Відеореєстратор Cardinal G3: відгуки

12 0 Новини високих технологій

Технічний прогрес не стоїть на місці. Темпи розвитку автомобільної індустрії сприяють появі на ринку таких пристроїв, як реєстратори. В цій статті піде мова про моделі Cardinal G3 відгуки про який дуже позитивно його характеризують.

Відеореєстратор Cardinal G3: відгуки

Культура гаджетів

Через перевантаженість мегаполісів автомобілями, різко зростає ймовірність виникнення дорожньо-транспортної пригоди. На жаль, непоодинокими бувають і ситуації, коли порушник зник з місця аварії і не вдалося з'ясувати, хто винен. Саме з цієї причини використання відеореєстраторів набуло масового характеру і стало чимось на зразок традиції.


Згідно відгуками, Cardinal G3 якісно фіксує те, що відбувається на відео, тому досить подбати про збереження файлу для виявлення винуватця аварії.

Пристрій

Перше, на що звертається зазвичай увага (при стартовому запуску), згідно з відгуками власників про Cardinal G3 це якість відеозапису. Часто водієві складно довести свою правоту, бо чудово зняте відео означає дуже багато. Досить позитивних коментарів про приладі: картинка відмінна, номери машин видно чітко (навіть в нічний час доби), а також чудово помітні обличчя перехожих — зйомка ведеться аж до найдрібніших деталей. В принципі, зрозуміло, чому якість відео грає таку роль, і не дивно, що саме на це в першу чергу звертають увагу гості.
Відеореєстратор Cardinal G3: відгуки

Характеристики виробу

Ціна на цей пристрій варіюється в межах 10000 рублів (залежно від магазину). Цифра цілком виправдана, враховуючи, скільки функцій включено в цей невеличкий прилад.


Відгуки про відеореєстраторові 3 в 1 Cardinal G3 свідчать, що такий володіє всіма необхідними функціями, які повинні бути присутніми в гаджеті зі статусом «кращий»:
 • Наявність GPS-модуля. Сприяє швидкому визначенням місця розташування, відстеження маршруту та швидкості руху. Дуже корисно для захисту від дорожніх шахраїв, які намагаються підставлятися під автомобіль, провокуючи аварію.
 • Сучасний антирадар. Попереджає водія про наявність пристроїв, які фіксують перевищення швидкості. Реагує навіть на просунуті сучасні пристосування типу «Стрілка». Попереджає про наближення в перший раз за 1 кілометр до радара, другий раз — за 600 метрів. Дальність може бути відрегульована в налаштуваннях.
 • Виріб оснащений камерою на 5 мегапікселів. Однак режим нічної зйомки присутня не на G3 а на модифікованій моделі під маркуванням G5 опис якої буде нижче.
 • Виріб зручно кріпиться в салоні і не заважає огляду. Дружній російськомовний інтерфейс сприяє тому, що будь-хто зможе розібратися в налаштуваннях «кардинала». Відкидний Дисплей, що робить експлуатацію дуже зручною і комфортною, а запис здійснюється на карту розміром 32 гігабайти.
 • Згідно з відгуками про Cardinal G3 багато задовольняються діагоналлю дисплея в два дюйми, максимально можливим роздільною здатністю 720 пікселів.
 • Що важливо, оновлення бази даних здійснюється через персональний комп'ютер за допомогою підключення через USB-привід. Є G-сенсор, що є дуже великим плюсом пристрою.
 • Відеореєстратор Cardinal G3: відгуки

  Комплектація

  Компактний, надійний, довговічний і затребуваний найчастіше зустрічаються слова у відгуках людей, які залишилися задоволені своїм придбанням. При купівлі у комплекті додається USB-шнур для підключення до ПК, прикурювач для автомобіля, кріплення і, звичайно ж, інструкція. До відеореєстратора Cardinal G3 також передбачається гарантія на 1 рік. За словами офіційних представників, пристрій вкрай рідко повертається назад в магазин.

