Краща акустична стельова система: відгуки

12 0 Новини високих технологій

Поціновувачі якісного звуку в один голос стверджують, що ідеальне звучання може бути досягнуто тільки за допомогою підлогової акустичної системи. Причому АС повинна бути односмугова. Це твердження в корені невірно. Є величезна кількість акустичних систем інших конструкцій, які здатні забезпечувати дуже якісне звучання без будь-яких проблем. Поличні, підлогові колонки всі це вміють, особливо якщо вони виконані на основі сучасних технологій та останніх досягнень технічного прогресу.


Одним з останніх нововведень є акустична стельова система. Вона застосовується в тих місцях, де з якихось причин неможливо використовувати стандартні підлогові колонки. Таке рішення здорово економить корисний об'єм кімнати, забезпечує високоякісний об'ємний звук і додає інтер'єру естетичний блиск. Однак для того, щоб вибрати гарну акустику для стелі, потрібно дещо знати. Що саме? На це питання ми і спробуємо відповісти.

Краща акустична стельова система: відгуки

На що звернути увагу при виборі?

Акустична стельова система - досить складний пристрій, що вимагає індивідуального підходу при виборі. Все залежить від характеристик вашого стелі. Якщо він складається з ГКЛ, то потрібно придбавати відповідну АС. Для натяжної стелі або панелей з ПВХ є свої динаміки. Вони відрізняються кріпленнями і способом монтажу. Для вибору доведеться визначити тип стелі. Тепер про якості самої акустичної системи. Запам'ятайте: чим більше діаметр низькочастотного динаміка - тим краще. Для квартири краще вибирати двох і трьохсмугові АС. Це дозволить домогтися більш якісного і об'ємного звуку. Монтуються акустичні системи в стелі за принципом точкових світильників. Так що навіть у тих, хто ніколи не робив нічого подібного, проблем з установкою не буде.


Краща акустична стельова система: відгуки
Що ще потрібно знати? Варто відзначити, що позаду монтованої динаміка повинен бути порожній простір певного розміру (залежить від самої акустичної системи). Але краще всього, якщо це простір буде зайнято звукоізолюючим матеріалом (мінеральна вата, целюлоза). Це дозволить забезпечити якісний звук і придушить вібрації. Також необхідно вибирати акустику, яка має два фронтальних каналу і один центральний. Це дозволить домогтися максимальної реалістичності при перегляді фільмів. Але це все загальні рекомендації. Тепер же настав час розглянути комплекти акустичних систем від шанованих виробників. Варто відзначити, що займаються виробництвом динаміків такого плану лише ті компанії, які досягли певних успіхів у цій галузі. Новачки не ризикують братися за таку складну роботу. Отже, приступимо.

BOSE Virtually Invisible 591

Стельова акустична система BOSE VI 591 відноситься до одних з кращих представників свого класу. У комплекті поставки знаходяться два динаміка, захисні решітки і шаблон. "Голова" складається з одного низькочастотного динаміка діаметром 127 сантиметри і двома поворотними нізкочастотнікамі. Це дозволяє домогтися просторового звучання. Вага динаміків становить 140 кілограма. В АС використовується фірмова технологія Stereo Everywhere. Вона забезпечує повноцінний стереозвук незалежно від того, де в даний момент знаходиться слухач. Це робить АС переважними для кімнат, в яких ніде розвернутися. Змонтувати пару динаміків можна в будь-якому місці. Все одно буде повноцінне стерео.
Краща акустична стельова система: відгуки
Стельова акустична система BOSE відрізняється високою якістю виконання. Це відноситься і до інших продуктів виробника. Використовуються тільки високоякісні матеріали. Всякий продукт зібраний вручну. Це робить АС преміумного і дорогий. Але вона безумовно коштує своїх грошей. У тандемі з цими динаміками краще використовувати якісний ресивер і кабель для підключення, який містить благородні метали. Тоді вийде добитися якісного звучання. Не варто також забувати і про правила монтажу стельових АС. Лише правильний монтаж здатний розкрити весь потенціал колонок від BOSE. Варто відзначити, що АС цієї компанії дуже популярні в Росії і країнах СНД. Це пов'язано з тим, що на вітчизняному ринку дуже мало якісної акустики за адекватними цінами.

Відгуки про BOSE

Ті, хто придбав собі цю АС, сходяться на думці, що це - найкраща стельова акустична система для будинку. На думку користувачів, динаміки володіють вдалою конструкцією, достатньою потужністю і певними технологіями, які покращують якість звучання. Також порадувала багатьох простота монтажу цієї акустики. А особливу похвалу заслужили грати динаміків, які легко можна пофарбувати під колір стелі. Таке рішення є унікальним. Акустика BOSE має всі шанси на перемогу в нашому невеликому огляді. І коментарі власників це підтверджують.

