснив перехід по рекламованої посиланням, почекав, поки сторінка повністю завантажиться, переглянув короткий рекламний ролик і зумів розгадати капчу.

Catcut.net: відгуки користувачів і партнерів

Користувачів глобальної мережі, зареєстрованих на обговорюваному сайті і поділилися своїми враженнями від співпраці з ним, можна умовно поділити на дві категорії. До першої належать особи, що повідомляють про невеликий, але стабільний пасивному доході. Більшість позитивних коментарів складаються, як правило, з похвал, адресованих власникам сайту catcut.net. Відгуки незадоволених користувачів складені у формі дорікань на мізерний дохід, а в деяких випадках – на повне його відсутність.


Авторами скарг стають, в основному, новоявлені інтернет-підприємці, для яких заробіток на кліках є першим досвідом віддаленої роботи.

Недоліки сервісу catcut: думка користувачів глобальної Мережі

Чому одні говорять про вигідне співробітництво, а інші сподіваються на невисокий доход (до речі, відсутність високих заробітків – не головна причина невдоволення)? Не варто забувати, що серед користувачів є новачки, які не мають досвіду заробітку за допомогою таких сервісів, як catcut net. Відгуки типу «нікому не раджу» і «дуже мало платить» залишають початківці фрілансери, що не знають про те, що пасивний дохід створюється не за один день, а успішні комерсанти, перш ніж стати такими, співпрацювали з декількома сайтами, подібними catcut, де отримували досить невеликий дохід. Всі бажаючі скласти власне уявлення про роботу обговорюваного сервісу можуть отримати відповіді на цікавлячі їх питання, відвідавши один з сайтів-учасників партнерської програми catcut.

Звідки негатив?

Джерелом негативу для багатьох початківців інтернет-підприємців стає власна неуважність і відсутність досвідчених наставників. А між тим, умови прості: гроші нараховуються тільки в тому випадку, якщо кожен черговий перехід за посиланням виконаний з одного унікального комп'ютера. Крім того, людина, що здійснив перехід, як уже говорилося вище, повинен повністю переглянути невеликий рекламний ролик (відкривається одразу ж після завантаження сторінки) і правильно ввести капчу.
Точність введення символів капчі, як відомо, перевіряється автоматично. Одна закінчилася невдачею перевірка - і відгуки про сайт catcut net стрімко скочуються вниз. Часто трапляється так, що новачок, окрилений можливістю швидкого заробітку, неуважно вивчає умови співпраці, недотримання яких перетворює його активність на сайті в серію спонтанних кліків, не підлягають оплаті.

Умови співпраці. Накрутка catcut.net

Відразу після реєстрації на сайті кожному користувачеві надається можливість створити свою посилання для заробітку: вибрати сторінку на будь-якому вподобаному ресурсі; скопіювати її електронну адресу і скоротити за допомогою сервісу catcut; отриману коротке посилання опублікувати в Інтернеті (на своєму сайті або блозі, в соціальних мережах або на форумах). Новачки, як правило, розміщують свої посилання для заробітку на персональних сторінках в соціальних мережах. Нарахування виплат провадиться всякий раз, як тільки хто-небудь з друзів або гостей здійснить перехід по посиланню. Спочатку гроші надходять безпосередньо на сайт catcut, точніше, на внутрішній рахунок фрілансера. Звідти заробіток можна вивести на електронний гаманець. Одним із видів співпраці, який сайт catcut.net пропонує своїм користувачам, є накрутка швидких посилань. Всі необхідні файли, згідно з твердженням адміністраторів сайту, ретельно тестуються, після чого безкоштовно розповсюджуються серед користувачів. Що ще варто знати про новик catcut.net? Відгуки позитивно налаштованих інтернет-підприємців, які давно і плідно співпрацюють з цим сайтом, не заважають деяким кликовым спонсорам кваліфікувати catcut як «підозрілий» (тобто, що містить небезпечні віруси, що порушує правила взаємодії з користувачами і деякі закони).

Заробіток на партнерській програмі сервісу catcut

За допомогою діючої на сайті дворівневої партнерської програми можуть заробляти як фрілансери, так і рекламодавці. Залучаючи на сайт нових користувачів (рефералів), реферер, якщо вірити інформації, оприлюдненої на одному з партнерських контентів, отримує невеликий відсоток від їх заробітку: в розділі «контекстна реклама»; у розділі «реклама в серфінгу». Навіть у тому випадку, якщо залучений в систему реферал зареєструвався на сайті як рекламодавець, його реферер все одно отримає невелику винагороду: від суми, витраченої рефералом-рекламодавцем на контекстну рекламу; від суми, яку залучений ним рекламодавець витратив на рекламу в серфінгу.
Цікаво по темі
Просування молодого сайту: рекомендації. Розробка і просування сайтів
Просування молодого сайту: рекомендації. Розробка і просування сайтів
Просування молодого сайту — складний багатоетапний процес. Розібратися з особливостями розкрутки допоможуть спеціальні знання і невеликі секрети
Сайт Goappcash: відгуки, виведення грошей
Сайт Goappcash: відгуки, виведення грошей
Що являє собою проект для заробітку Goappcash: відгуки про нього. Як вивести зароблені гроші і чи реально заробити?
EPN.bz: відгуки покупців
EPN.bz: відгуки покупців
Чи можна заробити на партнерській програмі "АлиЕкпресс"? Epn.bz стверджує, що можна. Поговоримо докладніше про даному сервісі.
Кешбек "Аліекспрес" - як користуватися? Як заощадити на "Аліекспрес"
Кешбек "Аліекспрес" - як користуватися? Як заощадити на "Аліекспрес"
Крім широкого асортименту і низьких цін "Аліекспрес" пропонує своїм покупцям безліч акцій, спецпропозицій і навіть програм заробітку на залученні
Кешбек Alibonus: відгуки
Кешбек Alibonus: відгуки
Любителі покупок на "Аліекспрес" зовсім недавно дізналися про новоспеченому сайті - http.alibonus.com. Він пропонує послуги кешбека з рекордним