Sacred 3: огляд гри, розробник, дата виходу

15 0 Новини високих технологій

Sacred 3 – популярна гра, реліз якої відбувся в 2014 році. Розробником слешера виступила компанія Keen Games. Видавцем виступила німецька компанія Deep Silver. За випуск Sacred 3 російською відповідав один з найбільших дистриб'юторів комп'ютерних ігор на території Російської Федерації – "БУКА".

Sacred 3: огляд гри, розробник, дата виходу

Розробка

На щорічній виставці відеоігор творці зробили неофіційний дебют гри. Всім присутнім на міжнародній виставці журналістам було суворо заборонено розголошувати будь-яку інформацію, що стосується дати виходу Sacred 3 і інших деталей гри. Лише через кілька місяців розробники почали зраджувати популярності процес створення аркади. Таку секретність неодноразово зазначали фахівці в оглядах Sacred 3. На початку осені 2012 року в Мережу потрапила інформація про слешере і кілька перших скріншотів гри. У той же день був відкритий офіційний сайт гри. У 2013 році була оголошена точна дата релізу.

Системні вимоги

Насолодитися грою можуть власники персональних комп'ютерів, PS 3 і Xbox 360. Sacred 3 вважався дуже вимогливим продуктом. Мінімальні системні вимоги для ПК-версії гри наступні:


 • Intel Pentium D945 (Dual Core 3400 MHz)/AMD Athlon 64 X26000+ (Dual Core 3000 MHz);
 • відеокарта GeForce на 1 гігабайт або Radeon на 512 мегабайт;
 • 2 гігабайти оперативної пам'яті.
 • Для комфортної гри необхідно 2 гігабайти відеопам'яті GeForce або 1 гігабайт Radeon і 4 гігабайти ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті. Необхідні процесори: Intel Core i5-4430 (Quad Core 3000 MHz) /AMD Phenom 9500 (Quad Core-2200 MHz). «Сакред 3» запускається на персональних комп'ютерах під управлінням операційної системи Windows (Vista, 7 і 8). Для установки потрібно мати не менше 25 гігабайт вільного простору на жорсткому диску.

  Інформація про гру

  У слешере є лише кілька нелінійних рівнів, проходження яких залежить від здібностей персонажа. Є завдання, які можна пройти кількома способами. Але їх занадто мало. У грі є 4 класи персонажів:
 • Анкарии.
 • Серафими.
 • Кукура.
 • Сафири.
 • Sacred 3: огляд гри, розробник, дата виходу
  Кожен герой володіє кількома гілками відмінних один від одного навичок. Всі з них геймер прокачати не може, тому доведеться зробити вибір, витікаючий з манери проходження. У Sacred 3 розробники значно поліпшили систему штучного інтелекту. Шамани перестали атакувати героїв і сконцентрувалися на посиленні своїх союзників, а мечники – на захисті лучників.

  В грі зустрічаються вороги, вразливі лише в певних місцях. Перемогти їх можна тільки за рахунок використання необхідних навичок або об'єктів на карті, з якими можна взаємодіяти.

  Система бою

  Sacred 3 дозволяє геймерам швидко промайнути по фантастичного світу в компанії один одного, не звертаючи уваги на те, що відбувається навколо. Механіка бою була оновлена і спрощена творцями слешера. Це головна причина того, що з часом бої стають нудними. У грі є простий удар, кілька умінь, перекат, що дозволяє піти від нападок супротивника, і удар, який перериває ворожу атаку.
  Sacred 3: огляд гри, розробник, дата виходу
  Управління теж зазнало деяких змін і стало схожим на те, яке є в шутерах. Це наштовхує на думку, що гра орієнтована більше на консолі, а на персональному комп'ютері комфортно проходити місії без геймпада неможливо.

  Складність

  Початкові рівні складності будуть цікаві лише тим геймерам, які тільки знайомляться з всесвіту Sacred. Всі противники вмирають від одного удару і дарують герою сфери життя і золото, тому загинути головному персонажеві куди складніше, ніж залишитися в живих. Шкала умінь заповнюється настільки швидко, що в сутичках можна не використовувати прості атаки. Ситуація докорінно змінюється на високому рівні складності, і це зазначається в багатьох оглядах Sacred 3. Штучний інтелект веде себе набагато розумнішими. Вороги перестають атакувати в лоб, кожен клас супротивників використовує свої переваги, щоб створити якомога більше проблем героям. Маги використовують свої чари, стрільці стріляють з укриттів, а рядові вороги оточують головних персонажів гри.

  Ігровий процес

  В основі геймплея гри Sacred 3 лежить розвиток головного героя. На кожному з рівнів прокачування геймер може вибрати підходящий для нього стиль ведення бою. Кожен персонаж слешера володіє власною гілкою розвитку.
  Sacred 3: огляд гри, розробник, дата виходу
  В оглядах Sacred 3 зазначається, що в основі ігрового процесу лежить бойова частина. Головне завдання – вбивати якомога більше супротивників.