Sanyo FSP-88 3D

Ця АС призначена не для будинку, а для автомобіля. Але тим не менш, вона є стельової. А значить, її теж потрібно розглянути. Акустична стельова система Sanyo FSP-88 3D являє собою комплект динаміків різного призначення, укладений в пластиковий корпус. Корпус, в свою чергу, має спеціальні кріплення для того, щоб АС можна було зручно розмістити під дахом салону автомобіля. Виглядають колонки незвично, але з-за повністю пластикового корпусу добитися високоякісного звуку вельми непросто. Однак рятують якісні дифузори і поділ динаміків на високочастотник, середньочастотник і сабвуфер. Останній, до речі, розташовується в нижній частині корпусу. Це пасивна АС. А значить, для її повноцінного використання потрібно підсилювач.
Краща акустична стельова система: відгуки
Особливістю цієї АС є те, що у вільній продажі в РФ її не знайти. Тільки на закордонних аукціонах або вітчизняних барахолках. Справа в тому, що ця модель випускалася виключно для внутрияпонского використання. В наші широти ця АС потрапляла тільки з ввезеними автомобілями. У цій акустиці реалізована опція 3D, яка дозволяє отримати повноцінне об'ємне звучання в замкнутому і дуже невеликому просторі. Однак чекати від таких колонок чудес в плані звуку не варто. Позначається пластиковий корпус і своєрідне розташування динаміків. Акустична стельова система Sanyo FSP-88 3D - дуже рідкісна річ в наших краях. Тому і відгуків про неї мало.

Yamaha NS-IC800

Продукція компанії "Ямаха" відмінно відома любителям хорошого звуку. Її підлогові колонки є премиумными пристроями. Відносно недавно виробник вирішив поекспериментувати з динаміками. Так на світ з'явилася акустична стельова система NS-IC800. Фото її переконливо показують, що дана АС впишеться в будь-який інтер'єр. Це було досягнуто за рахунок декоративних решіток класичної форми, які можна фарбувати в будь-який колір. У складі акустичної системи два динаміка. Кожен з них має два дифузора. Один низькочастотний діаметром 200 міліметрів і один високочастотний з діаметром у 25 міліметрів. Все це звучить дуже переконливо. Варто також відзначити, що дана акустика має вихідну потужність 140 Вт, чутливість 90 дБ. Для звичайної кімнати цього більш ніж достатньо.
Краща акустична стельова система: відгуки
Діапазон відтворюваних частот коливається від 50 герц до 28000 герц. Це означає, що статус даної АС десь на рівні середнього. Тобто ще не преміум, але вже і не бюджетний. Акустична стельова система NS-IC800 відмінно підходить для озвучування кімнати площею 130 квадратних метрів. Це дуже хороший результат. Не будемо забувати і про фірмові технології Yamaha, які покращують звук і загальну акустику. Завдяки цьому можна перебувати в будь-якому місці кімнати. Все одно на виході буде повноцінне стерео. Приблизно така ж технологія використовується в стельових АС від BOSE. У цьому вони схожі. Тільки продукція від "Ямаха" помітно дорожче. Що поробиш - бренд.

Відгуки про Yamaha

Певне число користувачів вже придбали собі дану АС. І не тільки придбали, але змонтували і випробували. Так послухаймо ж їх коментарі про таку річ, як акустична стельова система NS-IC800. Відгуки про неї переважно позитивні. Всі власники відзначають високу якість звучання, відмінне стерео і просто чудовий зовнішній вигляд. Останній допомагає акустиці вписатися в будь-який інтер'єр. А це дуже важливо для тих, хто використовує такі динаміки в квартирі. Тим не менш, є кілька відгуків негативного характеру. Деякі пишуть, що очікували від "Ямахи" більшого. Мовляв, якість звуку не влаштувало. Така ситуація пояснюється, адже ця АС відноситься до середнього рівня і не претендує на екстра-звук.

