Новини високих технологій
» » Kwork: відгуки експертів і користувачів. Біржа Kwork: як заробити

Kwork: відгуки експертів і користувачів. Біржа Kwork: як заробити

21-09-2017, 11:12
428
Все по 500 рублів Це не розпродаж, це фріланс-сервіс. Kwork.ru називають унікальною і широким майданчиком, яка об'єднала і замовників, і виконавців. Аналогів дійсно не створено. Це великий супермаркет інтернет-послуг. Kwork.ru представлений в соціальних мережах "ВКонтакте" і Facebook, експерти і користувачі обмінюються досвідом та думками про роботі сервісу, замовників та авторів, публікують поради фрілансерам і організовують конкурси. Однак спільнота-kwork не знімає питання. Далі зібрані відгуки про заробіток через інтернет-магазин, щоб у вас з'являлися угоди, а не ілюзії.


Заробіток без праці

Без праці нічого не вийде. Не слухайте блогерів, які розповідають про швидкий і легкий заробіток через кворк.ру. Вони або лукавлять, або нічого не знають про цьому сайті. Хоча повідомляють про тридцатитысячных доходи в місяць і показують суми на висновок, замовчують один важливий нюанс.
Кворк.ру не даремно називають магазином. Це сервіс, майданчик, можливість, ресурс, банк і т. д. Це місце, де зустрічаються, знаходять один одного замовник і виконавець, покупець і продавець, фрілансер і бізнесмен. Але щоб угода відбулася, потрібно працювати. Треба добре відпрацювати перший замовлення, підтвердити і закріпити успіх на другому і наступних. Для результату доведеться працювати, і тоді буде по 30 тисяч в місяць і більше, чітко слідувати техзаданию і не порушувати термінів виконання роботи. Коли користувачі заходять на сайт і бачать цінники в 500 рублів, у більшості, напевно, виникає питання: на Kwork скільки можна заробити? Частково відповідь вже дано: дохід буде залежати від працездатності і здібностей. Замовлення представлені різні, не всі вимагають лише технічних умінь, є і заявки на творчі роботи. І якщо проаналізувати відгуки про Kwork, в цьому розмаїтті полягає одна з цінностей сайту. Втім, не єдина.


Фріланс нового покоління

Сервіс починається з пошукового рядка, вона передбачена для зручності покупців, щоб можна було легко знайти послугу і її продавців. Сайт запропонує кворки. Взагалі розроблено декілька напрямків: дизайн; розробка та IT; маркетинг і реклама; тексти та переклади; SEO і трафік; бізнес; аудіо і відео; стиль життя; оригінальне. Можна перейти в категорію, можна – через пошуковик почати відбір. Маршрут по сайту дуже зручний, докладний і цільовий. Наприклад, пункт "Дизайн" включає 13 напрямків на сторінки тематичних кворков по роботі над проектами банерів, візиток та ілюстрацій, а також логотипів і пропозицій по веб-дизайну. Категорія "Бізнес" допоможе знайти покупців і виконавців у напрямках: адміністратори і модератори, бухгалтерія і податки, менеджмент проектів, наповнення контентом і т. д.
Категорія "Оригінальне" сама за себе говорить. Пропозиції зробити котомем або написати привітання у віршах – це прозаїчні. В основному тут кворки з фантазією: оціню фото, вбрання і т. д.; привітаю узбецькою мовою; напис крейдою на асфальті; відправлю листівку з Москви чи від імені казкового героя; складу питання для інтелектуальних ігор; пришлю листівку з Нової Зеландії від будь-якого імені і т. д. Відгуки про Kwork кажуть, що майданчик для оригінальних пропозицій само цікава, як і ділові напрямки. Зазвичай спеціальних умінь тут не потрібно, ця категорія – така собі антикварна крамниця, але ексклюзиву тут небагато, і є конкуренти. Тому індивідуальність проекту тут буде відзначена більше, ніж в інших категоріях. Щоб заробити в цій категорії, треба запропонувати щось дійсно креативне, адже у більшості оригінальних кворков всього по 1-3 відкликання, а значить, попит невеликий.
Можна пропонувати проекти на кількох тематичних майданчиках. Те, що ви працюєте в різних темах, клієнти будуть бачити, відкриваючи ваш кворк або особисту сторінку на сайті.

