Мікрофон SVEN MK-150: огляд, підключення та відгуки

18 0 Новини високих технологій

Потреба в купівлі мікрофона виникає у людини при різних обставинах. Хтось хоче стати, наприклад, видеоблогером, або, може бути, мікрофон потрібен для хорошої і якісної зв'язку по скайпу. Також нерідко мікрофон купують ті люди, які займаються викладанням онлайн-курсів через інтернет або просто записують навчальні відео. Природно, занадто багато грошей витрачати на покупку мікрофона ніхто не хоче, і всі намагаються знайти оптимальний і якісний варіант за скромні гроші.

Мікрофон SVEN MK-150: огляд, підключення та відгуки
Саме такої моделі і буде присвячений сьогоднішній огляд — мікрофон SVEN MK-150. В рамках огляду ми розглянемо комплектацію моделі, її характеристики, відгуки, вартість і, звичайно ж, проведемо кілька тестів. Приступимо!


Опис

Почати огляд мікрофон SVEN MK-150 варто насамперед з опису. Представлений у сьогоднішньому огляді мікрофон відноситься до так званого класу клипсовых пристроїв. Так, на перший погляд може здатися, що це звичайна петличка, але немає, SVEN MK-150 - це мікрофон-кліпса. В принципі, особливої різниці тут немає, але про це варто згадати.
Мікрофон SVEN MK-150: огляд, підключення та відгуки
Чим же мікрофон приваблює до себе? Все просто - є три причини, чому його купують:
 • Розміри.
 • Ціна.
 • Позитивні відгуки.
 • Якщо з першими двома пунктами особливо не можна посперечатися, то ось відгуки завжди вводять в оману. Вони можуть бути як правдивим, тобто залишені справжніми покупцями, а можуть бути і замовними. Ну да ладно, про це ми поговоримо окремо.

  Комплектація мікрофона

  Продається мікрофон SVEN MK-150 в звичайному прозорому блістері. Нічого цікавого в упаковці немає, крім хіба що фірмової забарвлення під прапор Фінляндії паперової підкладки. На передній частині все, що привертає увагу, - це напис зверху "Мікрофон-кліпса" і назву бренду.


  Мікрофон SVEN MK-150: огляд, підключення та відгуки
  На зворотному боці можна почитати хіба що про області застосування мікрофона. На думку виробника, пристрій відмінно підійде для тих, хто збирається вивчати мови, для дзвінків через інтернет, відео та інтерактивних ігор. Трохи дивне застосування, звичайно, але насправді область використання може бути набагато ширше.
  Мікрофон SVEN MK-150: огляд, підключення та відгуки
  Комплектація тут взагалі ніяка, тобто, крім мікрофона та інструкції, усередині більше нічого немає. Єдине, лише на самому мікрофоні є окрема накладка, яка кріпиться на корпус за допомогою двох полозка. Накладка ця служить для одного з варіантів кріплення, але про це нижче.

  Зовнішній вид

  Зовнішній вигляд у мікрофона-кліпси SVEN MK-150 досить простий. Корпус зроблений повністю з пластика, причому самого звичайного. На передній частині біля мікрофона присутній маленький отвір, через яке, власне, і відбувається затримка звуку. Трохи нижче розмістився логотип компанії. Завдано він фарбою, і, швидше за все, через кілька місяців від нього нічого не залишиться.
  Мікрофон SVEN MK-150: огляд, підключення та відгуки
  Ззаду біля мікрофона знаходиться накладка з липучкою, за допомогою якої пристрій можна буде закріпити на будь-якій твердій поверхні, наприклад збоку на моніторі або де-небудь на комп'ютерному столі. Можна, звичайно, липучку причепити на одяг, але після цього вона вже не буде ні до чого чіплятися, і доведеться робити заміну з двостороннього скотча.
  Мікрофон SVEN MK-150: огляд, підключення та відгуки
  Якщо прибрати накладку, то під ним виявиться невелика пластикова кліпса, яка дозволить закріпити мікрофон на одязі. Зроблена вона прямо на корпусі, без будь-яких пружинок та інших механізмів. Принцип кріплення простий - одним пальцем відігнути краєчок кліпси, а іншою рукою чіпляти на футболку, сорочку, жилетку і т. д. Не дуже зручно насправді, оскільки особливо сильно кліпсу відігнути не вийде, інакше вона просто зламається, а чіпляти мікрофон на товсту тканину вкрай проблематично, оскільки він так і норовить зісковзнути.
  Мікрофон SVEN MK-150: огляд, підключення та відгуки
  І останнє, що тут залишилося, - провід зі штекером 35 мм рожевого кольору (так позначаються практично всі мікрофонні штекери), який виходить з корпусу. Що можна сказати про нього? Провід досить довгий, і для більшості завдань його вистачить, хоча серед відгуків можна знайти тих, кого довжина не влаштувала. Товщина проводів, звичайно, довіри не викликає, однак, якщо поводитися акуратно, то прослужать довго.

