Колонки Sven MS-1080: характеристики та відгуки

14 0 Новини високих технологій

Sven MS-1080 - це акустична система формату 2.1 яка за досить невелику ціну пропонує користувачеві все необхідне, щоб насолоджуватися хорошим, приємним і якісним звуком. У сьогоднішньому огляді ми докладно розглянемо дану модель, ознайомимося з її характеристиками, можливостями, відгуками і актуальною ціною на сьогоднішній день. Почнемо!

Колонки Sven MS-1080: характеристики та відгуки

Опис

Огляд Sven MS-1080 хотілося б почати з опису аудіосистеми. У продажу дана модель з'явилася приблизно з 2010 року і цілком успішно користується попитом і донині. Основними причинами популярності є 3 головні чинники: ціна, якість, довговічність. Так, можливо, акустика від компанії Sven і не ловить зірок з неба, але більшість їх моделей звучать дуже якісно за свої гроші і продовжують радувати своїх господарів протягом багатьох років.


Колонки Sven MS-1080: характеристики та відгуки
Тип аудіосистеми Sven MS-1080 - 2.1 загальна потужність комплекту складає 40 Вт, що цілком стандартно для бюджетного сегмента, хоча зустрічаються моделі інших виробників з меншою потужністю, але це не настільки важливо. Ще однією цікавою особливістю цих колонок є корпус, який повністю зроблений з МДФ. Пластикові елементи є, але їх мало. Дизайн моделі також досить цікавий і не залишить байдужим нікого. Тепер більш докладно про все і по порядку.

Комплект поставки

Продаються Sven MS-1080 в картонній коробці прямокутної форми. Розміри середні, ніяких ручок для перенесення немає. На коробці можна побачити зображення акустичної системи, назву моделі і почитати основні характеристики. Оформлення упаковки цілком стандартно для Sven, і навіть дотримана фірмова забарвлення під прапор Фінляндії, власне, звідки цей бренд і прийшов на ринок техніки.


Колонки Sven MS-1080: характеристики та відгуки
Всередині, крім самої системи, що складається з двох сателітів і сабвуфера, знаходяться: комплект кабелів RCA to 35 mm, набір інструкцій на декількох мовах, провідний пульт керування з двома штекерами RCA і одним джеком 35 мм для підключення до звукової карти комп'ютера і гарантійний талон. Власне, більше всередині нічого немає.

Зовнішній вид акустики

Зовнішній вигляд колонок Sven MS-1080 досить цікавий. Взагалі дизайнери у Sven дуже часто дивували користувачів своїми продуктами, точніше формою. Були і сфери, циліндри, прямокутники, і навіть плоскі колонки, що нагадує літаючу тарілку. В даному випадку акустика виконана у вигляді квадратів. Причому зроблено все настільки компактно, що весь комплект можна встановити в одній точці, наприклад, сателіти просто ставляться наверх сабвуфера, і весь комплект займає мінімум місця.
Колонки Sven MS-1080: характеристики та відгуки
Що стосується кольору, то продаються Sven MS-1080 тільки в чорному кольорі, але, що кидається в очі, - це червона окантовка навколо сіточок динаміків. Виглядає таке поєднання кольорів дуже красиво і в якійсь мірі навіть злегка агресивно, але так хороший комплект у справі, ми перевіримо трохи пізніше. Якщо говорити про сателіти, то на їх сторони немає ніяких роз'ємів або отворів. На тильній стороні знаходиться тільки вихід проводів для підключення до підсилювача, а знизу приклеєні 4 гумові ніжки, щоб колонки краще стояли на своєму місці і не нікуди не рухалися. Варіант установки сателітів тут тільки один, і підвісити колонки вийде. Вірніше, зробити це можна, але тут вже користувачеві самому доведеться свердлити дірочки, підшукувати кріплення і т. д.
Колонки Sven MS-1080: характеристики та відгуки
Єдине, що привертає увагу на сателітах, - це передня сторона, на якій встановлені динаміки. Прикриті вони металевою сіточкою з дрібної перфорацією у вигляді кружечків. Обрамляє сіточку пластикова накладка з червоною межею і глянсовим покриттям.
Колонки Sven MS-1080: характеристики та відгуки
Тепер перейдемо до сабвуфера. На його тильній стороні розташований вихід труби фазоінвертора. Ліва частина пустує, а ось на правій в спеціальному поглибленні розмістилися роз'єми для підключення сателітів і підключення пульта управління. Трохи нижче розташувався вихід мережевого шнура і кнопка включення/вимикання. Ну, і звичайно ж, тут є два регулятора, один з яких відповідає за гучність, а інший - за баси. Хотілося б побачити ще крутилку для налаштування тону, але на жаль.
Колонки Sven MS-1080: характеристики та відгуки
І останнє - фронтальна частина сабвуфера. На ній розмістився величезний динамік, який також прикритий перфорованої сіточкою і обрамлений пластиковою, глянсовою рамочкою з червоною межею. Посередині сіточки красується блискучий логотип компанії Sven. До речі, обрамляють рамки на сабе і сателітах відрізняються своєю формою. У колонок рамка зроблена за формою зворотного конуса, а в сабвуфера, навпаки, прямого. Виглядає трохи дивно, але не критично.
Колонки Sven MS-1080: характеристики та відгуки
На завершення варто сказати пару слів про пульті управління. Виконаний він у формі НЛО і має абсолютно таку ж розмальовку, як і сателіти і сабвуфер. Зверху знаходиться велика ручка регулятора гучності. Цікавий момент, який тут пов'язаний з гучністю, - це неможливість зробити гучність більше, ніж вона виставлена на сабвуфері. Іншими словами, якщо на сабе регулятор гучності коштує наполовину, то вище цього рівня регулятор на пульті звук зробити не зможе. З одного боку, це добре, але з іншого - безглуздо. Також на пульті є два роз'єму 35 мм для навушників і зовнішнього пристрою відтворення.