Зробити фріланс зручніше

Творці сайту визначили три цілі, яких зможе досягти користувач: Зберегти час. Купити або продати послугу за завищеною або заниженою ціною. Отримати гарантію дії угоди. Ці критерії співробітництва повинні однаково ефективно працювати для продавця і покупця.
Сьогодні є кілька зручних сервісів, на яких можна знайти фрілансерів, але представленої на них інформації недостатньо, щоб вибрати виконавця. З ним доведеться списуватися, прояснювати подробиці, відповідати на запитання. Цей процес вимагає часу. Листування може тривати з кількома фрілансерами. Як працює "Кворк"?

Береже час покупця і продавця

Фріланс-kwork економить час на пошук. Тобто представлена велика вітрина, кожен кворк якої містить докладний опис. Виконавець, продає послугу, докладно розповідає про те, що він готовий виконати за фіксовану вартість. Це пакет послуг. Наприклад, пропозиція стати адміністратором групи "ВКонтакте" на десять днів. Виконавець обіцяє публікувати до п'яти постів в день, оформляти їх унікальними зображеннями, вести листування з передплатниками та стежити за появою спаму. Після опису кворка виконавець заповнює розділ "Що знадобиться продавцю". Тут містяться рекомендації замовнику. Для кворка з адміністратором групи "ВКонтакте" потрібно тимчасово внести профіль виконавця в групу редакторів. Тобто виконавець сам обіцяє розібратися з тематикою сторінки і наповнювати її необхідним матеріалом. Це зручно тому, хто, наприклад, збирається у відпустку, але не хоче шукати постійного адміністратора.

Магазин також показує інші кворки автора і схожі пропозиції. Якщо продумати настройки особистого кабінету, це допоможе системи виводити на сторінку відповідні пропозиції. Залишиться тільки відсортувати і детальніше розглянути опис кворков. Налаштування можна змінювати, розширюючи або конкретизуючи.

Вартість

Всі кворки-вітрини мають однакову вартість – 500 рублів. Тут торгуватися не можна, так як це не стартова ціна, а правило сайту і пункт етикету користувачів. Але це не означає, що виконавець не може пропонувати додаткові послуги, а покупець не знайде за ці ж гроші послугу більш розширену в інших кворках. Наприклад, пропозиція організувати просування сайту пошуковим запитам. В "комплект" за п'ятсот рублів входить зміцнення порталу ключовими словами до 350. Додаткові опції включають вибір регіону просування, розширення послуги буде коштувати ще 500 рублів. Персональний підхід – ще 1000 рублів. Відгуки про Kwork зазвичай містять рада розширювати послуги, даючи можливість замовнику скористатися вибором. Тому що повний комплект, наприклад, у веб-дизайні пропонують десять рейтингових продавців, а додатковий пакет послуг є тільки у трьох. І якщо покупцеві буде недостатньо запропонованого комплекту, то він буде вибирати з цих трьох виконавців, оцінюючи обсяг додаткових послуг, портфоліо та інші умови.

Налаштування облікового запису

Як працювати з Kwork? Щоб користуватися сайтом, тобто укладати угоду, необхідно зареєструватися. Цей процес нескладний, потім можна авторизовуватись через "ВКонтакте" і Facebook. Крім нікнейму, потрібно внести обов'язкову інформацію. Також система відзначить кількість позитивних і негативних оцінок. До речі, негативні відгуки приховані від незареєстрованих користувачів – такий підхід поки що не використовується більше ніде у фрілансі. Будуть також позначені терміни виконання завдання, які обіцяє вкластися виконавець, і час, який він витрачає на роботу в дійсності. Відомо буде і те, скільки замовлень в черзі у продавця.
Аккаунт показує статус користувача, оцінку репутації, кількість виконаних замовлень і дату реєстрації на сайті. Система повідомляє, коли продавець на сайті онлайн або офлайн. Це зручно, так як можна написати листа користувачу, натиснувши кнопку "Зв'язатися", надіслати завдання і швидко отримати відповідь. Відгуки про Kwork часто зустрічаються з описом служби сервісу, яка працює якісно і швидко.