  Основні технічні характеристики

  Мікрофон SVEN MK-150 має наступні технічні характеристики:
 • Тип - електретний.
 • Спрямованість - всеспрямований.
 • Область застосування - відеозв'язок, запис голосу.
 • Тип кріплення - кліпса.
 • Матеріал корпусу - пластик.
 • Чутливість мікрофона - 58 дБ.
 • Мінімальна Частота - 50 Гц.
 • Частота максимальна - 16000 Гц.
 • Опір мікрофона - 22 кОМ.
 • Спосіб підключення - дротовий.
 • Довжина кабелю - 18 м.
 • Роз'єм для підключення - 35 мм.
 • Розміри (Д/Ш) - 9/7 мм.
 • Вага - 23 грама.
 • У цілому характеристики досить непогані для мікрофона-кліпси, хоча є й більш потужні моделі, але зараз не про це. Тип мікрофону - електретний, що не дивно. Електретні - це ті мікрофони, які не вимагають додаткових джерел фантомного живлення. Їх також сміливо можна назвати молодшими версіями конденсаторних мікрофонів.

  Підключення та налаштування

  Отже, саме час розповісти, як підключити мікрофон SVEN MK-150. Взагалі складного тут нічого немає. Потрібно взяти штекер мікрофона і увіткнути його або у відповідний роз'єм на материнській платі, або в будь-записуючий пристрій, наприклад диктофон. Крім роз'єми на системній платі можна підключити мікрофон і через роз'єм на передній панелі комп'ютера. Зазвичай він знаходиться поруч з гніздом для навушників і USB-портами.
  Мікрофон SVEN MK-150: огляд, підключення та відгуки
  Тепер, коли все підключено, можна розповісти, як налаштувати мікрофон SVEN MK-150. Власне, тут все залежить від типу пристрою, але в якості прикладу ми розглянемо ПК. Отже, щоб потрапити в меню налаштувань мікрофона, необхідно навести покажчик миші на іконку динаміка. Знаходиться вона в правому нижньому куті, поруч з годинником. Потім потрібно натиснути правою кнопкою миші по даному значку і вибрати з появи меню "Записуючі пристрої". Після цього відкриється невелике віконце, де буде вказано підключений мікрофон. Він позначений зеленою галочкою.
  Мікрофон SVEN MK-150: огляд, підключення та відгуки
  Тепер, щоб налаштувати його, потрібно знову натиснути правою кнопкою миші по цьому мікрофону і вибрати пункт "Властивості". Відкриється невелике вікно з декількома вкладками, де як раз і можна буде відрегулювати параметри чутливості, гучності та інше. Нічого складного.
  Мікрофон SVEN MK-150: огляд, підключення та відгуки

  Тестування

  Результати тестів приємно здивували. Мікрофон SVEN MK-150 виявився неймовірно чутливий і на записи ловив буквальні всі звуки в радіусі 2-3 метрів. Якість підсумкового запису трохи засмучує. Шумів не дуже багато, голос чується добре, але з спотвореннями. Більш кращого результату можна домогтися, якщо розмістити мікрофон безпосередньо поруч з ротом або якомога ближче до нього. Ось тоді звук стає набагато краще, а голос - чистіше, але все одно до ідеалу не дотягує.

  Вартість та відгуки

  Сьогодні купити такий мікрофон SVEN MK-150 можна за абсолютно смішні гроші - 90-150 рублів. За ці гроші дана модель є, мабуть, найкращим рішенням на ринку.
  Мікрофон SVEN MK-150: огляд, підключення та відгуки
  Відгуки про мікрофон SVEN MK-150 яких, до речі, досить багато, показують, що пристрій працює дуже добре, але не без недоліків. Так, можна відзначити 3 головних мінуса, які не подобаються користувачам. Перший - це тонкий шнур. Другий - якість збірки. Тут, швидше за все, у кожного по-різному, тому як люфти і поскрипування спостерігаються не у всіх. І третій мінус - вкрай незручна кліпса для кріплення.

  Висновок

  Мікрофон SVEN MK-150: огляд, підключення та відгуки
  На завершення огляду хотілося б підвести якийсь підсумок. Мікрофон SVEN MK-150 - це досить хороший варіант за дуже скромні гроші. Для запису звуку на ролик відеоблогу або якого-небудь навчального відео він навряд чи підійде, але для відеозв'язку або телефонії - в самий раз.