  Плюси

  Як вже було згадано, позитивних відгуків про Cardinal G3 набагато більше, ніж негативних. Власники відзначають високу якість відео, відмінну роботу GPS-навігатора, високі показники функціонування гаджета як антирадара. Багатьом дуже подобається дружній інтерфейс — в будь-яких налаштуваннях можна легко розібратися.
  Відеореєстратор Cardinal G3: відгуки

  Мінуси

  Незважаючи на масу переваг, є і негативні відгуки про дану модель. Так, деякі відзначають некоректну роботу тимчасового «штампа» — на відео чомусь неправильно відображається час. Можливо, справа в некоректних налаштуваннях часовий пояс, в самому пристрої. Інші власники відзначають, що антирадар спрацьовує не за 1200 метрів, як заявлено в описі, а лише за 120 м. Можливо, справа в налаштуваннях. Ряд коментарів констатують факт абсолютно не задовільної якості відеозапису, при цьому вказується, що виріб було придбано за ціною близько 5000 рублів. Висновок очевидний: швидше за все, або помилково вказаний відгук (і такий призначався іншої моделі), або просто куплена відверта підробка. Слід пам'ятати, що вартість виробу — приблизно 10000 рублів. Інші негативні відгуки про Cardinal G3 або залишені конкурентами, або просто невдалими покупцями, які не спромоглися розібратися в принципах роботи гаджета. Наприклад, скарги, що карта на 32 гігабайти. Вихід очевидний: придбати microSD більшого обсягу. А також скарга на відсутність звуку при відтворенні на ПК: потрібно просто перевірити наявність останніх версій драйверів на комп'ютері і переконатися, що система коректно підтримує відтворення форматів AVI і MOV.
  Когось не влаштовує ціна, але це ніяк не можна віднести до негативних відгуків. Вартість — справа суб'єктивна, адже хтось може собі дозволити, а для кого-то не по кишені. Що анітрохи не применшує достоїнств виробу.

  Просунута модель

  Згідно з відгуками про відеореєстраторові 5 в 1 Cardinal G3 має і модернізований варіант під маркуванням G5. Характеристики відрізняються не багато в чому. Наприклад, у «пятерочки» є режим нічної зйомки, максимально можлива роздільна здатність відео вже не 720 пікселів, а цілих 1080. А також діагональ дисплея не 2 дюйми, а 27 і дальність виявлення радара збільшена до двох кілометрів. Інші відмінності моделей виключно візуальні.
  Відеореєстратор Cardinal G3: відгуки

  G-сенсор

  Важливою перевагою будь-якого гаджета є наявність електронного акселерометра. Це датчик аварії, який фіксує точний час збільшення навантаження на автомобіль і різке зменшення швидкості. Якщо ж машина стояла на місці, то фіксується збільшення швидкості і тиску одночасно. Так і зазначається «точка аварії» на часовому проміжку. Завдяки цій функції вдається не тільки визначити момент ДТП аж до секунди, але і захистити важливі відеоматеріали про аварії від стирання чи перезапису. Водії цінують такі гаджети, згідно з відгуками про відеореєстраторові Cardinal G3.
  Відеореєстратор Cardinal G3: відгуки

  Висновок

  Відгуки власників Cardinal G3 констатують, що на ринку автомобільних гаджетів з'явився дійсно гідний продукт, який можна охарактеризувати як оптимальне співвідношення ціни та якості. Багатофункціональний прилад став відмінним другом і помічником для будь-якого автомобіліста. Слід зазначити, що «культура гаджетів» досить щільно прижилася в середовищі російських водіїв. І у цього є свої плюси. Наприклад, зросла ймовірність знайти докладний відеоматеріал, щоб ретельно розібратися в подробицях дорожньо-транспортної пригоди. Якщо раніше судом не розглядалися такі відеофайли в якості доказової бази, коли гаджет не був відповідним чином зареєстрований, то після законодавчих поправок від 7 травня 2016 року суддя приймає відеоматеріал. При виявленні слідів відеомонтажу, шахрай негайно понесе покарання, адже підробка доказів кримінально переслідується. Тому, щоб уникнути такого слід витягувати карту з гаджета при виникненні ДТП та запечатувати в конверт для подальшої передачі співробітникові правопорядку. Всім удачі на дорогах.