Які гарантії дає сайт

Сайт захищає користувачів. Якщо фрілансер не дотримується терміни, то гроші будуть повернуті замовнику. Продавець може не боятися, що покупець його "кине". Система виступає посередником між учасниками угоди і захищає їх інтереси. Вона зберігає гроші. Наприклад, перед тим, як замовник почне домовлятися про виконання проекту, він повинен зарезервувати суму, яка потрібна для сплати роботи. Як тільки завдання буде виконано, гроші будуть переведені виконавцю. Відгуки про Kwork часто хвалять систему за умови безпеки. Такий порядок оплати практикується на багатьох інших фріланс-сайтах і біржах, так що це не в новинку. На сайті детально описані правила для користувачів. Тут є пункт про значення інтелектуальної власності про авторське право. Заборонена грубість і несанкціонована реклама. Є умови формування рейтингу та рівня, прописаний алгоритм вирішення спору між замовником і виконавцем, а також зазначені дії у разі сайту порушення авторських прав.

Ви – замовник

Інструкція покупцям Kwork дуже легка. Замовник для зручності може скористатися рубриками або задати параметри особистого кабінету. Сам сайт налаштований на демонстрацію популярних пропозицій. Вибираючи кворк і виконавця, подивіться відгуки та оцінки, а також опис пропозиції. Цей пункт вивчіть особливо уважно, тому що після того, як продавець прийме замовлення, ви не зможете вимагати від нього внести в проект то, чого немає в описі. Фрілансер буде виконувати роботу, враховуючи ті умови, які він склав. А ви, як покупець, їх приймаєте, оформляючи операцію. Якщо запропонована послуга в описі представлена не настільки широко, як вам потрібно, і немає додаткових опцій, шукайте фрілансера, готового їх запропонувати. Такий обов'язково знайдеться.
Замовник може скасувати угоду через 20 хвилин після згоди. Пізніше теж можна, але зробити це буде складніше, тому що фрілансер може почати роботу над проектом. Щоб уникнути такої ситуації, уважно вивчайте опис кворка, обираючи виконавця на опублікований проект, задайте додаткові питання автору. Від нього ви можете вимагати тільки те, що він запропонував у кворке. Деякі виконавці включають не тільки додаткові опції, але і бонуси – це зручно і цікаво. Відповідний кворк можна відправити у кошик або оформити замовлення відразу. Автору будуть потрібні дані про замовлення. Чим точніше ви їх оформіть, тим краще виконавець вас зрозуміє. Якщо він не буде дотримуватися терміни, то покупець може направити скаргу сайту, і гроші повернуть. Гроші на оплату роботи списуються з комісією близько 23 рублів. Коли автор виконає проект, покупцеві прийде лист "Замовлення здано на перевірку". Потрібно завантажити звіт і перевірити кворк, а потім натиснути "Прийняти". Покупець може написати відгук.

