Телевізор LG 49UJ634V: відгуки власників, характеристики й особливості

12 0 Новини високих технологій

Відмінним поєднанням основних параметрів і технічних характеристик може похвалитися телевізор моделі LG 49UJ634V. Відгуки про нього, вартість і алгоритм налаштування будуть детально розглянуті в рамках цього матеріалу.

Телевізор LG 49UJ634V: відгуки власників, характеристики й особливості

Позиціонування

На приналежність до пристроїв преміального рівня вказують відгуки на телевізор LG 49UJ634V. Його діагональ дорівнює 49", а якість зображення відповідає формату 4К. Також розробники оснастили мультимедійний центр значним набором інтерфейсів підключення, який не володіє якимись недоліками.


Як же програмної основи виступає передова операційна система даного виробника Web OS rev. 3.5. Звичайно ж, в телевізорі в повній мірі реалізована сучасна функція SMART TV. У підсумку виходить повноцінний центр дозвілля і розваг дійсно преміального рівня з максимальними можливостями і без будь-яких обмежень.

Комплектація

Будь-яких недоліків немає в комплектації телевізора LG 49UJ634V. Відгуки вказують на те, що комплектація включає всі компоненти, наявність яких дозволяє налаштувати і використовувати пристрій. Список поставки в даному випадку включає наступне:
 • Телевізор.
 • Силовий кабель.
 • Посібник користувача, в якому також знаходиться і фірмовий гарантійний талон.
 • Підставка, з допомогою якої мультимедійний центр можна встановити і зафіксувати на будь-якій горизонтальній поверхні.
 • Пульт управління з набором батарейок.
 • Єдиний недолік комплектації - це відсутність в ній кріплення на стіну (або ж будь-яку іншу вертикальну поверхню). Але, як правило, виробники його не включають у базовий список поставки. Кріплення для вертикальної поверхні купуються покупцями окремо. Так що в тому, що компанія LG його не включила в комплектацію, немає нічого незвичайного.


  Телевізор LG 49UJ634V: відгуки власників, характеристики й особливості

  Параметри зображення

  Дійсно високою якістю виведеного зображення може похвалитися LED-телевізор LG 49UJ634V. Відгуки говорять про насичених кольорах і відсутності яких-небудь спотворень зображення. Діагональ екрану, як було вже зазначено раніше, дорівнює 49", а роздільна здатність становить 3840 x 2160. Тобто формат зображення відповідає специфікаціям 4К. Тип матриці, яка лежить в основі екрана, - IPS. Саме її наявність і забезпечує максимально високу якість картинки на поточний момент. Частота оновлення кадрів складає 1600 МГц, а кути огляду рівні 1780. Окремо необхідно відзначити те, що поверхня екрану матова.

  Звуковий супровід

  Акустична система даного мультимедійного центру називається Ultra Surround. Вона включає два динаміка. Потужність кожного з них дорівнює 10 Вт. А в сумі це дозволяє отримати 20 Вт. Також на рівні програмного забезпечення реалізовані такі функції, як Clear Voice III і Magic Sound. Перша з них покращує якість відтвореного людського голосу, а друга - звуковий супровід в цілому. При необхідності можна задіяти окрему акустичну систему. Всі необхідні для цього комунікаційні роз'єми у цього рішення є в наявності.
  Телевізор LG 49UJ634V: відгуки власників, характеристики й особливості

  Програмна оболонка

  Операційною системою Web OS версії 3.5 оснащений даний телевізор LG 49UJ634V. Відгуки власників вказують на добре продуманий і організований інтерфейс. Меню інтуїтивно зрозуміле і жодних нарікань не викликає. Стосовно ж миниприложений сторонніх розробників можна відзначити те, що жодних проблем з ними не виникає. Дана софтверна платформа є актуальною, і компоненти для неї постійно оновлюються.