Основні технічні характеристики

Саме час поглянути на характеристики Sven MS-1080. Ось, власне, і вони:
 • Тип - 2.1.
 • Потужність - 40 Вт.
 • Потужність колонок - 10 Вт (загальна - 20 Вт).
 • Потужність сабвуфера - 20 Вт.
 • Частотний діапазон колонок - 150-20000 Гц.
 • Частотний діапазон сабвуфера - 50-150 Гц.
 • Тип підключення - дротовий, живлення від мережі.
 • Тип управління - ручне.
 • Роз'єми і входи - RCA, 35 мм.
 • Розмір динаміків сателітів - 76 мм.
 • Кількість динаміків на сателітах - 1.
 • Розмір динаміка сабвуфера - 165 мм
 • Розміри сателітів (Ш/В/Г) - 110/110/120 мм.
 • Розміри сабвуфера (Ш/В/Г) - 220/230/268 мм.
 • Вага - 395 кг (загальний).
 • Колонки Sven MS-1080: характеристики та відгуки

  Якість звучання

  Тепер настав час розповісти про якість звучання Sven MS-1080. Якщо коротко, то звук відмінний. Не ідеальний, звичайно, оскільки є явні провали на високих частотах. Є проблема і з низьким діапазоном в районі 200-400 Гц. Дуже добре це чути при перегляді фільмів. І ще один момент — положення акустики і слухача.
  Колонки Sven MS-1080: характеристики та відгуки
  Справа в тому, що в залежності від розташування змінюється і якість звучання. Якщо людина буде перебувати безпосередньо в прямій точці перед системою, то проблем не буде, але варто лише трохи відхилитися від колонок, і відразу ж будуть чутні зміни, причому не в кращу сторону. Виходить такий собі комплект для одноосібників.
  Колонки Sven MS-1080: характеристики та відгуки

  Відгуки користувачів

  В основному, відгуки про Sven MS-1080 позитивні, хоча без деяких мінусів все ж не обійшлося. Так, користувачі відзначають, що колонки мають короткі дроти, з'являється гул у сабвуфері на досить високій гучності, брак низьких частот і проблема з високими, а також відсутня екранування динаміка на сабвуфері, з-за чого без проблем чутні сигнали від мобільного телефону. В іншому нарікань у користувачів немає.
  Колонки Sven MS-1080: характеристики та відгуки

  Актуальна вартість

  На даний момент купити комплект акустики можна за ціною в 3700-4000 рублів. Відразу хочеться зауважити, що цінник дуже завищений. Пояснюється це тим, що модель поступово зникає з ринку і в наявності є далеко не в кожному магазині. Купувати ці колонки за таку ціну не рекомендується, оскільки є безліч альтернатив як від компанії Sven, так і від інших виробників.

  Підсумки

  Пора підвести підсумки сьогоднішнього огляду. Sven MS-1080 - це цілком непогана акустична система, яка цілком задовольнить смаки і потреби більшості слухачів. Якщо не брати в розрахунок брак низьких і високих частот і погіршення звуку при відхиленні від радіуса звучання, то дану модель можна назвати однією з кращих на сьогоднішній день. Але, на жаль, занадто завищений цінник не дозволяє рекомендувати систему до придбання.