Як отримати перший замовлення на Kwork

Якщо ви тільки починаєте займатися фрілансом, і щоб зрозуміти, як працює сайт, можна опублікувати простий кворк. Це може бути пропозиція в категорії "Оригінальне". Наприклад, це буде слайд-шоу з фотографій під музику. Якщо ви давно у фрілансі, то можете опублікувати посилання на свої роботи, приклади виконаних кворков і портфоліо. Щоб опублікувати кворк, потрібно оформити особистий кабінет і натиснути "Створити кворк". Після того як пропозиція буде створено, його потрібно відправити на модерацію. Якщо сайт, перевіривши проект, поверне його на доопрацювання, не варто цього лякатися. Просто виправте недоліки і подивіться, чи не порушуєте ви правил сервісу. Коли кворк прийнятий, аккаунт продавця стає активним, і до нього можуть надходити замовлення.
Можна також проаналізувати кворки конкурентів, це допоможе не спрощувати свою пропозицію і вибрати індивідуальне напрямок. Вивчення рейтингових кворков теж корисно. Сайт дозволяє виконавцям закріпити свій бренд, тобто створити впізнаваний профіль. Внесіть в опис облікового запису свої навички, оригінально оформіть кворки, пропонуйте докладний пакет послуг і ведіть листування з покупцями. Передбачте систему бонусів.

Поради ефективного кворка

Щоб дохід був хорошим, радять виконувати кілька кворков в день, не менше трьох. Але краще брати той обсяг роботи, який ви точно подужаєте в певний час і без шкоди для проекту. Однак коли замовлень немає, забувати про своєму акаунті не варто. Його потрібно розвивати. Робіть нові проекти і розширюйте опції до них. Сайт не буде приносити гроші тільки тому, що ви на ньому зареєстровані. Біржа Kwork діяльності вимагає від її учасників.
Дотримуйтесь етикет при спілкуванні з покупцями через сервіс. Відповідайте на замовлення відразу. Особливості ділового листування на "Кворк" не зажадають від вас великих повідомлень, але взаємодія з замовниками буде більш зрозумілим і ефективним. Уважне ставлення до покупця та його проекту позначиться на оцінці та відкликання про результат. Крім того, це підвищить ваш рейтинг. До того ж замовник може стати вашим постійним клієнтом, а з ними розвивати співпрацю цікаво і корисно. Не створюйте шаблонні пропозиції. "Кворк" – це вітрина, тут не тільки різноманіття, але і конкуренція. Вона, звичайно, не така агресивна, як на інших фріланс-біржах, але її потрібно враховувати, щоб працювати ефективно. Конкретно формуйте опис кворка: "гарно" і "посилання на мої роботи" – цього недостатньо. Замовник може пропустити вашу пропозицію, якщо обсяг послуг буде нечітким або незрозумілим. Тому опишіть, що отримає покупець, який оформив з вами співробітництво, що буде включати процес роботи над кворком, і яким буде результат. Формуючи опис, не вписуйте того, що зробити не зможете. Не обманюйте очікування покупця, і заробіток на Kwork буде постійним.
Цікаво по темі
Як налаштувати Outlook автовідповідь: основні етапи
Як налаштувати Outlook автовідповідь: основні етапи
Microsoft Outlook – сучасна постова програма, серед основних функцій якої виділяється можливість автоматично відповідати на вхідні повідомлення. В
Покупки на "Аліекспрес": очікування і реальність
Покупки на "Аліекспрес": очікування і реальність
Онлайн-шопінг став помічником багатьох інтернет-користувачів. З допомогою різних сервісів можна замовити ...
На якому сайті можна заробити гроші: список кращих. Як заробляти гроші в інтернеті без вкладень
На якому сайті можна заробити гроші: список кращих. Як заробляти гроші в інтернеті без вкладень
Кожен користувач хоча б раз намагався заробити за допомогою Інтернету. Новачкові завжди складно шукати ...
Інструкція: як написати продавцю на «Аліекспрес»
Інструкція: як написати продавцю на «Аліекспрес»
У користувачів, постійно замовляють товари з сайту «Аліекспрес», нерідко виникає необхідність писати повідомлення продавцю. Покупці можуть уточнювати
Як на пошті отримувати посилку з "Аліекспрес": покрокова інструкція та рекомендації
Як на пошті отримувати посилку з "Аліекспрес": покрокова інструкція та рекомендації
"Аліекспрес" - інтернет-гіпермаркет, про якого знають по всьому світу. З кожним роком сайт лише набирає популярності у людей зі всього світу, а