CVGaudio CRX6T

Ще одна популярна АС, яка завоювала високі оцінки користувачів. Вона не така дорога, як продукти від "Ямаха" і "БОЗІ", але володіє приблизно схожими технічними характеристиками. Так, розмір низькочастотника становить 165 міліметрів. Високочастотний дифузор представлений "головою" на 25 міліметрів. Навіть цього достатньо для забезпечення високоякісного звуку. Але тільки при наявності якісного підсилювача і адекватних з'єднувальних проводів. Акустична стельова система CVGaudio CR6T 100В 10Вт не може похвалитися особливою потужністю (всього 10 Ват), але зате забезпечує повноцінний об'ємний звук і найвища якість відтворення аудіо та відео. Для використання цих компонентів потрібно стандартний підсилювач на 100V. При опорі 8 Ом можливе підвищення вихідної потужності до 40 Ватт.
Краща акустична стельова система: відгуки
Відтворювані частотні діапазони - від 80 гц до 20000 герц. Це говорить про те, що дана АС призначена здебільшого для офісного використання. Однак комфортно послухати музику в МР3 теж вийде. Та й у FLAC більшість треків мають глибину до 16 біт. Так що проблем виникнути не повинно. Чутливість АС складає 91 дБ. Це пристойний результат. Цю акустику можна вважати бюджетної. Особливо якщо врахувати її технічні характеристики і вартість. Тому кількість тих, хто придбав собі ці динаміки, більше, ніж тих, хто зміг дозволити собі "БОЗІ" або "Ямаху".

Відгуки про CRX6T

Як правило, акустичні системи такого класу набувають ті, хто не особливо вибаглива. На якість звуку вони особливо не дивляться. Тому відгуки про даної АС стримано-позитивні. Власники відзначають непогане звучання для такої ціни, вдалий дизайн і універсальне кріплення. Також користувачі говорять про досить якісному низькочастотному динаміку. А ось високочастотна "пищалка" не удостоїлася похвали. Багато говорять, що динамікам катастрофічно не вистачає високих частот. Що ж, дуже навіть може бути. Варто, однак, нагадати, що дана акустична стельова система одна з найдешевших (якщо не найдешевша) на вітчизняному ринку. Так що не треба так вже сильно чіплятися до неї.

Ecler IC8

Акустична стельова система Ecler IC8 випускається і реалізується компанією AUVIX. АС являє собою недороге і якісне рішення для домашнього використання. Динаміки забезпечені універсальним кріпленням, 8-дюймовим низкочастотники і кевларовой пискавкою. Таке незвичайне поєднання компонентів забезпечує високу якість звучання. У комплекті з АС йдуть решітки, які можна пофарбувати у будь який колір. Акустика призначена для роботи з підсилювачем 100V з низьким імпедансом. Вихідна потужність становить 20 Ватт. Для озвучення кімнати цього цілком вистачить. За технічними характеристиками ці колонки вельми схожі на попередні, але трохи краще.
Краща акустична стельова система: відгуки
Діапазон відтворюваних частот починається на 50 герцах і закінчується на 28000. Це пристойний результат. Чутливість АС дорівнює 90 дБ. Теж досить непогано. Акустика чудово справляється з відтворенням музики таких жанрів, як класика, легкий рок, поп, реп і так далі. Любителям металу і сучасного важкого року ці динаміки точно не підійдуть. Як не дивно, ця АС чудово підходить для перегляду фільмів. Звук виходить насиченим і дуже правильним. Звичайно, за умови використання якісного підсилювача і хороших з'єднувальних проводів.

Відгуки про Ecler

Ті, хто придбав собі цю АС, не можуть натішитися. Дуже вдале вкладення капіталу, виявляється, ця акустична стельова система Ecler IC8. Відгуки про неї повні хвалебних од. І це не даремно. При відверто низької вартості АС здатна забезпечувати якість звуку "вище середнього". Цього з лишком достатньо для середньостатистичного користувача. Аудіофіли, звичайно, будуть незадоволені, але ці динаміки на їх запити не розраховані. А для домашнього використання дана АС підходить майже ідеально.

Вбудовувані АС 5.1

Всі вищеописані моделі формату стерео. Але якщо вас цікавить стельова акустична система 5.1? Тут необхідно зробити одне пояснення. Такі АС дуже і дуже дорогі. Їх випуском займаються тільки метри жанру: Yamaha, B&W, Sony, AKG і так далі. Та й установка такої акустики вимагає кімнати певної архітектури. Зробити це дуже непросто. Тому немає сенсу зациклюватися на такому варіанті. Достатньо знати, що такі АС є, коштують вони дуже дорого і не завжди можуть підійди до вашого квартирному дизайну.

Висновок

Отже, нами були розглянуті найбільш популярні моделі стельових акустичних систем. Тепер справа за вами. Бо саме ви вирішуєте, що вибрати. Але краще на таких покупках не економити.