  Виснажливий геймплей і відсутність розвитку

  Навіть незважаючи на те, що ігровий процес впирається в сутички з противниками, через кілька годин безперервної гри він починає набридати. І це стосується навіть високого рівня складності. Геймери зазначають, що часом хочеться, щоб гра стала більш різноманітною, а натомість комп'ютер посилає на них все більше супротивників.

  Таку неприємну ситуація цілком могла б виправити продумана система розвитку персонажа, але вона відсутня. Кожна гілка навички втрачає свою значимість через неможливість великої кількості поліпшень.

  Духи зброї як промінь світла в «Сакред 3»

  Вони являють собою помічника і супутника головного героя гри. Дух зброї з'являється під час сутички і продовжує подорожувати разом з персонажем. Він не просто спілкується, але і надає допомогу в бою. Однак у всього є своя ціна. Помічник може давати персонажеві можливість підпалювати супротивників, а також здатний збільшити його втрату. Розплатою за використання посилення може виступати зменшена шкала здоров'я або збільшений шкоди від магії. У будь-якому випадку, ціна, яку доведеться заплатити за використання духа зброї, куди нижче того, що геймер отримає в результаті. В оглядах Sacred 3 зазначається, що іноді цікавіше слухати і спостерігати за духом, ніж за головним героєм. Всі вони володіють різними характерами, з-за чого сперечаються один з одним.

  Графіка

  Картинка – один з небагатьох елементів гри, яким складно пред'явити навіть найменші претензії. Гарні текстури, динамічні сцени і хороший задній фон залишають приємні враження.
  Sacred 3: огляд гри, розробник, дата виходу
  У плані графіки Sacred 3 можна порівняти навіть з легендарним Diablo, розробники якого завжди приділяють багато уваги опрацювання деталей.

  Плюси і мінуси

  Незважаючи на те, що Sacred 3 отримав в більшості негативні відгуки, кілька плюсів відзначити необхідно:
 • яскрава картинка;
 • слешерів докорінно змінюється при виборі високого рівня складності;
 • рівень «Божество», який відкривається після завершення одиночного режиму;
 • цікавий і веселий мультиплеер.
 • Переваг у третій частині серії куди менше, ніж недоліків. До основних мінусів гри можна віднести наступне:
 • незрозуміла зміна жанру РПГ на аркаду;
 • одноманітність;
 • специфічний гумор;
 • нехитрий сюжет;
 • відсутність гонки за трофеями;
 • нудне і нецікаве одиночне проходження.
 • У грі відсутній баланс складності. На початкових рівнях навіть новачкам буде легко грати, так як супротивники відрізняються розумом і кмітливістю. Щоб сховатися від ворогів, досить просто знайти навіть найпримітивніша укриття. Сховавшись за невеликим каменем, герой моментально стає захищеним, як у неприступній фортеці. Противник упреться в камінь, але обминути його не зможе. Сюжет гри не відрізняється чимось новим. Головний антагоніст аркади – тиран, вирішив заволодіти артефактом. Таким ходом складно здивувати сучасних геймерів.
  Sacred 3: огляд гри, розробник, дата виходу
  Після запуску гри на персональному комп'ютері на екрані з'являються логотипи всіх компаній, що беруть участь у процесі створення аркади. При спробі пропустити гра вилітає на робочий стіл. Окремої уваги заслуговує німецький гумор. Часом він більш специфічний, ніж англійська. Лише 1 з 10 жартів зрозумілі російській людині. Більше того, половина з них не тільки дивні і несмішні, а просто тупі.

  Критика

  Слешерів Sacred 3 практично не отримав високих оцінок від фахівців. Основна претензія – знання сюжету і «коридорность» рівнів. Друга причина критики полягає в тому, що творці прибрали з гри практично всі ознаки РПГ. Ухилятися від атак ворогів можна лише стрибком у бік, куди спрямований курсор мишки. Цей недолік стосується лише версії для персональних комп'ютерів. Сильно дісталося авторам тексту і людям, відповідальним за його розташування на ігровому екрані. Під час сутички з противниками неможливо прочитати з'являються субтитри. Крім того, під час розмови героїв текст з їх репліками розташовується вгорі екрану таким чином, що затуляє кілька сантиметрів екрану.
  Sacred 3: огляд гри, розробник, дата виходу
  Зарубіжні критики поставили Sacred 3 оцінку від 52 до 57 балів із 100 в залежності від версії. Авторитетний вітчизняний ресурс «Ігроманія» оцінив геймплей на 6 з 10 8 з 10 було поставлено візуальному ряду, звук і музика отримали оцінку 7/10 а ігровий процес – 5/10. Єдиний рейтинг, за яким Sacred 3 був оцінений на 10 з 10 – «Дежавю». У нього гра потрапила за велику кількість ворогів на кожному рівні. Загальна оцінка від «Ігроманії» – 60. Таку ж саму оцінку «Сакред 3» виставило ще одне популярне російськомовне видання – PlayGround. Riot Pixels оцінив слешерів на 55 %.