Новини високих технологій
» » Як у "Instagram" зробити колаж? Найпростіший спосіб

Як у "Instagram" зробити колаж? Найпростіший спосіб

4-12-2016, 16:35
2 328
За останні кілька років соціальні мережі придбали велику популярність. Якщо ще зовсім недавно про реєстрацію на таких майданчиках мало хто знав, та й цікавилася ними здебільшого молодь, то тепер завести особистий аккаунт поспішають люди абсолютно різних вікових категорій та соціального статусу. Одна з них - "Instagram". У статті ми поговоримо про переваги цього ресурсу і про те, як в "Instagram" зробити колаж.

Які цілі переслідують люди, реєструючись в соцмережах

Перша задача соцмереж - комунікація. Вони дозволяють контактувати з друзями, шукати старих знайомих і заводити нові знайомства. Більшість соціальних мереж дозволяє ділитися цікавими подіями свого життя: писати текстові пости, викладати фотографії, відео або музичні треки.


Зрештою, ви можете заповнити свій профайл на свій розсуд, адже такі ресурси дозволяють нам здаватися тими, ким ми хочемо бути в реальному житті. Це відмінний спосіб спілкування для сором'язливих і закритих людей, а також можливість для душі компанії привернути до себе ще більше уваги. Ми поговоримо про такий соцмережі, як "Instagram". Ви дізнаєтеся про її можливості, а також про те, як робити колаж в "Instagram".

Які можливості надає "Instagram"

Мабуть, варто почати з того, що "Інста" (як соцмережа ще називають) - це певний цифровий фотоальбом, доступ до якого ви можете зробити повністю відкритим для всіх користувачів або тільки для підпищиків, схвалених вами. Таким же чином ви й самі можете підписатися на оновлення ваших друзів або просто цікавих особистостей, і їх нові пости будуть регулярно з'являтися у вашій стрічці новин.


В першу чергу, "Instagram" пропонує вам викладати нові фотографії або звичайні зображення - наприклад, вам просто сподобалася якась картинка, і ви хочете виставити її на загальний огляд. Нові знімки ви можете підписати, а також додати в опис будь-які не смайлики-емодзі. Крім цього, постити можна невеликі відео, а різноманітні утиліти допоможуть вам відредагувати ролик, накласти на нього музику і додати цікаві ефекти. З недавнього часу в "Інсте" є ще одне нововведення - так звані снапи. Це "швидкі" фотографії або короткі відеозапису, які можуть бачити ваші підписники тільки протягом 24 годин, а після снап зникає без права відновлення. Однак ви можете підключити функцію збереження історії в галерею і при бажанні викласти її в якості звичайного посту. При створенні власної історії ви можете скористатися різними інструментами декору, наприклад, написати щось яскравим кольором поверх знімка або додати смайлики. Також ви можете зробити колаж в "Інстаграмі". Поговоримо про це докладніше.

Як у "Instagram" зробити колаж

Уявіть, що в одному пості вам хотілося б умістити кілька знімків. Наприклад, це фото з одного заходу або кілька однотипних зображень, викладати які по черзі нерезонно. Для цього можна спорудити колаж. Раніше для того, щоб провести подібні маніпуляції з фотографіями, доводилося користуватися сторонніми програмами або онлайн-редакторами, зберігати фото на пристрій, а потім вже прикріплювати до посту. З появою програми Layout from Instagram все стало набагато простіше. Якщо ви досі не знаєте, як у "Instagram" зробити колаж, для вас є кілька досить простих способів.