  Комунікації

  У розглянутому телевізійному пристрої збалансований набір комунікаційних роз'ємів. У ньому є всі можливі способи підключення, які можуть знадобитися власнику такого мультимедійного центру в процесі експлуатації. Список роз'ємів і портів включає наступні:
 • Один 35-мм мініджек, який дозволяє вивести звуковий супровід на зовнішню акустичну підсистему.
 • Два універсальних USB-порту, з допомогою яких можна підключити до мультимедійного центру різні жорсткі диски або ж флеш-накопичувачі з мультимедійним контентом.
 • Один компонентний вхід. Цей порт дозволяє вивести сигнал з застарілих модифікацій супутникових ресиверів.
 • Один композитний порт для здійснення комутації з застарілими модифікаціями супутникових тюнерів.
 • Три HDMI-роз'єму для підключення зовнішніх мультимедійних пристроїв.
 • Один антенний вхід для отримання телевізійного сигналу.
 • Для обміну інформацією з комп'ютерною мережею в цьому пристрої передбачені два можливі способи комутації: безпровідний Wi-Fi і дротовий RJ-45.
 • Для виведення звукового сигналу до бездротової гарнітури телевізор оснащений бездротовим передавачем стандарту Bluetooth.
 • Телевізор LG 49UJ634V: відгуки власників, характеристики й особливості

  Порядок налаштування

  Алгоритм підключення і конфігурації програмної оболонки детально описано в керівництві користувача мультимедійного центру LED LG 49UJ634V (49"). Відгуки спеціалістів вказують на те, що він дуже простий і виконати його не становить особливої праці. Послідовність дій у цьому випадку наступна:
 • Збірка і монтаж мультимедійного центру. При установці на горизонтальну поверхню використовуємо опору з комплекту. Якщо ж необхідно повісити телевізор на стінку, то отримуємо додаткове кріплення. Вже з його допомогою потрібно прикріпити пристрій на вертикальну поверхню.
 • Підводимо комунікації. Спочатку за допомогою силового кабелю підключаємо електропостачання до мультимедійного центру. Потім підключаємо до антенного входу сигнальний кабель з телевізійним сигналом. При необхідності підводимо до телевізора виту пару і вже з її допомогою виконуємо комутацію до обчислювальної мережі.
 • Включаємо мультимедійний центр. Заходимо з допомогою пульта в меню налаштування і вибираємо розділ "Канали". Вибираємо опцію автоматичного пошуку. Потім задаємо формат вхідного сигналу і чекаємо закінчення цієї операції. Після її завершення необхідно зберегти отриманий список телевізійних каналів.
 • Далі необхідно налаштувати мережеве підключення. Для цього повертаємося в меню налаштування і вибираємо пункт "Мережа". У ньому задаємо тип підключення (Wi-Fi або RJ-45), а також його параметри (пароль, логін, адресу при необхідності).
 • Наступний етап - виходимо в головне меню і заходимо в магазин додатків LG Store. З нього инсталлируем усі потрібні міні-додатки. Після цього телевізор готовий до використання.
 • Телевізор LG 49UJ634V: відгуки власників, характеристики й особливості

  Вартість

  За 45000 рублів можна придбати телевізор LG 49UJ634V. За відгуками, ціна та технічні характеристики повністю відповідають один одному. Нехай вартість досить висока, але цей мультимедійний центр дійсно преміального рівня. Тому ціна на нього низькою просто не може бути за визначенням. Додатково необхідно зазначити високу ступінь універсальності і сучасну програмну платформу. Тому такий великий цінник більш ніж виправданий.

  Відгуки

  В процесі експлуатації будь-яких недоліків не було виявлено в LG 49UJ634V. Відгуки вказують навіть на повну їх відсутність. До достоїнств техніки можна віднести наступне:
 • Відмінна програмна оболонка.
 • Простий і зрозумілий інтерфейс.
 • Великий екран з якісним зображенням.
 • Ідеальний комунікаційний набір.
 • Простий порядок налаштування.
 • Телевізор LG 49UJ634V: відгуки власників, характеристики й особливості

  Висновок

  Дійсно ідеальним співвідношенням ціни, параметрів та якості може похвалитися телевізор LG 49UJ634V. Відгуки при цьому акцентують увагу на тому, що мінусів у нього просто немає. А ось сильних сторін досить багато. Останній факт робить цю модель дійсно універсальним центром для дозвілля і розваг.