Кращі економічні стратегії на "Андроїд"

125 0 Новини високих технологій

Економічні стратегії - це жанр для всіх. Подібні ігри не потребують потужному комп'ютері, спеціальних контролерах і так далі. В основному в геймплеї використовується мишка, тому такі проекти легко переносити на мобільні пристрої. З розвитком ринку мобільних ігор стали створювати унікальні проекти для Android. Економічні стратегії хоч і не є популярним жанром у мас, але серед них можна знайти гідних представників. Про це читайте нижче.

SimCity BuildIt

Багатьом знайома класична серія економічної та містобудівної стратегії для персональних комп'ютерів під назвою SimCity. У поточних реаліях розробники не могли обійти стороною мобільний ринок і випустили даний проект. Гра успадкувала багато фішок і механік від свого старшого брата, але геймплей був адаптований під мобільні пристрої: на екрані менше написів і зайвої інформації, а більше вільного місця для управління пальцями.


Як і в будь-якій грі серії, в цій економічній стратегії на "Андроїд" основним завданням є розвиток і будівництво міста. Гравець - це мер, уряд, муніципальні служби в одній особі. Поселення починається з невеликої ділянки землі і села. В процесі будівництва ви можете розставляти житлові комплекси, комерційні та промислові будівлі, служби і спеціальні установи. Все це сполучається дорогами і міською інфраструктурою. Ви керуєте фінансовими операціями, податками, вартістю комунальних послуг і так далі. Єдине, що може затьмарити враження - це необхідність доната. Оскільки мова йде про мобільний проекті, від цього нікуди не дітися.

Cosmic Colony

Відійдемо від класичної концепції економічної стратегії на Android і розглянемо гру на космічну тематику. Cosmic Colony повністю відповідає своїй назві. Гравцеві належить освоїтися на незнайомій планеті і створити розвинену колонію людей. Гра спроможний поєднати в собі класичну економічну стратегію, елементи тайм-менеджменту і барвисту графіку. Додаток перед гравцем ставить складні завдання: розвивати будівлі в умовах недостатньої кількості ресурсів, захищатися від нападу космічних піратів і багато іншого. Не забули розробники і про сюжетну лінію, щоб гравець бачив перед собою чітку мету розвитку колонії.


Кращі економічні стратегії на "Андроїд"

Theme Park

Повернемося з незвіданих планет до більш приземлених справах. Наприклад, до парку розваг, керівником якого вам необхідно стати в економічній стратегії на Android під назвою Theme Park. Гра багато в чому сходиться з SimCity, але є більш вузькоспеціалізованою. Вам належить з нуля побудувати парк атракціонів. У розпорядженні гравця багато гірок, розважальних закладів і так далі. Перетворіть ваші вкладення не тільки в чудовий парк, який подобається людям, але і величезний прибуток. Відвідувачі повинні з радістю розлучатися зі своїми грошима, а вам належить зробити для цього все можливе!
Кращі економічні стратегії на "Андроїд"

Little Big City

Наступна гра в списку кращих економічних стратегій на" Андроїд" - ще один містобудівний проект. Little Big City має класичний сценарій: ви розвиваєте невелике село в мегаполіс. Ця гра вирізняється тим, що поєднує в собі кілька жанрів. Якщо вам набридло займатися плануванням і будівництвом міста, то додаток надає вам можливість розважитися - зіграти в міні-ігри. За них ви також отримуєте нагороди, які в подальшому можна використовувати при розвитку міста! Саме тому Little Big City підходить геймерам будь-якого віку.
Кращі економічні стратегії на "Андроїд"

Supermarket Mania 2

Остання гра в нашому топі кращих економічних стратегій на "Андроїд" російською мовою - це Supermarket Mania 2. На відміну від попередніх проектів, тут є свої герої і сюжет, який розвивається з першої частини. Головна героїня з напарниками переїжджає в Голлівуд, де починає займатися мережею супермаркетів. Вам належить пройти 80 рівнів від новачка до експерта. У грі відмінна подача, барвиста графіка і цікавий сюжет, що виділяє Supermarket Mania 2 на тлі конкурентів.
Кращі економічні стратегії на "Андроїд"

Висновок

Отже, ми склали рейтинг економічних стратегій на "Андроїд", з якими варто ознайомитися всім любителям даного жанру. Якщо ви любите реалізм, то спробуйте SimCity BuildIt. Інші проекти більш тематичні, тому вибирайте, виходячи з своїх інтересів. Варто відзначити, що Little Big City можна порадити навіть дитині з-за величезної кількості захоплюючих міні-ігор. Низькі вимоги до характеристик гаджета дозволяють ознайомитися з усіма представленими іграми майже всім користувачам!

Популярі новини
Загрузка...