Робимо колаж, не виходячи з Instagram

Спочатку необхідно встановити програму Layout. В залежності від моделі пристрою, ви зможете відшукати додаток в магазині контенту і завантажити його абсолютно безкоштовно. А тепер приступимо: Перед тим як робити колаж в "Instagram", зайдіть у свій профіль "Інстаграма". Там ви побачите знизу невелику панель. Посередині є кнопка з зображенням "+" (в попередніх версіях ця кнопка мала вигляд фотоапарата), саме з неї і відбувається завантаження нових фотографій. Тепер на нижній панелі ви можете вибрати, завантажувати фото з "Галереї" або зробити нове (тут же є можливість вибрати відео, але зараз воно нам не знадобиться). Якщо ви хочете зробити кілька фото прямо зараз, сміливо натискайте "Фото", фотографуйтеся, а потім повертайтеся до попереднього меню. У блоці знизу показані останні ваші знімки. Виберіть ті, які ви хочете включити в колаж. Поруч із збільшеним зображенням ви побачите невеликий значок у гуртку, що нагадує віконце. Натисніть на нього, і перед вами відкриється панель Layout.
Якщо ви шукали відповідь на питання про те, як в "Instagram" зробити колаж, то ви його знайшли. Процес буде досить зрозумілим і швидким, адже програма володіє чудовим інтерфейсом. Продовжимо розбирати, як робити колаж в "Інстаграмі": Зверху показані можливі шаблони майбутніх колажів (перегортати їх можна, пересуваючи стрічку зліва направо), тут же ви підберете кількість фото. На панелі знизу ви можете вибрати зображення, які ви включите до колаж, вони будуть помічені галочкою. Далі клікніть на вибраний шаблон і переходьте до наступного меню. Це редактор зображень. Тут ви можете замінити фото, перевернути його, дзеркально відобразити або додати рамку. Розташування знімка в одному з блоків також можна змінювати, переміщаючи його пальцем. Міняти можна навіть розмір блоку, самостійно рухаючи перегородку в місці, де є її невелике потовщення. Після того як все буде готово - натискайте кнопку "Далі" і публікуйте новий колаж.

Як робити колаж в "Instagram" іншим способом

Для цього зайдіть в додаток Layout і повторіть описані вище дії. Готове зображення можна викласти або просто зберегти в "Галерею" собі на пам'ять. Крім цього, є й кілька інших редакторів для створення колажів, однак на сьогоднішній день Layout є одним з найбільш зручних і популярних. Сподіваємося, тепер вам зрозуміло, як в "Instagram" робити колаж. Порадуйте друзів і підпищиків новими цікавими фото.
Цікаво по темі
Видно гостей у "Інстаграмі": сторонні додатки і політика системи
Видно гостей у "Інстаграмі": сторонні додатки і політика системи
Розробники і служба підтримки "Інстаграма" вже не раз відзначали, що додаток – це не соціальна мережа, тому й можливості користувачів тут дещо
Як у "Инстаграме" відповісти на коментар і звернутися до конкретного користувача?
Як у "Инстаграме" відповісти на коментар і звернутися до конкретного користувача?
З появою "Інстаграма" багато любителі фотознімків переключилися саме на нього. Сьогодні ми познайомимося з цією мережею ближче і дізнаємося, як в
Як додавати фото в "Instagram" з комп'ютера: інструкція та рекомендації
Як додавати фото в "Instagram" з комп'ютера: інструкція та рекомендації
Розробники мобільних додатків часто випускають клієнт і для звичайного комп'ютера, навіть незважаючи на те, що користувачів, які віддають перевагу
Як встановити "Instagram" на комп'ютер: докладна інструкція та рекомендації
Як встановити "Instagram" на комп'ютер: докладна інструкція та рекомендації
Мобільний додаток "Instagram" більше нагадує фотогалерею, куди можна виставляти будь-які знімки і зображення. А детальніше про те, що це за програма
Як встановити "Instagram" на комп'ютер: інструкція та рекомендації
Як встановити "Instagram" на комп'ютер: інструкція та рекомендації
З появою гаджетів і інших мобільних пристроїв комп'ютер для багатьох користувачів відійшов на задній план. ПК досі використовують для роботи, де
Інструкція: якщо забув пароль від "Інстаграмма", що робити в цьому випадку
Інструкція: якщо забув пароль від "Інстаграмма", що робити в цьому випадку
"Instagram" полюбили всі: дорослі і діти, звичайні люди і світові знаменитості. Суть цієї соціальної мережі досить проста: ви викладаєте свої фото